Зырян ауданы бойынша жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2015 жылғы 17 шілдедегі N 45/3-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 тамызда N 4103 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 43/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 15.01.2019 № 43/3-VI шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 8-бабының 2-тармағына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 510-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Зырян ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданының мәслихатының 30.03.2018 № 27/10-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Зырян ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (сызбасы) және Зырян ауданы қалаларының бағалау аймақтарының шекаралары 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Зырян ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелері 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жоғартылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы Г. Денисова
Зырян ауданының
мәслихатының
2015 жылғы 17 шілдедегі
№ 45/3-V шешіміне 1-қосымша
Зырян ауданының ауылдық елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Зырян ауданының
мәслихатының
2015 жылғы 17 шілдедегі
№ 45/3-V шешіміне 2-қосымша
Зырян ауданының жерлерін (елді мекендердің жерлерінен басқа) аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Зырян ауданының
мәслихатының
2015 жылғы 17 шілдедегі
№ 45/3-V шешіміне 3-қосымша
Зырян қаласының бағалау аймақтарының шекарасы
Зырян ауданының
мәслихатының
2015 жылғы 17 шілдедегі
№ 45/3-V шешіміне 4-қосымша
Серебрянск қаласының бағалау аймақтарының шекарасы
Зырян ауданының
мәслихатының
2015 жылғы 17 шілдедегі
№ 45/3-V шешіміне 5-қосымша
Зырян ауданының қалаларының жерлеріне (үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда) базалық салық мөлшерлемелерін жоғарлату
Аймақтың нөмірі
Аймақтың атауы
Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарлату (%)
Зырян қаласы
I
1 бағалау ауданы
50
II
2 бағалау ауданы
50
III
3 бағалау ауданы
40
IV
4 бағалау ауданы
40
V
5 бағалау ауданы
50
VI
6 бағалау ауданы
40
Серебрянск қаласы
I
Оңтүстік (орталық) ауданы
50
II
Солтүстік ауданы
50
III
Шығыс I аудан
30
IV
Шығыс II аудан
30
V
Батыс ауданы
40
Зырян ауданының
мәслихатының
2015 жылғы 17 шілдедегі
№ 45/3-V шешіміне 6-қосымша
Зырян ауданының ауылдық елді мекендерінің жерлеріне (үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда) базалық салық мөлшерлемелерін жоғарлату
Аймақтың нөмірі
Ауылдық елді мекеннің атауы
Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарлату (%)
I
Жаңа Бұқтырма кенті
50
Зубовск кенті
50
Чапаево ауылы
50
II
Малеевск ауылы
50
III
Парыгино ауылы
50
Соловьево ауылы
50
IV
Голубой залив демалу үйі
50
Октябрьск кенті
50
Первороссийск ауылы
50
Тұрғысын ауылы
50
Средигорное ауылы
50
Никольск ауылы
50
Феклистовка ауылы
50
V
Прибрежный кенті
50
VI
Путинцево ауылы
40
Ново-Калиновск ауылы
40
Ландман ауылы
40
Маяк ауылы
40
Восточное ауылы
40
Подорленок ауылы
40
Снегирево ауылы
40
Ленинск ауылы
40
Бедаревка ауылы
40
Ново-Крестьянка ауылы
40
VII
Заводинка ауылы
30
Северное ауылы
30
Васильевка ауылы
30
Дородница ауылы
30
Богатырево ауылы
30
Бояновск ауылы
30
Чиркаин ауылы
30
Андреевка ауылы
30
Александровка ауылы
30
Пролетарка ауылы
30
Орловка ауылы
30
Крестовка ауылы
30
Бородино ауылы
30
VIII
Бұқтырма станциясы
20
Селезневка станциясы
20
Сажаевка ауылы
20
Ермаковка ауылы
20
Быкова ауылы
20
Кутиха ауылы
20
Алтайка ауылы
20
IX
Березовка ауылы
10
Александровка ауылы
10
Кремнюха ауылы
10
Зырян ауданының
мәслихатының
2015 жылғы 17 шілдедегі
№ 45/3-V шешіміне 7-қосымша
Зырян ауданының елді мекендерінен тыс орналасқан өнеркәсіп жерлеріне салынатын базалық салық мөлшерлемелерін жоғарлату
Аймақтың нөмірі
Кадастрлік тоқсанның нөмірі және атауы
Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарлату (%)
I

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и повышении ставок земельного налога по Зыряновскому району
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 17 июля 2015 года N 45/3-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 августа 2015 года N 4103. Утратило силу решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 15 января 2019 года № 43/3-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 15.01.2019 № 43/3-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 30.03.2018 № 27/10-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Зыряновского района и границы оценочных зон городов Зыряновского района согласно приложениям 1, 2, 3, 4.
2..Повысить ставки земельного налога по Зыряновскому району согласно приложениям 5, 6, 7.
3..Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
Зыряновского района Г. Денисова
Приложение 1
к решению маслихата
Зыряновского района
от 17 июля 2015 года № 45/3-V
Проект (схема) зонирования земель сельских населенных пунктов Зыряновского района
Приложение 2
к решению маслихата
Зыряновского района
от 17 июля 2015 года № 45/3-V
Проект (схема) зонирования земель Зыряновского района (кроме земель населенных пунктов)
Приложение 3
к решению маслихата
Зыряновского района
от 17 июля 2015 года № 45/3-V
Границы оценочных зон города Зыряновска
Приложение 4
к решению маслихата
Зыряновского района
от 17 июля 2015 года № 45/3-V
Границы оценочных зон города Серебрянска
Приложение 5
к решению маслихата
Зыряновского района
от 17 июля 2015 года № 45/3-V
Повышение базовых налоговых ставок на земли городов (за исключением придомовых земельных участков) Зыряновского района
Номер
зоны
Наименование зоны
Повышение базовых ставок земельного налога (%)
город Зыряновск
I
1 оценочный район
50
II
2 оценочный район
50
III
3 оценочный район
40
IV
4 оценочный район
40
V
5 оценочный район
50
VI
6 оценочный район
40
город Серебрянск
I
Южный (центральный) район
50
II
Северный район
50
III
Восточный I район
30
IV
Восточный II район
30
V
Западный район
40
Приложение 6
к решению маслихата
Зыряновского района
от 17 июля 2015 года № 45/3-V
Повышение базовых налоговых ставок на земли сельских населенных пунктов (за исключением придомовых земельных участков) Зыряновского района
Номер зоны
Наименование сельского населенного пункта
Повышение базовых ставок земельного налога (%)
I
поселок Новая-Бухтарма
50
поселок Зубовск
50
село Чапаево
50
II
село Малеевск
50
III
село Парыгино
50
село Соловьево
50
IV
дом отдыха Голубой Залив
50
поселок Октябрьский
50
село Первороссийское
50
село Тургусун
50
село Средигорное
50
село Никольск
50
село Феклистовка
50
V
поселок Прибрежный
50
VI
село Путинцево
40
село Ново-Калиновск
40
село Ландман
40
село Маяк
40
село Восточное
40
село Подорленок
40
село Снегирево
40
село Ленинск
40
село Бедаревка
40
село Ново-Крестьянка
40
VII
село Заводинка
30
село Северное
30
село Васильевка
30
село Дородница
30
село Богатырево
30
село Бояновск
30
село Чиркаин
30
село Андреевка
30
село Александровка
30
село Пролетарка
30
село Орловка
30
село Крестовка
30
село Бородино
30
VIII
станция Бухтарма
20
станция Селезневка
20
село Сажаевка
20
село Ермаковка
20
село Быково
20
село Кутиха
20
село Алтайка
20
IX
село Березовка
10
село Александровка
10
село Кремнюха
10
Приложение 7
к решению маслихата
Зыряновского района
от 17 июля 2015 года № 45/3-V
Повышение базовых налоговых ставок на земли промышленности, расположенные вне населенных пунктов Зыряновского района
Номер зоны
Номер и наименование кадастрового квартала
Повышение базовых ставок земельного налога (%)
I

05-070-002 бұрынғы "Березовское" ауыл шаруашылық кәсіпорынының шекарасындағы жерлер;
05-070-016 бұрынғы "Соловьевское" ауыл шаруашылық кәсіпорынының шекарасындағы жерлер;
05-070-020 бұрынғы "Чапаевское" ауыл шаруашылық кәсіпорынының шекарасындағы жерлер;
05-070-022 Зырян тәжірибелі-өндірістік шаруашылықтың шекарасындағы жерлер.
50
II
05-070-013 бұрынғы "Зыряновское" акционерлік қоғам шекарасындағы жерлер;
05-070-010 бұрынғы "Путинцевское" ауыл шаруашылық кәсіпорынының шекарасындағы жерлер;
05-070-007 бұрынғы "Осиновское" ауыл шаруашылық кәсіпорынының шекарасындағы жерлер;
05-070-053 бұрынғы "Бухтарминское" ауыл шаруашылық кәсіпорынының шекарасындағы жерлер (оның ішінде "Өскемен цемент зауыты" акционерлік қоғамы);
05-070-041 бұрынғы "Кировское" ауыл шаруашылық кәсіпорынының шекарасындағы жерлер.
40
III
05-070-005 бұрынғы "Никольское" ауыл шаруашылық кәсіпорынының шекарасындағы жерлер;
05-070-018 бұрынғы "Средигорненское" ауыл шаруашылық кәсіпорынының шекарасындағы жерлер;

05-070-002 земли в границах бывшего сельскохозяйственного предприятия "Березовское";
05-070-016 земли в границах бывшего сельскохозяйственного предприятия "Соловьевское";
05-070-020 земли в границах бывшего сельскохозяйственного предприятия "Чапаевское";
05-070-022 земли в границах Зыряновского опытного-производственного хозяйства.
50
II
05-070-013 земли в границах бывшего акционерного общества "Зыряновское";
05-070-010 земли в границах бывшего сельскохозяйственного предприятия "Путинцевское";
05-070-007 земли в границах бывшего сельскохозяйственного предприятия "Осиновское";
05-070-053 земли в границах бывшего сельскохозяйственного предприятия "Бухтарминское" (в том числе акционерное общество "Усть-Каменогорский цементный завод");
05-070-041 земли в границах бывшего сельскохозяйственного предприятия "Кировское".
40
III
05-070-005 земли в границах бывшего сельскохозяйственного предприятия "Никольское";
05-070-018 земли в границах бывшего сельскохозяйственного предприятия "Средигорненское";

05-070-010 бұрынғы "Путинцевское" ауыл шаруашылық кәсіпорынының шекарасындағы жерлер;
05-070-059 бұрынғы "Первороссийское" ауыл шаруашылық кәсіпорынының шаруа қожалықтары мен басқа да заңды және жеке тұлғаларының шекарасындағы жерлер.
30

05-070-010 земли в границах бывшего сельскохозяйственного предприятия "Путинцевское";
05-070-059 земли в границах крестьянских хозяйств и других юридических и физических лиц бывшего крестьянского сельскохозяйственного предприятия "Первороссийское".
30