"2015-2017 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2015 жылғы 08 сәуірдегі N 23-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 сәуірде N 3893 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 27-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 23.12.2015 N 27-3 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 26/317-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3808 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3618 нөмірімен тіркелген, "Рауан-Заря" газетінің 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 6, 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 7, 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 8 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер - 3965303 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 480252 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 18569 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 10000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 3456482 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар - 3969342,7 мың теңге;";
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру - 7595 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 17838 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 10243 мың теңге;";
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 - мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профицит) - - 11634,7 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 11634,7 мың теңге;";
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2015 жылға арналған резерві 10176 мың теңге сомасында бекітілсін, соның ішінде:
ауданның аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві - 10176 мың теңге.";
7 тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 21-2 "О бюджете Курчумского района на 2015-2017 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08 апреля 2015 года N 23-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 апреля 2015 года N 3893. Утратило силу - решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 27-3
Сноска. Утратило силу - решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 27-3 (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 марта 2015 года № 26/317-V "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3808), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "О бюджете Курчумского района на 2015-2017 годы" от 23 декабря 2014 года № 21-2 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3618, опубликовано в газете "Рауан-Заря" от 21 января 2015 года № 6, от 23 января 2015 года № 7, от 28 января 2015 года № 8) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы - 3965303 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 480252 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 18569 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 10000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3456482 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты - 3969342,7 тысяч тенге;";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование - 7595 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 17838 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 10243 тысячи тенге;";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета - - 11634,7 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -11634,7 тысяч тенге;";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 10176 тысяч тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района - 10176 тысяч тенге.";
в пункте 7:
абзац второй изложить следующей редакции:

"6 қосымшаға сәйкес қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге 198477 мың теңге сомасында;";
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"7 қосымшаға сәйкес елді - мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға 12908 мың теңге сомасында;";
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"8 қосымшаға сәйкес елді - мекендердің көшелерді жарықтандыруға 34897 мың теңге сомасында;";
аталған шешімнің 1, 5, 6, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Нұрбикенова
Күршім аудандық
мәслихаттың хатшысы Қ. Әбілмәжінов
Күршім аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 8 сәуірдегі
№ 23-2 шешіміне 1 қосымша
Күршім аудандық
мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 21-2 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

"услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 198477 тысяч тенге согласно приложению 6;";
абзац третий изложить следующей редакции:
"благоустройство и озеленение населенных пунктов в сумме 12908 тысяч тенге согласно приложению 7;";
абзац четвертый изложить следующей редакции:
"освещение улиц населенных пунктов в сумме 34897 тысяч тенге согласно приложению 8;";
приложения 1, 5, 6, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Г. Нурбикенова
Секретарь Курчумского
районного маслихата К. Абилмажинов
Приложение 1 к решению
районного маслихата
от 8 апреля 2015 года № 23-2
Приложение 1 к решению
районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 21-2
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

1200
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
990
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
36
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
10
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
429
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
9
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
46
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
103
21
Тракторшы - машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
90
2
Салықтық емес түсiмдер
18569
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
2091
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
2078
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
980
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
1098
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
13
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
13
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
700
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
700
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
700
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
78
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
78
18
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
78
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
15700
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
15700
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
700
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер

1200
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
990
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
36
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
10
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
429
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
9
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
46
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
103
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
90
2
Неналоговые поступления
18569
01
Доходы от государственной собственности
2091
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
2078
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества,находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
980
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности
1098
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
13
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
13
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
700
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
700
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
700
04
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
78
1
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений
78
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
78
06
Прочие неналоговые поступления
15700
1
Прочие неналоговые поступления
15700
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
700
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет