Күршім ауданы Қалжыр ауылдық округі Қалжыр ауылында шектеу іс-шарасын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Қалжыр ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 21 мамырдағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 04 маусымда № 3987 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Қалжыр ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 19 мамырдағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Қалжыр ауылдық округі әкімінің 19.05.2017 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына және "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Күршім ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2015 жылғы 4 мамырдағы № 290 ұсынысы негізінде, Қалжыр ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Ұсақ малдар арасында сарып ауруының шығуына байланысты Күршім ауданының Қалжыр ауылдық округінің Қалжыр ауылында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Күршім ауданы Қалжыр ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Б. Темірхановқа осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалжыр ауылдық округінің әкімі Ж. Толыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылық Министірлігінің
ветиринариялық бақылау және қадағалау
комитеті Күршім ауданының
аумақтық инспекциясының бастығы Ә. Шапатов
"20" мамыр 2015 ж
"Күршім ауданының ветиринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысының
міндетін уақытша атқарушы Т. Жампеисов
"20" мамыр 2015 ж

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Калжыр Калжырского сельского округа Курчумского района
Решение акима Калжырского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 21 мая 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 04 июня 2015 года № 3987. Утратило силу - решением акима Калжырского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 19 мая 2017 года № 1
Сноска. Утратило силу – решением акима Калжырского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 19.05.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Курчумского района № 290 от 4 мая 2015 года, аким Калжырского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в селе Калжыр, Калжырского сельского округа Курчумского района в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота.
2. Поручить главному специалисту аппарата акима Калжырского сельского округа Б.Темирханову организовать и провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Калжырского сельского округа Ж. Толыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Курчумской районной
Территориальной инспекции коитета
Ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан А. Шапатов
"20" мая 2015 г
Временно исполняющии обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
Курчумского района" Т. Жампеисов
"20" мая 2015 г