Көкпекті ауданының Көкпекті селолық округінің бірінші бөлімі учаскісі бойынша шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринарлық режим белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 05 мамырдағы № 107 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 01 маусымда № 3980 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 тамыздағы № 187 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 04.08.2015 № 187 қаулысымен (ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10 бабы 2 тармағының 9) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағының 18) тармақшасына сәйкес және Көкпекті аудандық аумақтық бас мемлекеттік ветеринариялық инспекторының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 68 ұсынысы негізінде Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкпекті ауданының Көкпекті селолық округінің бірінші бөлімі учаскісінде жабайы аңдар арасында құтыру ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринарлық режим белгіленсін.
2. "Көкпекті мал дәрігері" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның директоры (Т. Сарманов) Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Көкпекті аудандық аумақтық инспекциясының басшысы (С. Мукашев), Қазақстан Республикасы экономика министрлігінің тұтынушылардың құқықтарын қоғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Көкпекті аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасының басшысы (Г. Абдрасулова) отырып, тиісті шараларды ұйымдастыру және жүргізу ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары А.Ж. Акимоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Р. Сагандыков
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
экономика ауыл шаруашылығы
министірлігі ветеринариялық бақылау
және қадағалау комитетінің Көкпекті
аудандық аумақтық инспекциясының
басшысы С. Мукашев
"05" 05 2015 жыл
Қазақстан Республикасы экономика
Министірлігінің тұтынушылардың құқықтарын
қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаментінің
Көкпекті аудандық
басқармасының басшысы Г. Абдрасулова
"05" 05 2015 жыл

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на участке первого отделения Кокпектинского сельского округа Кокпектинского района
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 05 мая 2015 года № 107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 01 июня 2015 года № 3980. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 4 августа 2015 года № 187
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 04.08.2015 № 187 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора Кокпектинского района от 31 марта 2015 года № 68 акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий в связи со вспышкой заболевания бешенства среди диких зверей на участке первого отделения Кокпектинского сельского округа, Кокпектинского района.
2. Рекомендовать директору коммунального государственного предприятия "Көкпекті мал дәрігері" (Т. Сарманов) совместно с руководителем районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (С. Мукашев), руководителям государственного учреждения "Кокпектинское районное управление защита прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей министерства национальной экономики Республики Казахстан" (Г. Абдрасулова), организацию и проведения соответствующих мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Акимову А. Ж.
4. Настоящее постановления вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Р. Сагандыков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель Кокпетинской
районной территориальной
инспекции Комитета
ветеринарного контроля и надзора
министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан района С. Мукашев
"05" 05 2015 год
Руководитель РГУ " Кокпектинское
районное управление защита
прав потребителей
Департамента по защита
прав потребителей
Восточно-Казахстанской области
Комитета по защите прав потребителей
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан" Г. Абдрасулова
"05" 05 2015 год