2016-2018 жылдарға арналған Көкпекті ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 қаңтарда № 4321 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 9-2 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 34/406-V (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4287 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 474 513,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 696 730,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 269,2 мың теңге, соның ішінде:
мемлекеттік бюджетен берілген кредиттер бойынша сыйақылар – 20,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 727 912,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 119,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 16 482,1 мың теңге;
2) шығыстар – 4 446 394,5 мың теңге, соның ішінде:
жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету – 20,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 33 604,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 47 723,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 119,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 14 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 19 485,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 485,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 08.04.2016 № 2-5/1; 07.06.2016 № 3-2; 02.08.2016 № 5-2; 28.09.2016 № 6-5/1; 20.10.2016 № 7-2; 28.11.2016 № 8-2 шешімдерімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Кокпектинского района на 2016-2018 годы
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 42-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 января 2016 года № 4321. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 9-2
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 9-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 474 513,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 696 730,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 269,2 тысяч тенге, в том числе:
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета – 20,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 727 912,4 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 14 119,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16 482,1 тысяч тенге;
2) затраты – 4 446 394,5 тысяч тенге, в том числе:
обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета – 20,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33 604,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47 723,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 119,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19 485,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 485,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.04.2016 № 2-5/1; от 07.06.2016 № 3-2; от 02.08.2016 № 5-2; от 28.09.2016 № 6-5/1; от 20.10.2016 № 7-2; от 28.11.2016 № 8-2 (вводится в действие с 01.01.2016).

2. Аудан бюджетіне 2016 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталмайтын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 34/406-V (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4287 тіркелген) шешіміне сәйкес, 100 пайыз болып орындауға қабылдансын.
3. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
4. Аудандық жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 12 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына арналған әлеуметтік көмекке облыстық бюджеттен 18 327,0 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 07.06.2016 № 3-2 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 4 қосымшаға сәйкес 2016 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 121 960,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
7. 5 қосымшаға сәйкес 2016 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 844 584,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
8. 6 қосымшаға сәйкес 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің ағымдағы бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
9. 7 қосымшаға сәйкес 2016 жылға арналған секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі ескерілсін.
10. 8 қосымшаға сәйкес 2016 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі бекітілсін.

2. Принять к исполнению на 2016 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов согласно решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287).
3. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить гражданским служащим в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 12 000,0 тысяч тенге.
5. Учесть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 18327,0 тысяч тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07.06.2016 № 3-2 (вводится в действие с 01.01.2016).
6. Учесть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 121 960,0 тысяч тенге согласно приложению 4.
7. Учесть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 844 584,0 тысяч тенге согласно приложению 5.
8. Утвердить согласно приложению 6 перечень текущих бюджетных программ районного бюджета на 2016 год.
9. Учесть перечень местных бюджетных программ на 2016 год не подлежащих секвестру согласно приложению 7.
10. Утвердить согласно приложению 8 перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2016 год.

11. 9 қосымшаға сәйкес Көкпекті аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
12. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Жотабаев
Көкпекті аудандық
мәслихат хатшысы Р. Беспаев
Көкпекті аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
23 желтоқсандағы № 42-3
шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 28.11.2016 № 8-2 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
І.КІРІСТЕР

11. Признать утратившими силу некоторые решения Кокпектинского районного маслихата согласно приложению 9.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии С. Жотабаев
Секретарь Кокпектинского
районного маслихата Р. Беспаев
Приложение 1 к решению
Кокпектинского районного
маслихата от 23 декабря
2015 года № 42-3
Бюджет района на 2016 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.11.2016 № 8-2 (вводится в действие с 01.01.2016).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
І. ДОХОДЫ

414 853,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
15 208,3
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 173,3
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
35,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
110 478,6
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
108 454,8
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 023,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
289 166,1
1
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
278 123,6
22
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 042,5
2
Қаржылық қызмет
1 247,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 247,1
3
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 059,6
10
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
187,5
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
178,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
178,6
61
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
178,6
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
139 284,7
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
25 284,2
1
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 284,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30 320,3
1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 366,3
15
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
954,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
25 659,4
1
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 100,4
18
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 559,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26 698,8
1
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 353,4
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

414 853,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
15 208,3
1
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
15 173,3
3
Капитальные расходы государственного органа
35,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
110 478,6
1
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
108 454,8
3
Капитальные расходы государственного органа
2 023,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
289 166,1
1
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
278 123,6
22
Капитальные расходы государственного органа
11 042,5
2
Финансовая деятельность
1 247,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 247,1
3
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 059,6
10
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
187,5
5
Планирование и статистическая деятельность
178,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
178,6
61
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
178,6
9
Прочие государственные услуги общего характера
139 284,7
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
25 284,2
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
25 284,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30 320,3
1
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29 366,3
15
Капитальные расходы государственного органа
954,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
25 659,4
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
19 100,4
18
Капитальные расходы государственного органа
6 559,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26 698,8
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
26 353,4
3
Капитальные расходы государственного органа

10 837,0
27
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0,0
67
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
31 931,0
5
Денсаулық сақтау
18,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
18,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
18,0
2
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
18,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
249 609,4
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
75 047,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
64 440,0
10
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
19 037,0
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
17 372,0
25
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
28 031,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
10 607,5
30
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
10 607,5
2
Әлеуметтiк көмек
169 787,6
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
169 787,6
4
Жұмыспен қамту бағдарламасы
20 217,0
6
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17 719,2
7
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 500,0
9
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 606,0
11
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
45 997,8
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
78 045,6
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 702,0
23
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
0,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4 774,3
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
4 774,3
18
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 685,3
50
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

10 837,0
27
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0,0
67
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
31 931,0
5
Здравоохранение
18,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
18,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
18,0
2
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
18,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
249 609,4
1
Социальное обеспечение
75 047,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
64 440,0
10
Государственная адресная социальная помощь
19 037,0
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
17 372,0
25
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
28 031,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
10 607,5
30
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
10 607,5
2
Социальная помощь
169 787,6
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
169 787,6
4
Программа занятости
20 217,0
6
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17 719,2
7
Оказание жилищной помощи
3 500,0
9
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 606,0
11
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45 997,8
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
78 045,6
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 702,0
23
Обеспечение деятельности центров занятости населения
0,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4 774,3
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
4 774,3
18
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 685,3
50
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2
Қаржылық қызмет
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
10
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
61
Бюджеттік инвестициялар және концессия мәселелері бойынша құжаттаманы сараптау және бағалау, бюджеттік инвестициялардың іске асырылуына бағалау жүргізу
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
1
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2
Қорғаныс
1
Әскери мұқтаждар
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
7
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
3
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
40
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
4
Жалпы білім беру
5
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
28
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
10
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
20
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
27
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
67
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
30
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2
Әлеуметтiк көмек
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2
Жұмыспен қамту бағдарламасы
4
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6
Тұрғын үйге көмек көрсету
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
23
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
21
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
25
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
67
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
11
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
42
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2
Коммуналдық шаруашылық
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
3
Елді-мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123
9
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123
10
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
123
11
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
29
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
2
Спорт
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
13
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
14
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
15
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3
Ақпараттық кеңiстiк
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
7
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
2
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
1
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
32
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
99
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру

112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
1
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
3
Капитальные расходы государственного органа
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22
Капитальные расходы государственного органа
2
Финансовая деятельность
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
10
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
5
Планирование и статистическая деятельность
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
61
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и концессии, проведение оценки реализации бюджетных инвестиций
9
Прочие государственные услуги общего характера
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
15
Капитальные расходы государственного органа
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
3
Капитальные расходы государственного органа
2
Оборона
1
Военные нужды
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
7
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
3
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
40
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
4
Общеобразовательное обучение
5
Дополнительное образование для детей и юношества
28
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
9
Прочие услуги в области образования
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
9
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
20
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
27
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
67
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1
Социальное обеспечение
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
30
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2
Социальная помощь
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2
Программа занятости
4
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5
Государственная адресная социальная помощь
6
Оказание жилищной помощи
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
11
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
21
Капитальные расходы государственного органа
25
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
67
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
11
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
42
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2
Коммунальное хозяйство
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8
Освещение улиц населенных пунктов
9
Обеспечение санитарии населенных пунктов
10
Содержание мест захоронений и погребение безродных
11
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
29
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3
Поддержка культурно-досуговой работы
2
Спорт
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
13
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
14
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
15
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3
Информационное пространство
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
6
Функционирование районных (городских) библиотек
7
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
2
Услуги по проведению государственной информационной политики
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
3
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6
Капитальные расходы государственного органа
32
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
99
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов

473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
1
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
9
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
10
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
6
Жер қатынастары
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
11
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
40
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
14
Борышқа қызмет көрсету
1
Борышқа қызмет көрсету
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер
1
Трансферттер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
51
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
ІІІ. Таза бюджеттік несиелендіру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
IV. Қаржы активтері операцияларының сальдосы
13
Басқалар
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
V. Бюджет дефициті (профициті)
VI. Бюджет дефицитін (профицитін) қаржыландыру
16
Қарыздарды өтеу
1
Қарыздарды өтеу
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
Көкпекті аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
23 желтоқсандағы № 42-3
шешіміне 7 қосымша
2016 жылға арналған секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
Білім беру

473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
8
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
9
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
10
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
6
Земельные отношения
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
11
Проведение противоэпизоотических мероприятий
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
40
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
14
Обслуживание долга
1
Обслуживание долга
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты
1
Трансферты
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
51
Трансферты органам местного самоуправления
III. Чистое бюджетное кредитование
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
13
Прочие
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
16
Погашение займов
1
Погашение займов
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
Приложение 7 к решению
Кокпектинского районного
маслихата от 23 декабря
2015 года № 42-3
Перечень местных бюджетных программ на 2016 год не подлежащих секвестру
Функциональная группа
Программа
Наименование
1
2
3
4
Образование

004
Жалпы білім беру
5
Денсаулық сақтау
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Көкпекті аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
23 желтоқсандағы № 42-3
шешіміне 8 қосымша
2016 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Көкпекті ауылында бұрынғы тұрмыстық комбинат ғимаратының жанамасын жетім балалар мен аз қамтылған отбасыларға арналған 8 пәтерлі үй етіп қайта жаңарту
81 426,0
2
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Көкпекті ауылында жапсарлас құрылысымен бірге бұрынғы тұрмыстық комбинат ғимаратын сейсмикалық күшейту

004
Общеобразовательное обучение
5
Здравоохранение
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 8 к решению
Кокпектинского районного
маслихата от 23 декабря
2015 года № 42-3
Перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2016 год
Наименование
Сумма (тысяч
тенге)
1
Реконструкция 2-го этажа здания бывшего бытового комбината и его пристройки под жилье на 16 квартир для детей сирот и малообеспеченных семей в с.Кокпекты Кокпектинского района ВКО
81 426,0
2
Сейсмоусиление здания бывшего бытового комбината с пристпоикой, в с. Кокпекты Кокпектинского района ВКО

25 478,0
3
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Көкпекті ауылында бұрынғы тұрмыстық комбинат ғимаратының және оның жапсырма құрылысын сыртқы сумен жабдықтау, кәріз жүйесінің және электрмен жабдықтау желілерінің құрылысы, бұрынғы тұрмыстық комбинат ғимаратын және оның жапсырма құрылысын сыртқы абаттандыру
10 730,0
Барлығы
117 634,0
Көкпекті аудандық
мәслихатының 2016 жылғы
23 желтоқсандағы № 42-3
шешіміне 9 қосымша
Көкпекті аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі

25 478,0
3
Строительство наружных сетей водоснабжения, канализации и электроснабжения к зданию бывшего бытового комбината и его пристройки, внешнее благоустройство территории здания бывшего бытового комбината и его пристройки в с. Кокпекты Кокпектинского района
ВКО
10 730,0
Всего
117 634,0
Приложение 9 к решению
Кокпектинского районного
маслихата от 23 декабря
2015 года № 42-3
Перечень утративших силу некоторых решений Кокпектинского районного маслихата

1. 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" №30-2 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 8 қантарда №3613 болып тіркелген) шешімі.
2. 2015 жылғы 16 наурыздағы "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №30-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33-5/1 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 26 наурызда № 3774 болып тіркелген) шешімі.
3. 2015 жылғы 8 сәуірдегі "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №30-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №34-2 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 15 сәуірдегі №3881 болып тіркелген) шешімі.
4. 2015 жылғы 19 мамырдағы "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №30-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №36-2 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 26 мамырда №3973 болып тіркелген) шешімі.
5. 2015 жылғы 14 шілдедегі "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №30-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №37-4/1 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 23 шілдеде №4050 болып тіркелген) шешімі.
6. 2015 жылғы 21 тамыздағы "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №30-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №38-2 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 28 тамызда № 4121 болып тіркелген) шешімі.
7. 2015 жылғы 16 қазандағы "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №30-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 39-5/1 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 21 қазанда № 4181 болып тіркелген) шешімі.
8. 2015 жылғы 3 желтоқсандағы "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №30-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 41-2 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 7 желтоқсанда № 4259 болып тіркелген) шешімі.
9. 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №30-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-2 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 25 желтоқсанда № 4296 болып тіркелген) шешімі.

1. Решение от 24 декабря 2014 года "О бюджете Кокпектинского района на 2015-2017 годы" №30-2 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3613 от 8 января 2015 года).
2. Решение от 16 марта 2015 года "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №30-2 "О бюджете Кокпектинского района на 2015-2017 годы" № 33-5/1 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3774 от 26 марта 2015 года).
3. Решение от 8 апреля 2015 года "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №30-2 "О бюджете Кокпектинского района на 2015-2017 годы" № 34-2 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3881 от 15 апреля 2015 года).
4. Решение от 19 мая 2015 года "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №30-2 "О бюджете Кокпектинского района на 2015-2017 годы" № 36-2 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3973 от 26 мая 2015 года).
5. Решение от 14 июля 2015 года "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №30-2 "О бюджете Кокпектинского района на 2015-2017 годы" № 37-4/1 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4050 от 23 июля 2015 года).
6. Решение от 21 августа 2015 года "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №30-2 "О бюджете Кокпектинского района на 2015-2017 годы" № 38-2 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4121 от 28 августа 2015 года).
7. Решение от 16 октября 2015 года "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №30-2 "О бюджете Кокпектинского района на 2015-2017 годы" № 39-5/1 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4181 от 21 октября 2015 года).
8. Решение от 3 декабря 2015 года "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №30-2 "О бюджете Кокпектинского района на 2015-2017 годы" № 41-2 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4259 от 7 декабря 2015 года).
9. Решение от 23 декабря 2015 года "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №30-2 "О бюджете Кокпектинского района на 2015-2017 годы" № 42-2 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4296 от 25 декабря 2015 года).