"Тарбағатай аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 19-6 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 шілдедегі № 28-7 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 шілдеде № 4072 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 08 маусымдағы № 3-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 08.06.2016 № 3-3 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңынының 10 бабының 2-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1 бабының 1-тармағына сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1."Тарбағатай аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 19-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3293, Тарбағатай газетінің 2014 жылғы 16 маусымда № 48-49 жарияланған) мынандай өзгеріс енгізілсін:
Аталған шешіммен бекітілген Тарбағатай аудандық мәслихатының регламентінде:
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7.Мәслихаттың кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді".
2.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Құсайынова
Тарбағатай аудандық
мәслихаттың хатшысы М.Мағжаев

О внесении изменения в решение Тарбагатайского районного маслихата от 27 марта 2014 года № 19-6 "Об утверждении регламента Тарбагатайского районного маслихата"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 июля 2015 года № 28-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 июля 2015 года № 4072. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 8 июня 2016 года № 3-3
Сноска. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.06.2016 № 3-3.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата от 27 марта 2014 года № 19-6 "Об утверждении регламента Тарбагатайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3293, опубликовано в газетах "Тарбагатай" от 16 июня 2014 года № 48-49) следующее изменение:
в регламент Тарбагатайского районного маслихата, утвержденном указанным решением:
в пункт 7 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А.Кусайынова
Секретарь Тарбагатайского
районного маслихата М.Магжаев