Тарбағатай ауданы Жетіарал ауылдық округiнiң "Мендеке" қыстағына шектеу іс-шарасын белгiлеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Жетіарал ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 08 шілдедегі № 4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 тамызда № 4109 болып тіркелді. Күші жойылды-Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Жетіарал ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 27 тамыздағы № 15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды-Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Жетіарал ауылдық округі әкімінің 27.08.2022 № 15 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына және "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Тарбағатай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2015 жылғы 22 маусымдағы № 381 ұсынысы негізінде, Жетіарал ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Тарбағатай ауданының Жетіарал ауылдық округiнiң "Мендеке" қыстағында мүйізді ірі қара малдарынан құтырық ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шарасы белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Тарбағатай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысына (Б.Қажыкенов) тиісті іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жетіарал ауылдық округінің әкiмi С. Кажиекберов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық
бақылау және қадағалау Комитетінің
Тарбағатай аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесі басшысы
"08" шілде 2015 жыл
Б. Қажыкенов

Об установлении ограничительных мероприятий в зимовке "Мендеке" Жетиаральского сельского округа Тарбагатайского района
Решение акима Жетиаральского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 08 июля 2015 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 августа 2015 года № 4109. Утратило силу решением акима Жетиаральского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 27 августа 2022 года № 15
Сноска. Утратило силу решением акима Жетиаральского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 27.08.2022 № 15 ( вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Тарбагатайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 22 июня 2015 года № 381 аким Жетиаральского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в зимовке "Мендеке" Жетиаральского сельского округа Тарбагатайского района, в связи с возникновением бешенства крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать руководителю государственного учреждения "Тарбагатайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (Б. Кажыкенов), организацию и проведение соответствующих мероприятий.
3. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Жетиаральского сельского округа С.Кажиекберов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Тарбагатайская районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
"08" июля 2015 год
Б.Кажыкенов