Үржар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы "2015-2017 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 28-322/V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қазандағы № 36-422/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қазанда № 4197 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-462/V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 38-462/V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 07 қазандағы № 32/379-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4173 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 28-322/V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3614 нөмірімен тіркелген, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінің 2015 жылдың 19 қаңтарында 8-9-10 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер –7 866 901,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер -853 050,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -30 751,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 951 119,4 мың теңге;";
2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 7 915 959,5 мың теңге;";
5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет (профициті) тапшылығы– -80 095,1 мың теңге;";
6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 28-322/V "О бюджете Урджарского района на 2015-2017 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 октября 2015 года № 36-422/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 октября 2015 года № 4197. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 38-462/V
Сноска. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 № 38-462/V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 32/379-V от 07 октября 2015 года "О внесении изменений в решение Восточно – Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4173), Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 28-322/V "О бюджете Урджарского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3614, опубликовано в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 19 января 2015 года в номере 8-9-10) следующие изменения :
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 7 866 901,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -853 050,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления -30 751,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 951 119,4 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 7 915 959,5 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -80 095,1 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в новой редакции:

"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 80 095,1 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2.Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ә. Есенаманов
Үржар аудандық
мәслихатының хатшысы М. Бітімбаев
Үржар аудандық мәслихатының
2015 жылғы 16 қазандағы
№36-422/V шешіміне 1 қосымша
Үржар аудандық мәслихатының

"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 80 095,1 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии А. Есенаманов
Секретарь Урджарского
районного маслихата М. Бытымбаев
Приложение 1
к решению Урджарского
районного маслихата
от 16 октября 2015 года
№ 36-422/V
Приложение 1
к решению Урджарского
районного маслихата

321 232,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
40 281,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
35 450,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7 064,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10 435,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
86 667,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 037,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
53 091,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
57 398,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 752,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
0,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
19 057,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
110 557,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
110 557,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 503,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 998,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
71 634,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
8 422,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
475 043,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
267 129,6
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
512,1
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
512,1
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
3 588,2
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3 588,2
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
263 029,3
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
1 000,0
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

321 232,0
002
Программа занятости
40 281,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
35 450,0
005
Государственная адресная социальная помощь
7 064,0
006
Оказание жилищной помощи
10 435,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
86 667,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 037,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53 091,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
57 398,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 752,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости
0,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
19 057,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
110 557,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
110 557,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28 503,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 998,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
71 634,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
8 422,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
475 043,0
1
Жилищное хозяйство
267 129,6
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
512,1
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
512,1
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
3 588,2
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3 588,2
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
263 029,3
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
1 000,0
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда