"2015-2017 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/2-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 сәуірдегі № 28/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 сәуірде № 3896 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 35/2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 26/317-V шешіміне (нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3808 болып тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/2-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3621 болып тіркелген, "Уба-Информ" газетінде 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 3-санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 2 971 123 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 364 693 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 5 473 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 25 981 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi – 1 574 976 мың теңге;
2) шығындар – 2 998 337,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 4 059 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 5 946 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 887 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 24/2-V "О бюджете Шемонаихинского района на 2015-2017 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 09 апреля 2015 года N 28/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 апреля 2015 года N 3896. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 35/2-V
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 35/2-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 27 марта 2015 года № 26/317-V "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3808) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 24/2-V "О бюджете Шемонаихинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3621, опубликовано в газете "Уба-Информ" от 21 января 2015 года № 3) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 971 123 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 364 693 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 473 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 981 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 574 976 тысяч тенге;
2) затраты – 2 998 337,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 059 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 946 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 887 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 31 273,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 31 273,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 5 946 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 887 мың теңге;
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдықтары – 27 214,6 мың теңге.";
10-тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен сомасы 336 866 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін", оның ішінде:";
1), 4), 5) және 7)-тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:
"1) 108 419 мың теңге - мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелер жұмысшыларының, сонымен қатар жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмысшыларының лауазымдық еңбекақыларына ерекше еңбек жағдайы үшін ай сайынғы қосымша ақы төлеуге;";
"4) 41 910 мың теңге - Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге;";
"5) 47 615 мың теңге - үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдердің еңбекақысын көтеруге;";
"7) 105 438 мың теңге - білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;";
2)-тармақша алынсын;
келесі мазмұндағы 9)-тармақшамен толықтырылсын:
"9) 6 766 мың теңге - мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің ара-жігін ажыратуға.";
11-тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамуға арналған нысаналы трансферттер 21 651 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:";
1)-тармақша алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы 2)-тармақшамен толықтырылсын:
"2) 21 651 мың теңге – ШҚО Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласындағы 280 орынға арналған балабақшаның құрылысына.";
2. Аудандық бюджеттің шығыстарында келесі бағдарламалар бойынша шығындар қарастырылсын:
1) 5-қосымшаға сәйкес қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге 148 374 мың теңге сомасында;
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешiм 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы
Ж. Бектұрсынов
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы
Ә. Баяндинов
Шемонаиха аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 09 сәуірдегі
№ 28/2-V шешіміне 1-қосымша
Шемонаиха аудандық
мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – - 31 273,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31 273,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 5 946 тысяч тенге;
погашение займов – 1 887 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 214,6 тысяч тенге.";
в пункте 10:
первый абзац изложить в следующей редакции:
" Предусмотреть в районном бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 336 866 тысяч тенге", в том числе:";
подпункты 1), 4), 5) и 7) изложить в следующей редакции:
"1) 108 419 тысяч тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;";
"4) 41 910 тысяч тенге – на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;";
"5) 47 615 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;";
"7) 105 438 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;";
подпункт 2) исключить;
дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) 6 766 тысяч тенге – на разграничение полномочий между уровнями государственного управления.";
в пункте 11:
первый абзац изложить в следующей редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете на 2015 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 21 651 тысяч тенге, в том числе:";
подпункт 1) исключить;
дополнить подпунктом 2) следующего содержания:
"2) 21 651 тысяч тенге - на строительство детского сада на 280 мест в городе Шемонаиха Шемонаихинского района ВКО.";
в пункте 12 подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 148 374 тысяч тенге, согласно приложению 5.";
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Ж. Бектурсунов
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата А. Баяндинов
Приложение 1 к решению
Шемонаихинского районного
маслихата
от 09 апреля 2015 года № 28/2-V
Приложение 1 к решению
Шемонаихинского районного
маслихата