"2015-2017 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/2-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 шілдедегі № 31/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 шілдеде № 4038 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 35/2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 35, 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 01 шілдедегі № 29/345-V шешіміне (нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4017 болып тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3621 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 30 қаңтарда, "Уба-Информ" газетінде 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 3 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 2 971 403 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 364 693 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 5 473 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 25 981 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi – 1 575 256 мың теңге;
2) шығындар – 2 998 617,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 4 059 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 5 946 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 887 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 24/2-V "О бюджете Шемонаихинского района на 2015-2017 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 июля 2015 года N 31/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 июля 2015 года N 4038. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 35/2-V
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 35/2-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 35, 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 01 июля 2015 года № 29/345-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4017) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 24/2-V "О бюджете Шемонаихинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3621, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 30 января 2015 года, в газете "Уба-Информ" от 21 января 2015 года № 3) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 971 403 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 364 693 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 5 473 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 25 981 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 1 575 256 тысяч тенге;
2) затраты - 2 998 617,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 4 059 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 5 946 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1 887 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 31 273,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 31 273,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 5 946 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 887 мың теңге;
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдықтары – 27 214,6 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 6 257 мың теңге сомасында бекітілсін.".
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмекке арналған ағымдағы нысаналы трансферттер 18 889 мың теңге сомасында көзделсін.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 46 716 мың теңге сомасында көзделсін.";
10-тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен сомасы 335 577 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін", оның ішінде:";
4) және 7)-тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:
"4) 43 635 мың теңге - Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге;";
"7) 96 478 мың теңге - білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;";
12-тармақта:
1), 3), 4), 5) және 7)-тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:
"1) 5-қосымшаға сәйкес қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге 147 174 мың теңге сомасында;";
"3) 7-қосымшаға сәйкес елді мекендерде көшелерді жарықтандыруға 12 352 мың теңге сомасында;";
"4) 8-қосымшаға сәйкес елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз етуге 3 344 мың теңге сомасында;";
"5) 9-қосымшаға сәйкес жерлеу орындарын күтiп - ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеуге 27 мың теңге сомасында;";
"7) 11-қосымшаға сәйкес аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауыл, ауылдық округтің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 10 113 мың теңге сомасында;";
6) және 10)-тармақшалар алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы 11)-тармақшамен толықтырылсын:
"11) 15-қосымшаға сәйкес жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттерге 138 031 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 7, 8, 9 және 11-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
10 және 14-қосымшалар алынып тасталсын;
осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес жоғарыда көрсетілген шешім 15-қосымшамен толықтырылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета – - 31 273,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 31 273,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 5 946 тысяч тенге;
погашение займов - 1 887 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 27 214,6 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
" 5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 6 257 тысяч тенге.".
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Предусмотреть в районном бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 18 889 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 46 716 тысяч тенге.";
в пункте 10:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 335 577 тысяч тенге", в том числе:";
подпункты 4) и 7) изложить в следующей редакции:
"4) 43 635 тысяч тенге – на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;";
"7) 96 478 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;";
в пункте 12:
подпункты 1), 3), 4), 5) и 7) изложить в следующей редакции:
"1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 147 174 тысяч тенге, согласно приложению 5;";
"3) на освещение улиц населенных пунктов в сумме 12 352 тысяч тенге, согласно приложению 7;";
"4) на обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 3 344 тысяч тенге, согласно приложению 8;";
"5) на содержание мест захоронений и погребение безродных в сумме 27 тысяч тенге, согласно приложению 9;";
"7) на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах в сумме 10 113 тысяч тенге, согласно приложению 11;";
подпункты 6) и 10) исключить;
дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
"11) на трансферты органам местного самоуправления в сумме 138 031 тысяч тенге, согласно приложению 15.";
приложения 1, 5, 7, 8, 9 и 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению;
приложения 10 и 14 исключить;
дополнить приложением 15 к вышеуказанному решению, согласно приложению 7 к настоящему решению.