"2015-2017 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қазандағы № 33/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қазанда № 4199 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 35/2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы, 1-тармағының 1)-тармақшасына, "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 07 қазандағы № 32/379-V шешіміне (мемлекеттік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4173 болып тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/2-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3621 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 30 қаңтарда, "Уба-Информ" газетінде 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 3 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 986 945,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 364 693 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 432 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 022 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 590 798,7 мың теңге;
2) шығындар – 3 014 160,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 4 059 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 946 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 887 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 24/2-V "О бюджете Шемонаихинского района на 2015-2017 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 октября 2015 года N 33/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 октября 2015 года N 4199. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 35/2-V
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 35/2-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 07 октября 2015 года № 32/379-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4173) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 24/2-V "О бюджете Шемонаихинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3621, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 30 января 2015 года, в газете "Уба-Информ" от 21 января 2015 года № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 986 945,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 364 693 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 432 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 022 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 590 798,7 тысяч тенге;
2) затраты – 3 014 160,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 059 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 946 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 887 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 31 273,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 31 273,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 5 946 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 887 мың теңге;
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдықтары – 27 214,6 мың теңге.";
7- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмекке арналған ағымдағы нысаналы трансферттер 18 811 мың теңге сомасында көзделсін.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 58 572,7 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
10- тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 333 395 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде:";
1), 5) және 9) – тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:
"1) 116 233 мың теңге – мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелер жұмысшыларының, сонымен қатар жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмысшыларының лауазымдық еңбекақыларына ерекше еңбек жағдайы үшін ай сайынғы қосымша ақы төлеуге;";
"5) 43 438 мың теңге - үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны көтеруге;";
"9) 6 893 мың теңге - мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің ара-жігін ажыратуға.";
12-тармақта:
1), 3), 7) және 11) – тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:
"1) 5-қосымшаға сәйкес қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге 146 612 мың теңге сомасында;";
"3) 7-қосымшаға сәйкес елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға 12 036 мың теңге сомасында;";
"7) 11-қосымшаға сәйкес аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 13 370 мың теңге сомасында;";
"11) 15-қосымшаға сәйкес жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттерге 128 331 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 7, 11 және 15-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы
Ә.Баяндинов
Шемонаиха аудандық
мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – - 31 273,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31 273,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 5 946 тысяч тенге;
погашение займов – 1 887 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 214,6 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Предусмотреть в районном бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 18 811 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 58 572,7 тысяч тенге.";
в пункте 10:
первый абзац изложить в следующей редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 333 395 тысяч тенге, в том числе:";
подпункты 1), 5) и 9) изложить в следующей редакции:
"1) 116 233 тысяч тенге - на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;";
"5) 43 438 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;";
"9) 6 893 тысяч тенге – на разграничение полномочий между уровнями государственного управления.";
в пункте 12:
подпункты 1), 3), 7) и 11) изложить в следующей редакции:
"1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 146 612 тысяч тенге, согласно приложению 5;";
"3) на освещение улиц населенных пунктов в сумме 12 036 тысяч тенге, согласно приложению 7;";
"7) на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах в сумме 13 370 тысяч тенге, согласно приложению 11;";
"11) на трансферты органам местного самоуправления в сумме 128 331 тысяч тенге, согласно приложению 15.";
приложения 1, 5, 7, 11 и 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
секретарь Шемонаихинского
районного маслихата А. Баяндинов
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата