Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 115 "2015 жылға арналған аудандар бойынша субсидиялар көлемін (егіс алқаптарының болжамды құрылымына қарай) белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 шілдедегі № 171 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 шілдеде № 3959 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 9 ақпандағы № 24 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 09.02.2016 № 24 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығына сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 115 "2015 жылға арналған аудандар бойынша субсидиялар көлемін (егіс алқаптарының болжамды құрылымына қарай) белгілеу туралы қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3929 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 маусымдағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"2015 жылға арналған аудандар және Орал қаласы бойынша субсидиялар көлемін (егіс алқаптарының болжамды құрылымына қарай) белгілеу туралы";
2) 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2015 жылға арналған аудандар және Орал қаласы бойынша субсидиялар көлемі (егіс алқаптарының болжамды құрылымына қарай) белгіленсін.";
3) Көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 мая 2015 года № 115 "Об установлении объемов субсидий по районам (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей) на 2015 год"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 июля 2015 года № 171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 июля 2015 года № 3959. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 9 февраля 2016 года № 24
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 09.02.2016 № 24.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", в соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 мая 2015 года № 115 "Об установлении объемов субсидий по районам (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей) на 2015год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3929, опубликованное 20 июня 2015 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье") следующие изменения:
1) заголовок изложить в следующей редакции:
"Об установлении объемов субсидий по районам и городу Уральск (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей) на 2015 год";
2) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить объемы субсидий по районам и городу Уральск (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей) на 2015 год, согласно приложению к настоящему постановлению.";
3) Приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі, аудандар мен Орал қаласы әкімдері осы қаулыны іске асыру бойынша қажетті шараларды алсын.
3. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М. К. Оңғарбеков) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области", акимам районов и города Уральска принять необходимые меры по реализации данного постановления.
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (М. К. Унгарбеков) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары А. К. Өтеғұловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
2015 жылғы 16 шілдедегі № 171
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
2015 жылғы 5 мамырдағы № 115
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
2015 жылға арналған аудандар және Орал қаласы бойынша субсидиялар көлемі
(егіс алқаптарының болжамды құрылымына қарай)
Аудандар (қала)
Субсидия көлемі, теңге
1
Бөрлі

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Утегулова А. К.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 16 июля 2015 года № 171
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 5 мая 2015 года № 115
Объемы субсидий по районам и городу Уральск (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей) на 2015 год
Районы (город)
Объемы субсидий, тенге
1
Бурлинский