2015 жылы үшінші көбейтілген бидай тұқымдарын сатып алуға субсидиялар көлемдерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 354 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 желтоқсанда № 4186 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 9 ақпандағы № 24 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 09.02.2016 № 24 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы №4-2/664 бұйрығына (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2015 жылы 6 ақпанда №10190 болып тіркелген) сәйкес, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении объемов субсидий на приобретение семян пшеницы третьей репродукции в 2015 году
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 9 декабря 2015 года № 354. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 декабря 2015 года № 4186. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 9 февраля 2016 года № 24
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 09.02.2016 № 24.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", в соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 6 февраля 2015 года №10190) акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес аудандар және Орал қаласы бойынша (егіс алқаптарының болжамды құрылымына қарай) тұқым өсіру шаруашылықтарын қоспағанда, ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің 2015 жылы үшінші көбейтілген бидай тұқымдарын сатып алуға жұмсалған шығындарын ішінара өтеуге арналған субсидиялар көлемдері белгіленсін.
2. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі, аудандар және Орал қаласы әкімдері осы қаулыны іске асыру бойынша қажетті шараларды алсын.

1. Установить объемы субсидий по районам и городу Уральск (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей) для частичного возмещения затрат сельхозтоваропроизводителей, за исключением семеноводческих хозяйств, на приобретение семян пшеницы третьей репродукции в 2015 году, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области", акимам районов и города Уральска принять необходимые меры по реализации данного постановления.

3. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М.К. Оңғарбеков) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары А.К.Өтеғұловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н.Ноғаев
2015 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 354 Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына қосымша
Аудандар және Орал қаласы бойынша
(егіс алқаптарының болжамды құрылымына қарай) тұқым өсіру шаруашылықтарын
қоспағанда, ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің 2015 жылы үшінші
көбейтілген бидай тұқымдарын сатып алуға жұмсаған шығындарын ішінара өтеуге
арналған субсидиялар көлемдері
Аудандар (қала)
Субсидиялар көлемдері, теңге
1.
Бөрлі

3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (Унгарбеков М.К.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Западно-Казахстанской области Утегулова А.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области Н.Ногаев
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 9 декабря 2015 года № 354
Объемы субсидий по районам и городу Уральск
(в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей) для частичного
возмещения затрат сельхозтоваропроизводителей, за исключением семеноводческих
хозяйств, на приобретение семян пшеницы третьей репродукции в 2015 году
Районы (город)
Объемы субсидий, тенге
1.
Бурлинский