Ақжайық ауданы Көнеккеткен ауылдық округінің Қамыстыкөл және Көнеккеткен ауылдарының атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Көнеккеткен ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 19 қазандағы № 7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 қарашада № 4139 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Қамыстыкөл, Көнеккеткен ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Көнеккеткен ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы Көнеккеткен ауылдық округі Қамыстыкөл және Көнеккеткен ауылдарының атаусыз көшелеріне мынадай атаулар берілсін:
1) Қамыстыкөл ауылы бойынша:
"1" жобалық көшесі – "Достық" көшесі.
2) Көнеккеткен ауылы бойынша:
"1" жобалық көшесі – "Ақжайық" көшесі;
"2" жобалық көшесі – "Бейбітшілік" көшесі;
"3" жобалық көшесі – "О. Исаев" көшесі;
"4" жобалық көшесі – "Жағалау" көшесі;
"5" жобалық көшесі – "Бірлік" көшесі;
"6" жобалық көшесі – "Ардагерлер" көшесі.
2. Көнеккеткен ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Г. Нугманова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көнеккеткен ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы У. Кадргалиева

О присвоении наименований безымянным улицам сел Камыстыколь и Конеккеткен Конеккеткенского сельского округа Акжаикского района
Решение исполняющего обязанности акима Конеккеткенского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 19 октября 2015 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 ноября 2015 года № 4139
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения сел Камыстыколь, Конеккеткен и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, исполняющий обязанности акима Конеккеткенского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам сел Камыстыколь и Конеккеткен Конеккеткенского сельского округа Акжаикского района следующие наименования:
1) по селу Камыстыколь:
проектная улица "1" – улица "Достық".
2) по селу Конеккеткен:
проектная улица "1" – улица "Ақжайық";
проектная улица "2" – улица "Бейбітшілік";
проектная улица "3" – улица "О. Исаев";
проектная улица "4" – улица "Жағалау";
проектная улица "5" – улица "Бірлік";
проектная улица "6" – улица "Ардагерлер".
2. Главному специалисту аппарата акима Конеккеткенского сельского округа (Нугманова Г.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Конеккеткенского сельского округа У. Кадргалиева