Ақжайық ауданы Бударин ауылдық округінің Бударин, Коловертное, Самал ауылдарының кейбір көше атауларын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Бударин ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 26 мамырдағы № 6 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 маусымда № 3938 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Бударин, Коловертное және Самал ауылдарының халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы Бударин ауылдық округінің Бударин, Коловертное, Самал ауылдарының кейбір көше атаулары:
1) Бударин ауылы бойынша:
"Мир" көшесі – "Бейбітшілік" көшесі;
"Лесная" көшесі – "Жеңіс" көшесі;
"Чапаев көшесі" – "Ж. Молдағалиев" көшесі;
"Молодежная" көшесі – "Астана" көшесі;
"Новосельская" көшесі – "Мәншүк Мәметова" көшесі;
"Уральная" көшесі – "Ақжайық" көшесі;
"Зеленый" көшесі – "Ынтымақ" көшесі;
"Набережная" көшесі – "Жағалау" көшесі;
"Школьная" көшесі – "Ыбырай Алтынсарин" көшесі;
"Степная" көшесі – "Әлия Молдағұлова" көшесі;
2) Коловертное ауылы бойынша:
"Речная" көшесі – "Береке" көшесі;
"Центральная" көшесі – "Бірлік" көшесі;
"Школьная" көшесі – "А. А. Щурихин" көшесі;
"Уральная" көшесі – "Жайық" көшесі;
"Степная" көшесі – "Ардагерлер" көшесі;
"Клубная" көшесі – "Еңбекші" көшесі;
3) Самал ауылы бойынша:
"Молодежная" көшесі – "Атамекен" көшесі;
"Школьная" көшесі – "Балауса" көшесі деп қайта аталсын.
2. Бударин ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Е. Есеналиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бударин ауылдық
округі әкімі Р. Каирманов

О переименовании некоторых улиц сел Бударино, Коловертное, Самал Бударинского сельского округа Акжаикского района
Решение акима Бударинского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 26 мая 2015 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 июня 2015 года № 3938
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управление и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения села Бударино, Коловертное и Самал и на основании заключения областной ономастической комиссии аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы сел Бударино, Коловертное, Самал Бударинского сельского округа Акжаикского района:
1) по селу Бударино:
улица "Мир" – улица "Бейбітшілік";
улица "Лесная" – улица "Жеңіс";
улица "Чапаев" – улица "Ж. Молдағалиев";
улица "Молодежная" – улица "Астана";
улица "Новосельская" – улица "Мәншүк Мәметова";
улица "Уральная" – улица "Ақжайық";
улица "Зеленый" – улица "Ынтымақ";
улица "Набережная" – улица "Жағалау";
улица "Школьная" – улица "Ыбырай Алтынсарин";
улица "Степная" – улица "Әлия Молдағұлова";
2) по селу Коловертное:
улица "Речная" – улица "Береке";
улица "Центральная" – улица "Бірлік";
улица "Школьная" – улица "А. А. Щурихин";
улица "Уральная" – улица "Жайық";
улица "Степная" – улица "Ардагерлер";
улица "Клубная" – улица "Еңбекші";
3) по селу Самал:
улица "Молодежная" – улица "Атамекен";
улица "Школьная" – улица "Балауса".
2. Главному специалисту аппарата акима Бударинского сельского округа (Е. Есеналиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Бударинского
сельского округа Р. Каирманов