Ақжайық ауданы Алғабас ауылдық округінің Тегісжол, Жаңажол, Қарағай, Бесоба және Тоған ауылдарының атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Алғабас ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының әділет департаментінде 2015 жылғы 9 ақпанда № 3809 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңдарын басшылыққа алып, Тегісжол, Жаңажол, Қарағай, Бесоба және Тоған ауылдары халқының пікірін ескере отырып, Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Алғабас ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы Алғабас ауылдық округінің Тегісжол, Жаңажол, Қарағай, Бесоба және Тоған ауылдарының атаусыз көшелеріне қосымшаға сәйкес атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етуді және осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алғабас ауылдық округі әкімі Е. Есбулсинов
Алғабас ауылдық
округі әкімінің
2015 жылғы 27 қаңтардағы
№ 1 шешіміне
қосымша
Ақжайық ауданы Алғабас ауылдық округінің Тегісжол, Жаңажол, Қарағай,
Бесоба және Тоған ауылдарының атаусыз көшелерінің атаулары
1. Тегісжол ауылы бойынша:
жобалық көшесі № 1 – «Хиуаз Доспанова» көшесі;
жобалық көшесі № 2 – «Қадыр Мырзалиев» көшесі.
2. Жаңажол ауылы бойынша:
жобалық көшесі № 1 – «Қаламқас Орашева» көшесі;
жобалық көшесі № 2 – «Желтоқсан» көшесі;
жобалық көшесі № 3 – «Жұбан Молдағалиев» көшесі.
3. Қарағай ауылы бойынша:
жобалық көшесі № 1 – «Атамекен» көшесі;
жобалық көшесі № 2 – «Ардагерлер» көшесі.
4. Бесоба ауылы бойынша
жобалық көшесі № 1 – «Мәңгілік ел» көшесі.
5. Тоған ауылы бойынша
жобалық көшесі № 1 – «Ынтымақ» көшесі.

О присвоении наименований безымянным улицам сел Тегисжол, Жанажол, Карагай, Бесоба и Тоган Алгабасского сельског округа Акжаикского района
Решение акима Алгабасского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 27 января 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 февраля 2015 года № 3809
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения сел Тегисжол, Жанажол, Карагай, Бесоба, и Тоган на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Алгабасского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования безымянным улицам сел Тегисжол, Жанажол, Карагай, Бесоба и Тоган Алгабасского сельского округа Акжаикского района согласно приложению.
2. Обеспечение государственной регистрации данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации и контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Алгабасского сельского
округа
Е. Есбулсинов
Приложение
к решению
акима Алгабасского
сельского округа
от 27 января 2015 года
№ 1
Наименования безымянных улиц сел Тегисжол, Жанажол, Карагай, Бесоба и Тоган
Алгабасского сельского округа Акжаикского района
1. по селу Тегисжол:
№ 1 проектная улица – улица «Хиуаз Доспанова»;
№ 2 проектная улица – улица «Қадыр Мырзалиев».
2. по селу Жанажол:
№ 1 проектная улица – улица «Қаламқас Орашева»;
№ 2 проектная улица – улица «Желтоқсан»;
№ 3 проектная улица – улица «Жұбан Молдағалиев».
3. по селу Карагай:
№ 1 проектная улица – улица «Атамекен»;
№ 2 проектная улица – улица «Ардагерлер».
4. по селу Бесоба:
№ 1 проектная улица – улица «Мәңгілік ел».
5. по селу Тоган:
№ 1 проектная улица – улица «Ынтымақ».