Ақжайық ауданы Ақжол ауылдық округінің Ілбішін, Қабыл, Тінәлі, Битілеу ауылдарының атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Ақжол ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 2 шілдедегі № 10 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 шілдеде № 3957 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Ілбішін, Қабыл, Тінәлі, Битілеу ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Ақжол ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы Ақжол ауылдық округінің Ілбішін, Қабыл, Тінәлі, Битілеу ауылдарының атаусыз көшелеріне қосымшаға сәйкес атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етуді және осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжол ауылдық округінің
әкімінің міндетін атқарушы К. Ажгалиев
Ақжол ауылдық округі әкімінің
2015 жылғы 2 шілдедегі
№ 10 шешіміне қосымша
Ақжайық ауданы Ақжол ауылдық округінің Ілбішін, Қабыл, Тінәлі,
Битілеу ауылдарының атаусыз көшелерінің атаулары
1. Ілбішін ауылы бойынша:
"№ 1" жобалық көшесі – "О. Исаев" көшесі;
"№ 3" жобалық көшесі – "Д. Қонаев" көшесі;
"№ 5" жобалық көшесі – "М. Маметова" көшесі;
"№ 6" жобалық көшесі – "С. Сейфуллин" көшесі;
"№ 7" жобалық көшесі – "Бейбітшілік" көшесі;
"№ 8" жобалық көшесі – "А. Әйтиев" көшесі;
"№ 9" жобалық көшесі – "Б. Момышұлы" көшесі;
"№ 10" жобалық көшесі – "Ә. Молдағұлова" көшесі;
"№ 11" жобалық көшесі – "С. Датұлы" көшесі;
"№ 12" жобалық көшесі – "Ш. Уәлиханов" көшесі;
"№ 13"жобалық көшесі – "Далалық бұрылыс" көшесі;
"№ 15" жобалық көшесі – "Мұнайшы" көшесі;
2. Қабыл ауылы бойынша:
"№ 1" жобалық көшесі – "Қабыл Қамешов" көшесі;
"№ 2" жобалық көшесі – "Кенжебек Мендалиев" көшесі;
"№ 3" жобалық көшесі – "М. Әуезов" көшесі;
"№ 5" жобалық көшесі – "Жамбыл" көшесі;
3. Тінәлі ауылы бойынша:
"№ 1" жобалық көшесі – "Тінәлі" көшесі;
"№ 2" жобалық көшесі – "Құрманғазы" көшесі;
4. Битілеу ауылы бойынша:
"№ 1" жобалық көшесі – "Битілеу" көшесі;
"№ 2" жобалық көшесі – "Д. Нұрпейісова" көшесі.

О присвоении наименований безымянным улицам сел Лбищенск, Кабыл, Тналиев, Битлеу Акжолского сельского округа Акжаикского района
Решение акима Акжолского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 2 июля 2015 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 июля 2015 года № 3957
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Лбищенск, Кабыл, Тналиев, Битлеу и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Акжолского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования безымянным улицам сел Лбищенск, Кабыл, Тналиев, Битлеу Акжолского сельского округа Акжаикского района согласно приложению.
2. Обеспечение государственной регистрации данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации и контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Акжолского сельского округа К. Ажгалиев
Приложение к решению акима
Акжолского сельского округа
от 2 июля 2015 года № 10
Наименования безымянных улиц сел Лбищенск, Кабыл, Тналиев, Битлеу
Акжолского сельского округа Акжаикского района
1. по селу Лбищенск:
"№ 1" проектная улица – улица "О. Исаев";
"№ 3" проектная улица – улица "Д. Қонаев";
"№ 5" проектная улица – улица "М. Маметова";
"№ 6" проектная улица – улица "С. Сейфуллин";
"№ 7" проектная улица – улица "Бейбітшілік";
"№ 8" проектная улица – улица "А. Әйтиев";
"№ 9" проектная улица – улица "Б. Момышұлы";
"№ 10" проектная улица – улица "Ә. Молдағұлова";
"№ 11" проектная улица – улица "С. Датұлы";
"№ 12" проектная улица – улица "Ш. Уәлиханов";
"№ 13" проектная улица – улица "Далалық бұрылыс";
"№ 15" проектная улица – улица "Мұнайшы";
2. по селу Кабыл:
"№ 1" проектная улица – улица "Қабыл Қамешов";
"№ 2" проектная улица – улица "Кенжебек Мендалиев";
"№ 3" проектная улица – улица "М. Әуезов";
"№ 5" проектная улица – улица "Жамбыл";
3. по селу Тналиев:
"№ 1" проектная улица – улица "Тінәлі";
"№ 2" проектная улица – улица "Құрманғазы";
4. по селу Битлеу:
"№ 1" проектная улица – улица "Битілеу";
"№ 2" проектная улица – улица "Д. Нұрпейісова".