Ақжайық ауданы Қабыршақты ауылдық округі Первомай ауылының атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Қабыршақты ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының әділет департаментінде 2015 жылғы 16 ақпанда № 3817 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңдарын басшылыққа алып, Қабыршақты ауылдық округі Первомай ауылының халқының пікірін ескере отырып, Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Қабыршақты ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы Қабыршақты ауылдық округінің Первомай ауылының атаусыз көшелеріне қосымшаға сәйкес атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етуді және осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі С. Алманбетова
Қабыршақты ауылдық
округі әкімінің
2015 жылғы 29 қаңтардағы
№ 1 шешіміне
қосымша
Ақжайық ауданы Қабыршақты ауылдық округі Первомай ауылының
атаусыз көшелерінің атаулары
«№ 1» жобалық көшесі – «Рахым Жақсылықов» көшесі;
«№ 2» жобалық көшесі – «М. Әуезов» көшесі;
«№ 3» жобалық көшесі – «М. Маметова» көшесі;
«№ 4» жобалық көшесі – «Т. Бокин» көшесі;
«№ 5» жобалық көшесі – «Бейбітшілік» көшесі;
«№ 6» жобалық көшесі – «С. Сейфуллин» көшесі.

О присвоении наименований безымянным улицам села Первомайск Кабыршактинского сельского округа Акжаикского района
Решение акима Кабыршактинского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 29 января 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 февраля 2015 года № 3817
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения села Первомайск Кабыршактинского сельского округа, на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Кабыршактинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования безымянным улицам села Первомайск Кабыршактинского сельского округа Акжаикского района согласно приложению.
2. Обеспечение государственной регистрации данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации и контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа С. Алманбетова
Приложение
к решению акима
Кабыршактинского
сельского округа
от 29 января 2015 года № 1
Наименования безымянных улиц села Первомайск
Кабыршактинского сельского округа Акжаикского района
«№ 1» проектная улица – улица «Рахым Жақсылықов»;
«№ 2» проектная улица – улица «М. Әуезов»;
«№ 3» проектная улица – улица «М. Маметова»;
«№ 4» проектная улица – улица «Т. Бокин»;
«№ 5» проектная улица – улица «Бейбітшілік»;
«№ 6» проектная улица – улица «С. Сейфуллин».