Ақжайық ауданы Құрайлысай ауылдық округінің Ж. Молдагалиев және Сайқұдық ауылдарының атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Құрайлысай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының әділет департаментінде 2015 жылғы 18 ақпанда № 3820 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңдарын басшылыққа алып, Ж. Молдагалиев және Сайқұдық ауылдары халқының пікірін ескере отырып, Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Құрайлысай ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы Құрайлысай ауылдық округінің Ж. Молдагалиев және Сайқұдық ауылдарының атаусыз көшелеріне қосымшаға сәйкес атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етуді және осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі А. Доскалиев
2015 жылғы 30 қаңтардағы
Құрайлысай ауылдық округі
әкімінің № 1 шешіміне
қосымша
Ақжайық ауданы Құрайлысай ауылдық округінің Ж. Молдағалиев және Сайқұдық
ауылдарының атаусыз көшелерінің атаулары
1. Ж. Молдағалиев ауылы бойынша:
жобалық көшесі № 1 – «Жұбан Молдағалиев» көшесі;
жобалық көшесі № 3 – «Тәтібай Сұлтанғалиев» көшесі;
жобалық көшесі № 4 – «Сырым Датұлы» көшесі;
жобалық көшесі № 5 – «Жеңіс» көшесі;
жобалық көшесі № 6 – «Темір Масин» көшесі;
жобалық көшесі № 7 – «Қадыр Мырзалиев» көшесі;
жобалық көшесі № 8 – «Сайымжан Еркебаев» көшесі;
жобалық көшесі № 9 – «Желтоқсан» көшесі;
жобалық көшесі № 10 – «Сағынғали Сейітов» көшесі;
жобалық көшесі № 11 – «Мәншүк Маметова» көшесі;
жобалық көшесі № 12 – «Әлия Молдағұлова» көшесі;
жобалық көшесі № 13 – «Жас отау» көшесі;
жобалық көшесі № 15 – «Жағалау» көшесі;
жобалық көшесі № 16 – «Сұңқар» көшесі.
2. Сайқұдық ауылы бойынша:
жобалық көшесі № 1 – «Жұбан Молдағалиев» көшесі;
жобалық көшесі № 2 – «Абай» көшесі;
жобалық көшесі № 3 – «Бейбітшілік» көшесі;
жобалық көшесі № 4 – «Кең дала» көшесі;
жобалық көшесі № 5 – «Махамбет Өтемісұлы» көшесі;
жобалық көшесі № 6 – «Сәкен Сейфуллин» көшесі;
жобалық көшесі № 7 – «Темір Масин» көшесі;
жобалық көшесі № 8 – «Ыбырай Алтынсарин» көшесі.

О присвоении наименований безымянным улицам сел Ж. Молдагалиева и Cайкудык Курайлысайского сельского округа Акжаикского района
Решение акима Курайлысайского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 30 января 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 февраля 2015 года № 3820
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения сел Ж. Молдагалиева и Сайкудык, на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Курайлысайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования безымянным улицам сел Ж. Молдагалиева и Сайкудык Курайлысайского сельского округа Акжаикского района согласно приложению.
2. Обеспечение государственной регистрации данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации и контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Доскалиев
Приложение
к решению акима
Курайлысайского
сельского округа
от 30 января 2015 года № 1
Наименования безымянных улиц сел Ж. Молдагалиева и Сайкудык
Курайлысайского сельского округа Акжаикского района
1. по селу Ж. Молдагалиева:
№ 1 проектная улица – улица «Жұбан Молдағалиев»;
№ 3 проектная улица – улица «Тәтібай Сұлтанғалиев»;
№ 4 проектная улица – улица «Сырым Датұлы»;
№ 5 проектная улица – улица «Жеңіс»;
№ 6 проектная улица – улица «Темір Масин»;
№ 7 проектная улица – улица «Қадыр Мырзалиев»;
№ 8 проектная улица – улица «Сайымжан Еркебаев»;
№ 9 проектная улица – улица «Желтоқсан»;
№ 10 проектная улица – улица «Сағынғали Сейітов»;
№ 11 проектная улица – улица «Мәншүк Маметова»;
№ 12 проектная улица – улица «Әлия Молдағұлова»;
№ 13 проектная улица – улица «Жас отау»;
№ 15 проектная улица – улица «Жағалау»;
№ 16 проектная улица – улица «Сұңқар».
2. по селу Сайкудык:
№ 1 проектная улица – улица «Жұбан Молдағалиев»;
№ 2 проектная улица – улица «Абай»;
№ 3 проектная улица – улица «Бейбітшілік»;
№ 4 проектная улица – улица «Кең дала»;
№ 5 проектная улица – улица «Махамбет Өтемісұлы»;
№ 6 проектная улица – улица «Сәкен Сейфуллин»;
№ 7 проектная улица – улица «Темір Масин»;
№ 8 проектная улица – улица «Ыбырай Алтынсарин».