Бөрлі ауданы Жарсуат ауылдық округінің Жарсуат және Қарашығанақ ауылдарындағы кейбір көше атауларын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы Жарсуат ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 19 қарашадағы № 41 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 желтоқсанда № 4173 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Жарсуат ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Жарсуат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі ауданы Жарсуат ауылдық округінің Жарсуат және Қарашығанақ ауылдарындағы кейбір көше атаулары:
1) Жарсуат ауылы бойынша:
"Ленин" көшесі – "Абылай хан" көшесі;
"Октябрьская" көшесі – "Желтоқсан" көшесі;
"Мир" көшесі – "Бейбітшілік" көшесі;
"Целинная" көшесі – "Бауыржан Момышұлы" көшесі;
"Уральская" көшесі – "М. Мәметова" көшесі;
"Пугачевский" көшесі – "Тәуелсіздік" көшесі;
"Степная" көшесі – "Достық" көшесі;
"Новостройка" көшесі – "Жаңақұрылыс" көшесі;
"Чапаевская" көшесі – "Д. Қонаев" көшесі;
"Кооперативная" көшесі – "Наурыз" көшесі;
"Первомайская" көшесі – "С. Датов" көшесі;
2) Қарашығанақ ауылы бойынша:
"Степная" көшесі – "Мир" көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етуді және осы шешімнің орындалуын бақылауды Жарсуат ауылдық округінің әкімі аппаратының бас маманы Капашов Багдат Бериковичке жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарсуат ауылдық округінің әкімі А. Утилиев

О переименовании некоторых улиц сел Жарсуат и Карачаганак Жарсуатского сельского округа Бурлинского района
Решение акима Жарсуатского сельского округа Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 19 ноября 2015 года № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 декабря 2015 года № 4173
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения Жарсуатского сельского округа и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Жарсуатского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы сел Жарсуат и Карачаганак Жарсуатского сельского округа Бурлинского района:
1) по селу Жарсуат:
улица "Ленин" – улица "Абылай хан";
улица "Октябрьская" – улица "Желтоқсан";
улица "Мир" – улица "Бейбітшілік";
улица "Целинная" – улица "Бауыржан Момышұлы";
улица "Уральская" – улица "М. Мәметова";
улица "Пугачевский" – улица "Тәуелсіздік";
улица "Степная" – улица "Достық";
улица "Новостройка" – улица "Жаңақұрылыс";
улица "Чапаевская" – улица "Д. Қонаев";
улица "Кооперативная" – улица "Наурыз";
улица "Первомайская" – улица "С. Датов";
2) по селу Карачаганак:
улица "Степная" – улица "Мир".
2. Обеспечение государственной регистрации данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации и контроль за исполнением настоящего решения возлагаю на главного специалиста аппарата акима Жарсуатского сельского округа Капашова Багдата Бериковича.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жарсуатского сельского округа А. Утилиев