Бөрлі ауданы Қарақұдық ауылдық округі Тихонов ауылындағы көше атауларын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы Қарақұдық ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 18 қарашадағы № 9 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 желтоқсанда № 4175 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Тихонов ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Қарақұдық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі ауданы Қарақұдық ауылдық округінің Тихонов ауылындағы көше атаулары:
"Ленин" көшесі – "Абай" көшесі;
"Октябрь" көшесі – "Астана" көшесі;
"Садовая" көшесі – "Абылай хан" көшесі;
"Новая" көшесі – "Айша бибі" көшесі;
"Школьная" көшесі – "Ақжайық" көшесі;
"Гагарин" көшесі – "Жас отау" көшесі;
"РТС" көшесі – "Бейбітшілік" көшесі деп қайта аталсын.
2. Қарақұдық ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Г. Буранова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамсыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарақұдық ауылдық округінің әкімі К. Муканов

О переименовании улиц села Тихоновка Каракудукского сельского округа Бурлинского района
Решение акима Каракудукского сельского округа Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 18 ноября 2015 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 декабря 2015 года № 4175
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения села Тихоновка и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Каракудукского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Тихоновка Каракудукского сельского округа Бурлинского района:
улица "Ленин" – улица "Абай";
улица "Октябрь" – улица "Астана";
улица "Садовая" – улица "Абылай хан";
улица "Новая" – улица "Айша бибі";
улица "Школьная" – улица "Ақжайық";
улица "Гагарин" – улица "Жас отау";
улица "РТС" – улица "Бейбітшілік".
2. Главному специалисту аппарата акима Каракудукского сельского округа (Буранова Г.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каракудукского сельского округа Муканов К.