Бөкей ордасы ауданы Сайқын ауылдық округі Сайқын ауылындағы атаусыз көшеге атау беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы Сайқын ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 5 тамыздағы № 50 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 тамызда № 3996 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Сайқын ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Сайқын ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы ауданы Сайқын ауылдық округі Сайқын ауылының атаусыз көшесіне мынадай атау берілсін:
"№ 1У" жобалық көшесі – "Шәкір Жексенбаев" көшесі деп аталсын.
2. Сайқын ауылдық округі әкімі аппаратының жетекші маманы (Ж. Мухитов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сайқын ауылдық округі әкімі Б. Насиммулин

О присвоении наименования безымянной улице села Сайхин Сайхинского сельского округа Бокейординского района
Решение акима Сайхинского сельского округа Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 5 августа 2015 года № 50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 августа 2015 года № 3996
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Сайхин и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Сайхинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование безымянной улице села Сайхин Сайхинского сельского округа Бокейординского района следующее наименование:
"№ 1У" проектная улица – улица "Шәкір Жексенбаев".
2. Ведущему специалисту аппарата акима Сайхинского сельского округа (Мухитов Ж.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Сайхинского сельского округа Б. Насиммулин