Жаңақала ауданы Қызылоба ауылдық округі Қызылоба ауылындағы кейбір көше атауларын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы Қызылоба ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 10 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қазанда № 4118 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Қызылоба ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Қызылоба ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала ауданы Қызылоба ауылдық округі Қызылоба ауылындағы кейбір көше атаулары:
"Телебашня" көшесі – "Бәйтерек" көшесі;
"Подстанция" көшесі – "Шамшырақ" көшесі деп қайта аталсын.
2. Қызылоба ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Д. Еслямгалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Н. Бердіғалиев

О переименовании некоторых улиц села Кызылоба Кызылобинского сельского округа Жангалинского района
Решение акима Кызылобинского сельского округа Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 30 сентября 2015 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 октября 2015 года № 4118
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Кызылоба и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Кызылобинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы села Кызылоба Кызылобинского сельского округа Жангалинского района:
улица "Телебашня" – улица "Бәйтерек";
улица "Подстанция" – улица "Шамшырақ".
2. Главному специалисту аппарата акима Кызылобинского сельского округа (Д. Еслямгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решения вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Н. Бердигалиев