Жаңақала ауданы Пятимар ауылдық округі Пятимар ауылындағы кейбір көше атауларын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы Пятимар ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 5 қарашадағы № 6 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 желтоқсанда № 4162 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Пятимар ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Пятимар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала ауданы Пятимар ауылдық округі Пятимар ауылындағы кейбір көше атаулары:
"Плантация" көшесі – "Қазақ елі" көшесі;
"Буденный" көшесі – "Дина Нұрпейісова" көшесі;
"Гагарин" көшесі – "Астана" көшесі деп қайта аталсын.
2. Пятимар ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Е. Агадилов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі О. Рахимов

О переименовании некоторых улиц села Пятимар Пятимарского сельского округа Жангалинского района
Решение акима Пятимарского сельского округа Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 5 ноября 2015 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 декабря 2015 года № 4162
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Пятимар и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Пятимарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы села Пятимар Пятимарского сельского округа Жангалинского района:
улица "Плантация" – улица "Қазақ елі";
улица "Буденный" – улица "Дина Нұрпейісова";
улица "Гагарин" – улица "Астана".
2. Главному специалисту аппарата акима Пятимарского сельского округа (Агадилов Е.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решения вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа О. Рахимов