Жәнібек ауданы әкімінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 8 "Жәнібек ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 23 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 қарашада № 4136 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабына сәйкес және Жәнібек аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша, аудан әкімі ШЕШІМ2ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек ауданы әкімінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 8 "Жәнібек ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3491 тіркелген, 2014 жылғы 8 сәуірде "Шұғыла" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жәнібек ауданының сайлау учаскелеріндегі өзгеріс туралы сайлаушыларға бұқаралық ақпарат құралдары арқылы хабарлансын.
3. Жәнібек ауданы әкімі аппаратының басшысы (Ж. К. Абдолов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналасуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ж. К. Абдоловқа жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Р. Мұқаев
КЕЛІСІЛДІ
Жәнібек аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________ Ж. К. Абдолов
28.10.2015 ж.
Жәнібек ауданы әкімінің
2015 жылғы 28 қазандағы № 23
шешіміне
қосымша
Жәнібек ауданы әкімінің
2014 жылғы 11 наурыздағы № 8
шешіміне
қосымша
Жәнібек ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
1. № 136 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жәнібек ауылы, Жеңіс көшесі, № 2, "Жалпы білім беретін Т. Жароков атындағы орта" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жәнібек ауылы, Сарсенов көшесі, Нұрпейісова көшесі, Ниетқалиев көшесі, Тайманов көшесі, Жеңіс көшесі, Жароков көшесі, Жұмаев көшесі, 12-70, 25-83, Шарафутдинов көшесі, 45-131, 68-128, Байтұрсынов көшесі, 68-132, Мәметова көшесі, 1-9, Мусин көшесі, 1-5, 2, Қараш көшесі, 2-8.

О внесении изменения в решение акима Жанибекского района от 11 марта 2014 года № 8 "Об образовании избирательных участков на территории Жанибекского района"
Решение акима Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 28 октября 2015 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 ноября 2015 года № 4136
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и по согласованию с Жанибекской районной избирательной комиссией, аким района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жанибекского района от 11 марта 2014 года № 8 "Об образовании избирательных участков на территории Жанибекского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3491, опубликованное 18 апреля 2014 года в газете "Шұғыла") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Оповестить избирателей об изменениях в избирательных участках Жанибекского района через средства массовой информации.
3. Руководителю аппарата акима Жанибекского района (Абдолов Ж. К.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Жанибекского района Абдолова Ж. К.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Мукаев М. Р.
СОГЛАСОВАНО
Председатель Жанибекской
районной избирательной комиссии
_____________ Абдолов Ж. К.
28.10.2015 г.
Приложение
к решению
акима Жанибекского района
от 28 октября 2015 года № 23
Приложение
к решению
акима Жанибекского района
от 11 марта 2014 года № 8
Избирательные участки на территории Жанибекского района
1. Избирательный участок № 136
Местонахождение: село Жанибек, улица Победы № 2 здание государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Т. Жарокова".
Граница: село Жанибек, улица Сарсенова, улица Нурпейсовой, улица Ниеткалиева, улица Тайманова, улица Женис, улица Жарокова, улица Жумаева, 12-70, 25-83, улица Шарафутдинова, 45-131, 68-128, улица Байтурсынова, 68-132; улица Маметовой, 1-9; улица Мусина, 1-5, 2, улица Караша, 2-8

2. № 137 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жәнібек ауылы, Абай көшесі, № 1Г, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Жәнібек колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Жәнібек ауылы, Жұмаев көшесі, 1-23, Шарафутдинов көшесі, 1-27, 2-66, Байтұрсынов көшесі, 1-53, 2-48, Мәжитов көшесі, 1-73, 2-86, Абдрахманов көшесі, 1-57, 2-86, Жәнекешев көшесі, 1-5, 2-50, Қараш көшесі, 1-43, Өтемісов көшесі, 1-15, 2-8, Халиуллин көшесі, 1-11, 2-4, Абай көшесі.
3. № 138 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жәнібек ауылы, Жәнекешев көшесі, № 72, Жәнібек аудандық білім беру бөлімінің "№ 1 орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жәнібек ауылы, Байтұрсынов көшесі, 67-131, Мәжитов көшесі, 89-175, 108-176, Абдрахманов көшесі, 97-181, 104-170, Жәнекешев көшесі, 74-152, 97-191, Ықсанов көшесі, 41-117, 90-152, Чурин көшесі, 17-29, 84-124, Абдуллин көшесі, 1-7, Мусин көшесі, 4-24, 7-27, Мәметова көшесі, 2-18, 23, 35-41, Қараш көшесі, 24-28.
4. № 139 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жәнібек ауылы, Өтемісов көшесі, № 26, Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Жәнібек ауылы, Байтұрсынов көшесі, 50-66, 57-65, Мәжитов көшесі, 75-87, 88-106, Абдрахманов көшесі, 61-95, 88-100, Жәнекешев көшесі, 1-95, 52-72, Ықсанов көшесі, 1-39, 2-88, Иманов көшесі, 1-133, 2-178, Чурин көшесі, 2-82, Мәметова көшесі, 11-21, 25-33, Қараш көшесі, 10-24, 45-57, Өтемісов көшесі, 10-18, 17-27, Халиуллин көшесі, 6-10, 13-23, Абай көшесі, 17, Шарафутдинов көшесі, 29-43.
5. № 140 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жәнібек ауылы, Қараш көшесі, № 65, Жәнібек аудандық білім беру бөлімінің "Жалпы білім беретін А. Оразбаева атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жәнібек ауылы, Егізбаев көшесі, Оразбаева көшесі, Наурыз көшесі, Мир көшесі, Масин көшесі, Новостройка көшесі, Халиуллин көшесі, 16-22, 25-33, Қараш көшесі, 30-46, 65-71, Новая жизнь, Казарма, Абдуллин көшесі, 2-18, Иманов көшесі, 135-183, Водстрой көшесі және "Ұмтыл", "Откорм", "Стационар" қыстақтары.
6. № 141 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұзынкөл ауылы, мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Ұзынкөл ауылы, "Абдолла", "Мұратсай", "Негмет", "Мыңжас", "Сабила", "Нұрберген", "Шамұрат", "Апақаш", "Азамат" қыстақтары және Ақоба ауылының Абдрахманов көшесі, Иманов көшесі, Мусин көшесі, Әуезов көшесі және Абай көшесінің сол жағында орналасқан үйлер.

2. Избирательный участок № 137
Местонахождение: село Жанибек, улицы Абая, № 1Г, здание государственного коммунального казенного предприятия "Жанибекский колледж" управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: село Жанибек, улица Жумаева, 1-23; улица Шарафутдинова, 1-27, 2-66; улица Байтурсынова 1-53, 2-48; улица Мажитова, 1-73, 2-86; улица Абдрахманова, 1-57, 2-86, улица Жанекешева, 1-5, 2-50, улица Караша 1-43; улица Утемисова, 1-15, 2-8, улица Халиуллина, 1-11, 2-4; улица Абая.
3. Избирательный участок № 138
Местонахождение: село Жанибек, улицы Жанекешева, № 72, здание коммунальное государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 1" Жанибекского районного отдела образования,
Граница: село Жанибек, улица Байтурсынова, 67-131; улица Мажитова. 89-175, 108-176, улица Абдрахманова, 97-181, 104-170, улица Жанекешева, 74-152, 97-191; улица Ихсанова, 41-117, 90-152, улица Чурина, 17-29, 84-124, улица Абдуллина, 1-7; улица Мусина, 4-24, 7-27, улица Маметовой, 2-18, 23, 35-41; улица Караша, 24-28
4. Избирательный участок № 139
Местонахождение: село Жанибек, улица Утемисова, № 26, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детско-юношеская спортивная школа" Жанибекского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Западно-Казахстанской области.
Граница: село Жанибек, улица Байтурсынова, 50-66, 57-65; улица Мажитова, 75-87, 88-106, улица Абдрахманова, 61-95, 88-100, улица Жанекешева, 1-95, 2-72, улица Ихсанова, 1-39, 2-88, улица Иманова, 1-133, 2-178, улица Чурина, 2-82; улица Маметовой, 11-21, 25-33; улица Караша, 10-24, 45-57; улица Утемисова, 10-18, 17-27; улица Халиуллина, 6-10, 13-23; улица Абая, 17; улица Шарафетдинова, 29-43.
5. Избирательный участок № 140
Местонахождение: село Жанибек, улица Караша, № 65, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная основная школа имени А. Уразбаевой".
Граница: село Жанибек улица Егизбаева, улица Уразбаевой, улица Наурыз, улица Мир, улица Масина, улица Новостройка, улица Халиуллина, 16-22, 25-33, улица Караша, 30-46, 65-71; Новая жизнь, Казарма, улица Абдуллина, 2-18, улица Иманова, 135-183, улица Водстрой, зимовки "Ұмтыл", "Откорм", "Стационар".
6. Избирательный участок № 141
Местонахождение: село Узункуль, здание дома культуры.
Граница: село Узынкол, зимовки "Абдолла", "Мұратсай", "Неғмет", "Мыңжас", "Сабила", "Нұрберген", "Шамұрат", "Апақаш", "Азамат", улица Абдрахманова, улица Иманова, улица Мусина, улица Ауезова, дома расположенные по левую сторону улицы Абая села Акоба.

7. № 142 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Еңбекші ауылы, Еңбекші көшесі, № 15, "Жәнібек аудандық білім беру бөлімінің Еңбекші бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Еңбекші ауылы, Ұзынкөл ауылдық округінің "Бруцеллез", "Баймұрат", "Құбаш", "Алты кашар", "Тәни", "Бірінші", "Инженер", "Арашайым" және Ақоба ауылдық округінің "Терек", "Ақкөл", "Передаточный", "Ордженикидзе", "Мәңгүр", "Сарай", "Кузнец", "Молотов-1", "Молотов-2", "Сүлеймен", "Пайыл" қыстақтары.
8. № 143 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақоба ауылы, мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Ақоба ауылы, Масин көшесі, Жароков көшесі, Сейфуллин көшесі, Мұқанов көшесі, Әубекеров көшесі, Халлиулин көшесі, Гайсин көшесі және Абай көшесінің оң жағында орналасқан үйлер.
9. № 144 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Өнеге ауылы, Мектеп көшесі, № 31, "Жәнібек аудандық білім беру бөлімінің Өнеге бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Өнеге ауылы, "Құрманғазы", "Талас", "Комсомол", "Қызылоба", "Абдохай", "Арыстанғали", "Әліп", "Дәулет", "Темірғали", "Арық", "Өктеш шалашы", "Қантай" қыстақтары.
10. № 145 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жасқайрат ауылы, мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Жасқайрат ауылы, "Шошқа" қыстағы.
11. № 146 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Құрсай ауылы, "Жәнібек аудандық білім беру бөлімінің Құрсай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Құрсай ауылы, Көлтабан елді мекені, Күйгенкөл ауылдық округінің "Күйгенкөл", "Бескашар", "Төбебасы", "Саралжын", "Қоғалы", "Қарақұдық", "Бұқар", "Сарбоз", "Бассейн, "Астау салған" және Ақоба ауылдық округінің "Закария", "Жиенбет", "Дәулет" қыстақтары.
12. № 147 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тау ауылы, мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Тау ауылы, Жігер елді мекені, "Третий", "Жігер-1", "Жігер-2", "Нұғман-1", "Нұғман-2", "Қошақай" , "Стандарт", "Сапи", "Басеке", "Шеген", "Жыра", "Ұмтыл қыстақтары.
13. № 148 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Жұмаев ауылы, "Жәнібек аудандық білім беру бөлімінің И. Жұмаев атындағы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жұмаев ауылы, "Соналы-1", "Соналы-2" , "Татран", "Марқа" қыстақтары.
14. № 149 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қамысты ауылы, мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Қамысты ауылы, "1 Май", "Әбен", "Насосный", "Желқалақ", "Жаңа тұрмыс", "Мәстек" , "Қамысты", "Көкатөлген" қыстақтары.
15. № 150 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тегісшіл ауылы, "Жәнібек аудандық білім беру бөлімінің Тегісшіл жалпы білім беретін негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тегісшіл ауылы, "Таткен" қыстағы.

7. Избирательный участок № 142
Местонахождение: село Енбекши, улица Енбекши, № 15, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Енбекши" Жанибекского районного отдела образования".
Граница: село Енбекши, зимовки "Бруцеллез", "Баймұрат", "Кұбаш", "Алты кашар", "Тәни", "Бірінші", "Инженер", "Арашайым" Узынкольского сельского округа, и зимовки "Терек", "Ақкөл", "Передаточный", "Ордженикидзе", "Мәңгүр", "Сарай", "Кузнец", "Молотов-1", "Молотов-2", "Сүлеймен", "Пайыл" Акобинского сельского округа.
8. Избирательный участок № 143
Местонахождение: село Акоба, здание дома культуры.
Граница: село Акоба, улица Масина, улица Жарокова, Сейфуллина, улица Муканова, улица Аубекерова, улица Халлиулина, улица Гайсина, дома расположенные по правую сторону улицы Абая.
9. Избирательный участок № 144
Местонахождение: село Онеге, улица Мектеп, № 31, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Онеге Жанибекского районного отдела образования".
Граница: село Онеге, зимовки "Құрмангазы", "Талас", "Комсомол", "Қызылоба", "Абдохай", "Арыстанғали", "Әліп", "Дәулет", "Темірғали", "Арык", "Өктеш шалашы", "Қантай"
10. Избирательный участок № 145
Местонахождение: село Жаскайрат, здание дома культуры
Граница: село Жаскайрат, зимовка "Шошқа"
11. Избирательный участок № 146
Местонахождение: село Курсай, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Курсай Жанибекского районного отдела образования"
Граница: село Курсай, населенный пункт Колтабан, зимовки "Күйгенкөл", "Бескашар", "Төбебасы", "Саралжын", "Қоғалы", "Қарақұдук", "Бұқар", "Сарбоз", "Бассейн", "Астау салған" Куйгенкольского сельского округа и зимовки "Закария", "Жиенбет", "Дәулет" Акобинского сельского округа.
12. Избирательный участок № 147
Местонахождение: село Тау, здание дома культуры.
Граница: село Тау, населенный пункт Жігер, зимовки "Третий", "Жігер-1", "Жігер-2", "Нұгман-1", "Нұгман-2", "Қошақай", "Стандарт", "Сапи", "Басеке", "Шеген", "Жыра", "Ұмтыл".
13. Избирательный участок № 148
Местонахождение: село Жумаева, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа имени И. Жумаева Жанибекского районного отдела образования".
Граница: село Жумаева, зимовки "Соналы-1", "Соналы-2", "Татран", "Марқа".
14. Избирательный участок № 149
Местонахождение: село Камысты, здание дома культуры.
Граница: село Камысты, зимовки "1 Май", "Әбен", "Насосный", "Желкалақ", "Жана тұрмыс", "Мәстек", "Қамысты", "Көкатөлген".
15. Избирательный участок № 150
Местонахождение: село Тегисшиль, здание Коммунальное государственного учреждения "Тегисшильская общеобразовательная основная школа Жанибекского районного отдела образования".
Граница: село Тегисшиль, зимовка "Таткен".