Жәнібек ауданы бойынша 2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 желтоқсандағы № 311 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 қаңтарда № 4211 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 қаңтардағы № 1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 13.01.2017 № 1 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын басшылыққа алып, аудан мекемелері мен ұйымдарынан түскен өтінімдерді ескеріп, Жәнібек ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жәнібек ауданында 2016 жылы қоғамдық жұмыстар жұмыссыздарға әдейі арналған уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Жәнібек ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін мөлшерлері және оларды қаржыландыру көздері бекiтiлсiн және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
3. "Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Ж. Абдолов) осы қаулының "Әділет" ақпараттық –құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Жәнібек ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
4. Жәнібек ауданы әкімдігінің 2014 жылы 9 желтоқсандағы №408 "Жәнібек ауданы бойынша 2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген №3745, 2015 жылы 16 қаңтарда "Шұғыла" газетіне жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Қ. Қуаналиевке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Мұқаев
Жәнібек ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 03 желтоқсандағы
№ 311 қаулысына қосымша
Жәнібек ауданы бойынша 2016 жылға арналған ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың тізбелері
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Көлемі
Нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
Тапсырыс бойынша сұраным
Ұсыныс
1.
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Ақоба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
Аумақты жинауға және абаттандыруға көмек көрсету

Об организации и финансировании общественных работ на 2016 год по Жанибекскому району
Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 3 декабря 2015 года № 311. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 января 2016 года № 4211. Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 13 января 2017 года № 1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 13.01.2017 № 1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", учитывая поступившие заявки и предложения от учреждений и предприятий района, акимат Жанибекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы на 2016 год по Жанибекскому району, путем создания временных рабочих мест предназначены специально для безработных.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и определить спрос и предложение на общественные работы по Жанибекскому району.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Жанибекского района Западно-Казахстанской области" (Абдолов Ж) обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно – правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет – ресурсе акимата Жанибекского района.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Жанибекского района от 9 декабря 2014 года № 408 "Об организации и финансировании общественных работ на 2015 год по Жанибекскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3745, опубликованное 30 декабря 2014 года в газете "Шұғыла").
5 Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.К. Куаналиева.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района М. Мукаев
Приложение
к постановлению акимата
Жанибекского района
от 03 декабря 2015 года № 311
Спрос и предложение, в которых будут производиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2016 год по Жанибекскому району
Перечень организаций
Виды
Объемы
Конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
Спрос по заявкам
Предложеие
1.
Государственное учреждение "Аппарат Акима Акобинского аульного округа Жанибекского района Западно-Қазахстанской области".
Оказание помощи в благоустройстве

1,3 мың шаршы метрден кем емес
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады, бірақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекітілген заңнамасына сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес.
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергілікті атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушілердің қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады.
80
80
2.
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Борсы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
Аумақты жинауға және абаттандыруға көмек көрсету
1,4 мың шаршы метрден кем емес
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады, бірақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекітілген заңнамасына сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес.
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергілікті атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушілердің қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады.
90
90
3.
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Жақсыбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
Аумақты жинауға және абаттандыруға көмек көрсету
830 мың шаршы метрден кем емес
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен.
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады, бірақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекітілген заңнамасына сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес.
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергілікті атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушілердің қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады.
110
110
4.
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Жәнібек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
Аумақты жинауға және абаттандыруға көмек көрсету

Не 1,3 менее тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя, выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан.
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам.
80
80
2.
Государственное учреждение "Аппарат Акима Борсинского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области"
Оказание помощи в благоустройстве
Не 1,4 менее тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя, выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан.
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам.
90
90
3.
Государственное учреждение "Аппарат Акима Жаксыбайского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области".
Оказание помощи в благоустройстве
Не 830 менее тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя, выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан.
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам.
110
110
4.
Государственное учреждение "Аппарат Акима Жанибекского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области".
Оказание помощи в благоустройстве