Жәнібек ауданы Қамысты ауылдық округінің Қамысты ауылындағы атаусыз көшеге атау беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Қамысты ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 16 қарашадағы № 11 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 желтоқсанда № 4161 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Қамысты ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Қамысты ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек ауданы Қамысты ауылдық округінің Қамысты ауылындағы атаусыз көшесіне мынадай атау берілсін:
"№ 1" жобалық көшесі – "Е. Ниетқалиев" көшесі.
2. Қамысты ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Г. Хайрушева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамысты ауылдық округі әкімі А. Сарсенгалиев

О присвоении наименования безымянной улице села Камысты Камыстинского сельского округа Жанибекского района
Решение акима Камыстинского сельского округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 16 ноября 2015 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 декабря 2015 года № 4161
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения села Камысты и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Камыстинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование безымянной улице села Камысты Камыстинского сельского округа Жанибекского района следующее наименование:
проектная улица "№ 1" – улица "Е. Ниетқалиев".
2. Главному специалисту аппарата акима Камыстинского сельского округа (Г. Хайрушева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Акима Камыстинского сельского округа А. Сарсенгалиев