Зеленов ауданы Махамбет ауылдық округінің Махамбет ауылындағы кейбір көше атауларын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы Махамбет ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 20 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 тамызда № 3970 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Махамбет ауылының халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов ауданы Махамбет ауылдық округінің Махамбет ауылындағы кейбір көше атауларын қайта атау туралы:
"Ленина" көшесі – "Абай Құнанбаев" көшесі;
"Рабочая" көшесі – "Дінмұхамед Қонаев" көшесі;
"Стадионная" көшесі – "Дина Нұрпейісова" көшесі;
"Школьная" көшесі – "Мектеп" көшесі;
"Совхозная" көшесі – "Сырым Датов" көшесі;
"Новаторов" көшесі – "Мұхтар Әуезов" көшесі;
"Октябрьская" көшесі – "Бауыржан Момышұлы" көшесі;
"Комсомольская" көшесі – "Мәншүк Мәметова" көшесі;
"Степная" көшесі – "Кең дала" көшесі;
"Молодежная" көшесі – "Жастар" көшесі;
"Парк Победы" көшесі – "Жеңіс" көшесі;
"Набережная" көшесі – "Қажымұқан Мұңайтпасов" көшесі;
"Колхозная" көшесі – "Қабанбай батыр" көшесі;
"Тракторная" көшесі – "Исатай Тайманов" көшесі;
"Новостройка" көшесі – "Әлия Молдағұлова" көшесі;
"Советская" көшесі – "Жәңгір хан" көшесі;
"Пионерская" көшесі – "Жас ұлан" көшесі деп қайта аталсын.
2. Махамбет ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Б. Смольякова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Махамбет ауылдық округінің әкімі Б. Ахметжанов

О переименовании некоторых улиц села Махамбет сельского округа Махамбет Зеленовского района
Решение акима сельского округа Махамбет Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 20 июля 2015 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 7 августа 2015 года № 3970
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения села Махамбет и на основании заключения областной ономастической комиссии аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы села Махамбет сельского округа Махамбет Зеленовского района:
улица "Ленина" – улица "Абай Құнанбаев";
улица "Рабочая" – улица "Дінмұхамед Қонаев";
улица "Стадионная" – улица "Дина Нұрпейісова";
улица "Школьная" – улица "Мектеп";
улица "Совхозная" – улица "Сырым Датов";
улица "Новаторов" – улица "Мұхтар Әуезов";
улица "Октябрьская" – улица "Бауыржан Момышұлы";
улица "Комсомольская" – улица "Мәншүк Мәметова";
улица "Степная" – улица "Кең дала";
улица "Молодежная" – улица "Жастар";
улица "Парк Победы" – улица "Жеңіс";
улица "Набережная" – улица "Қажымұқан Мұңайтпасов";
улица "Колхозная" – улица "Қабанбай батыр";
улица "Тракторная" – улица "Исатай Тайманов";
улица "Новостройка" – улица "Әлия Молдағұлова";
улица "Советская" – улица "Жәңгір хан";
улица "Пионерская" – улица "Жас ұлан".
2. Главному специалисту аппарата акима сельского округа Махамбет (Б. Смольякова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Махамбет Б. Ахметжанов