2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 90 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 сәуірде № 3898 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 19 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 15.01.2016 № 19 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Казталов ауданы әкімі аппаратының басшысы (М. Құсайынов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Казталов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 маусымдағы "2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 196 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 25 шілдеде № 3597 тіркелген, 2014 жылғы 2 тамыздағы "Ауыл айнасы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары З. Мажитоваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Н. Құтхожин
Казталов ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 19 наурыздағы
№ 90 қаулысына
қосымша
2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру
тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың
ақы төлеу мөлшері
№
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ай сайын 1 тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата-ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
балабақша (жергілікті бюджет)
1
Казталов ауданы, Жалпақтал ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Ертегі" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
19136
19136
3000
2
Казталов ауданы, Талдыапан ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Балбөбек" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
39275
39275
3500
3
Казталов ауданы, Жалпақтал ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Балдәурен" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
20643
20643
4000
4
Казталов ауданы, Ақпатер ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Балапан" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
26382
26382
3000
5
Казталов ауданы, Жаңажол ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Шаттық" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
75
24323
24323
3000
6
Казталов ауданы, Қошанкөл ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Қарлығаш" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
26167
26167
3500
7
Казталов ауданы, Бостандық ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Айгөлек" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
90
21586
21586
4000
8
Казталов ауданы, Казталов ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Ақбота" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
31766
31766
3600
9
Казталов ауданы, Казталов ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов аудандық білім бөлімінің "Жадыра" балалар бақшасы" Казталов аудандық мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
31245
31245
3000
10
Казталов ауданы, Қайыңды ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Балдырған бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
28678
28678
3500
11
Казталов ауданы, Қараоба ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Арай" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
23921
23921
3600
балабақша (республикалық бюджет)
12
Казталов ауданы, Әжібай ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Ақтілек" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
28458
28458
3500
13
Казталов ауданы, Тереңкөл ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Жігер" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
35
42300
42300
4000
14
Казталов ауданы, Болашақ ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Жұлдыз" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
36
41954
41954
3600
15
Казталов ауданы, Қарасу ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Ақжелкен" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
30395
30395
3000
16
Казталов ауданы, Казталов ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Нұрбалапан" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 19 марта 2015 года № 90. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 апреля 2015 года № 3898. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 15 января 2016 года № 19
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 15.01.2016 № 19.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год согласно приложению.
2. Руководителю аппарата акима Казталовского района (М. Кусаинов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Казталовского района от 20 июня 2014 года № 196 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 25 июля 2014 года № 3597, опубликованное 2 августа 2014 года в газете "Ауыл айнасы").
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района З. Мажитовой.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Н. Кутхожин
Приложение
к постановлению акимата
Казталовского района
от 19 марта 2015 года № 90
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,
размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
№
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
детский сад (местный бюджет)
1
Казталовский район, село Жалпактал
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Ертегі" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
140
19136
19136
3000
2
Казталовский район, село Талдыапан
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад" "Балбөбек" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
50
39275
39275
3500
3
Казталовский район, село Жалпактал
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдәурен" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
140
20643
20643
4000
4
Казталовский район, село Акпатер
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балапан" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
50
26382
26382
3000
5
Казталовский район, село Жанажол
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Шаттық" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
75
24323
24323
3000
6
Казталовский район, село Кушанкуль
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Карлыгаш" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
50
26167
26167
3500
7
Казталовский район, село Бостандык
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айгөлек" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
90
21586
21586
4000
8
Казталовский район, село Казталов
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақбота" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
50
31766
31766
3600
9
Казталовский район, село Казталов
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Жадыра" Казталовского районного отдела образования акимата Казталовского района"
50
31245
31245
3000
10
Казталовский район, село Кайынды
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырган" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
50
28678
28678
3500
11
Казталовский район, село Караоба
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Арай" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
50
23921
23921
3600
детский сад (республиканский бюджет)
12
Казталовский район, село Ажибай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақтілек" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
50
28458
28458
3500
13
Казталовский район, село Терекуль
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Жігер" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
35
42300
42300
4000
14
Казталовский район, село Болашак
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Жулдыз" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
36
41954
41954
3600
15
Казталовский район, село Карасу
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақжелкен" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
50
30395
30395
3000
16
Казталовский район, село Казталов
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Нұрбалапан" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"