Сырым ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімінің 2015 жылғы 20 қазандағы № 24 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 қазанда № 4121 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімінің 2019 жылғы 3 маусымдағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімінің 03.06.2019 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша әкімшілік-аумақтық құрылым шекараларының сақталуы ескеріле отырып Сырым ауданының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Сырым ауданы әкімінің 2014 жылғы 6 наурыздағы № 9 "Сырым ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3453 тіркелген, 2014 жылғы 3 сәуірде "Сырым елі" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Аудан әкімі аппаратының басшысы (Е. Сарсенов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Е. Сарсеновке жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Шыныбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Сырым аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
___________ А. Саркулов

Об образовании избирательных участков на территории Сырымского района
Решение акима Сырымского района Западно-Казахстанской области от 20 октября 2015 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 октября 2015 года № 4121. Утратило силу решением акима Сырымского района Западно-Казахстанской области от 3 июня 2019 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Сырымского района Западно-Казахстанской области от 03.06.2019 № 7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким района РЕШИЛ:
1. По согласованию с Сырымской районной избирательной комиссией соблюдая границы административно-территориального устройства образовать избирательные участки на территории Сырымского района согласно приложения к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Сырымского района от 6 марта 2014 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории Сырымского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3453, опубликовано 3 апреля 2014 года в газете "Сырым елі").
3. Руководителю аппарата акима района (Сарсенов Е.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Сарсенова Е.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Шыныбеков
СОГЛАСОВАНО:
председатель Сырымской
районной избирательной комиссии
____________ А. Саркулов

20 қазан 2015 жыл
2015 жылғы 20 қазандағы № 24
аудан әкімінің шешіміне
қосымша
Сырым ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№
Сайлау учаскелерінің нөмірлері
Сайлау учаскелерінің шекаралары
Орналасқан жері
1
290
Жымпиты ауылы: Абай, Амангелді, Есенжанов, Ж. Досмұхамедов, Қазақстан, Қаратаев, Маметова, Мендалиев, Жамбыл, Молдағұлова, С. Сейфуллин, Шоқанов көшелері
Жымпиты ауылы, Қазақстан көшесі 10, Сырым аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
2

20 октябрь 2015 год
Приложение
к решению акима района
от 20 октября 2015 года № 24
Избирательные участки на территории Сырымского района
№
Номера избирательных участков
Границы избирательных участков
Местонахождение
1
290
Село Жымпиты: улицы Абая, Амангелди, Есенжанова, Ж. Досмухамедова, Казахстанская, Каратаева, Маметовой, Мендалиева, Жамбыла, Молдагуловой, С. Сейфуллина, Шоканова
Село Жымпиты, улица Казахстанская 10, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" Сырымский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
2

291
Жымпиты ауылы: Асадуллин, Әлібеков, Байжанов, Бейбітшілік, Жонисов, Жұмағалиев, Исаев, Сүйірбаев, Өребаев, Майлин, Молдағалиев, Ә. Оспанов, Сатаев, Сағырбаев, С. Датұлы, Жолдыбаев, Момышұлы, Қолғанатов көшелері
Жымпиты ауылы, Қаратаев көшесі 18, "Сырым аудандық білім беру бөлімінің жалпы білім беретін Қ. Мырзалиев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
3
292
1-Май ауылы, Қамыстыкөл, Қапақ, Тақыркөл, Мұқай, Күзентай, Орыскөл, Сауғабай, Дүйсенбай, Бесқұдық қыстақтары
1-Май ауылы, фельдшерлік-акушерлік пунктінің ғимараты
4
293
Жымпиты ауылы: Әбілхайырхан, Әйтеке би, Алашорда, Қажмұқан, Мұхит көшелері.
Өлеңті ауылы: Ақдала, А. Бердіғалиев, Бәйтерек, О. Досжанов, Жонысов, Д. Кусупкалиев, М. Ташаев, Т. Тажибеков, Умбетова, Өтемісов көшелері, Жетікөл, Аюсай қыстақтары
Өлеңті ауылы, әлеуметтік орталығының ғимараты
5
294
Бұлан ауылы
Бұлан ауылы, ауылдық клуб ғимараты
6
295
Жамбыл ауылы
Жамбыл ауылы, Тайлак батыр көшесі 3, "Сырым аудандық білім беру бөлімінің жалпы білім беретін Жамбыл негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
7
296
Қособа ауылы, Ақшакөл, Қапалақ, Жетімсай, Айдарғали, Аяқкөл, Наху, Шағат қыстақтары
Қособа ауылы, С. Датов көшесі 1, "Сырым аудандық білім беру бөлімінің жалпы білім беретін Қособа орта мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
8
297
Жырақұдық ауылы, Ағатай, Жыралышығанақ, Жаманкөл, Құлақ, Құдықсай, Қоңыркөл қыстақтары
Жырақұдық ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі 5, "Сырым аудандық білім беру бөлімінің жалпы білім беретін Жырақұдық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
9
298
Жетікөл ауылы, Ақкөл, Ждан-1, Баба, Өрбісін, Саралжын, Сыпыра, Ұзақбай қыстақтары
Жетікөл ауылы, медициналық пункт ғимараты
10
301
Қосарал ауылы, Комсомол, Боқай қыстақтары Ағоба ауылы, Құтқожа, Төле, Кеуден-1, Кеуден-2, Дөңгелексор, Кенесары, Көбес қыстақтары Қарақұдық ауылы, Ащықұдық қыстағы
Қосарал ауылы, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
11
302
Шағырлыой, Қызылтан ауылдары, Тіленше, Батпақкөл, Ахметжан қыстақтары
Шағырлыой ауылы, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
12
304
Көздіқара ауылы, Оралбай қыстағы Жаңақоныс ауылы, Шеркешбай, Құлшұғай қыстақтары
Көздіқара ауылы, Ш. Утепов көшесі 18, "Сырым аудандық білім беру бөлімінің жалпы білім беретін Көздіғара негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
13
305
Бұлдырты, Аққұдық ауылдары, Бітеу, Жарқамыс, Тыныштыбай, Сарыөзек-1, Қоныркөл, Егіндіой, Қошабай, Қостөбе, Төлеген, Ащысай қыстақтары
Бұлдырты ауылы, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
14
306
Көгеріс ауылы, Қырман қыстағы
Көгеріс ауылы, Желтоқсан көшесі 9, "Сырым аудандық білім беру бөлімінің жалпы білім беретін Көгеріс негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
15

291
Село Жымпиты: улицы Асадуллина, Алибекова, Байжанова, Бейбитшилик, Жонисова, Жумагалиева, Исаева, Суюрбаева, Уребаева, Майлина, Молдагалиева, А. Оспанова, Сатаева, Сагырбаева, С. Датулы, Жолдыбаева, Момышулы, Колганатова
Село Жымпиты, улица Каратаева 18, здание коммунального государственного учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени К. Мырзалиева Сырымского районного отдела образования"
3
292
Село 1-Май, зимовки Камыстыкол, Капак, Такыркол, Мукай, Кузентай, Орыскол, Саугабай, Дуйсенбай, Бескудук
Село 1-Май, здание фельдшерско-акушерского пункта
4
293
Село Жымпиты: улицы Абилхайырхана, Айтеке би, Алашорды, Кажмукана, Мухита.
Село Улента: улицы Акдала, А. Бердигалиева, Байтерек, О. Досжанова, Жонысова, Д. Кусупкалиева, М. Ташаева, Т. Тажибекова, Умбетовой, Утемисова, зимовки Жетикол, Аюсай
Село Улента, здание социального центра
5
294
Село Булан
Село Булан, здание сельского клуба
6
295
Село Жамбыл
Село Жамбыл, улица Тайлак батыр 3, здание коммунального государственного учреждение "Основная общеобразовательная Жамбылская школа Сырымского районного отдела образования"
7
296
Село Кособа, зимовки Акшакол, Капалак, Жетимсай, Айдаргали, Аяккол, Наху, Шагат
Село Кособа, улица С. Датова 1, здание коммунального государственного учреждение "Средняя общеобразовательная Косубинская школа-детсад комплекс Сырымского районного отдела образования"
8
297
Село Жыракудык, зимовки Агатай, Жыралышыганак, Жаманкол, Кулак, Кудыксай, Коныркол
Село Жыракудык, улица Ы. Алтынсарина 5, здание коммунального государственного учреждение "Жыракудукская средняя общеобразовательная школа Сырымского районного отдела образования"
9
298
Село Жетикуль, зимовки Акколь, Ждан-1, Баба, Урбисин, Саралжын, Сыпыра, Узакбай
Село Жетикуль, здание медицинского пункта
10
301
Село Косарал, зимовки Комсомол, Бокай Село Агоба, зимовки Куткожа, Толе, Кеуден-1, Кеуден-2, Донгелексор, Кенесары, Кобес, Село Каракудык, зимовье Ашыкудык
Село Косарал, здание сельского дома культуры
11
302
Село Шагырлыой, Кызылтан, зимовки Тиленше, Батпаккол, Ахметжан
Село Шагырлыой, здание сельского дома культуры
12
304
Село Коздикара, зимовье Оралбай, Село Жанаконыс, зимовки Шеркешбай, Кулшугай
Село Коздикара, улица Ш. Утепова 18, здание коммунального государственного учреждение "Основная общеобразовательная Коздигаринская школа Сырымского районного отдела образования"
13
305
Село Булдырты, Аккудук, зимовки Битеу, Жаркамыс, Тыныштыбай, Сарыозек-1, Коныркол, Егиндиой, Кошабай, Костобе, Тулеген, Ащысай
Село Булдырты, здание сельского дома культуры
14
306
Село Когерис, зимовье Қырман
Село Когерис, улица Желтоксан 9, здание коммунального государственного учреждение "Основная общеобразовательная Когерисская школа Сырымского районного отдела образования"
15

307
Қарақұдық ауылы
Қарақұдық ауылы, медициналық пункт ғимараты
16
308
Қоңыр ауылы, Кеңащы, Былқылдақ қыстақтары
Қоңыр ауылы, ауылдық клуб ғимараты
17
309
Тамды ауылы
Тамды ауылы, медициналық пункт ғимараты
18
310
Тасқұдық, Алатау ауылдары
Тасқұдық ауылы, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
19
312
Талдыбұлақ ауылы
Талдыбұлақ ауылы, ауылдық клуб ғимараты
20
313
Қазақстан ауылы
Қазақстан ауылы, Жаңа мектеп көшесі 1, "Сырым аудандық білім беру бөлімінің жалпы білім беретін Қазақстан негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
21
314
Аралтөбе ауылы, Тіксай қыстағы
Аралтөбе ауылы, А. Иманов көшесі 21, "Сырым аудандық білім беру бөлімінің жалпы білім беретін Аралтөбе орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
22
315
Қызылағаш ауылы, Қоржыной қыстағы
Қызылағаш ауылы, Республика көшесі 12, "Сырым аудандық білім беру бөлімінің жалпы білім беретін Қызылағаш негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
23
316
Алғабас ауылы, Жаман қыстағы
Алғабас ауылы, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
24
317
Жаңаөнір ауылы, Қызылағаш, Орлыкөл, Сулыкөл, Сулыкөл-1, Қыстаубай қыстақтары
Жаңаөнір ауылы, Б. Момышұлы көшесі 1, "Сырым аудандық білім беру бөлімінің жалпы білім беретін Жаңаөңір негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
25
318
Сасықкөл ауылы
Сасықкөл ауылы, Абай Құнанбаев көшесі 1, "Сырым аудандық білім беру бөлімінің жалпы білім беретін Ақырап негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
26
319
Тоғанас ауылы, Сегізүй ауылы, Бұлақ қыстағы
Тоғанас ауылы, Шубин көшесі 10, "Сырым аудандық білім беру бөлімінің жалпы білім беретін В. И. Шубин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
27
320
Аңқаты ауылы
Аңқаты ауылы, медициналық пункт ғимараты
28
322
Қарағанды ауылы, Ақтабан-2, Айдар қыстақтары
Қарағанды ауылы, ауылдық клуб ғимараты
29
323
Құспанкөл ауылы, Ащысай қыстағы
Құспанкөл ауылы, Абилхайырхан көшесі 2, "Сырым аудандық білім беру бөлімінің Құспанкөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

307
Село Каракудык
Село Каракудык, здание медицинского пункта
16
308
Село Коныр, зимовки Кенащы, Былкылдак
Коныр Село, здание сельского клуба
17
309
Село Тамды
Село Тамды, здание медицинского пункта
18
310
Село Таскудык, Алатау
Село Таскудык, здание сельского дома культуры
19
312
Село Талдыбулак
Село Талдыбулак, здание сельского клуба
20
313
Село Казахстан
Село Казахстан, улица Жана мектеп 1, здание коммунального государственного учреждение "Основная общеобразовательная Казахстанская школа Сырымского районного отдела образования"
21
314
Село Аралтобе, зимовье Тиксай
Село Аралтобе, улица А. Иманова 21, здание коммунального государственного учреждение "Аралтюбинская средняя общеобразовательная школа Сырымского районного отдела образования"
22
315
Село Кызылагаш, зимовье Коржыной
Село Кызылагаш, улица Республика 12, здание коммунального государственного учреждение "Основная общеобразовательная Кызылагашская школа Сырымского районного отдела образования"
23
316
Село Алгабас, зимовье Жаман
Село Алгабас, здание сельского дома культуры
24
317
Село Жанаонир, зимовки Кызылагаш, Орлыкол, Сулыкол, Сулыкол-1, Кыстаубай
Село Жанаонир, улица Б. Момышулы 1, здание коммунального государственного учреждение "Основная общеобразовательная Жанаонирская школа Сырымского районного отдела образования"
25
318
Село Сасыкколь
Село Сасыкколь, улица Абая Кунанбаева 1 здание коммунального государственного учреждение "Основная общеобразовательная Акырапская школа Сырымского районного отдела образования"
26
319
Село Тоганас, Сегизуй зимовье Булак
Село Тоганас, улица Шубина 10, здание коммунального государственного учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени В. И. Шубина Сырымского районного отдела образования"
27
320
Село Анкаты
Село Анкаты, здание медицинского пункта
28
322
Село Караганды, зимовки Актабан-2, Айдар
Село Караганды, здание сельского клуба
29
323
Село Куспанколь, зимовье Ащысай
Село Куспанколь, улица Абилхайырхана 2, здание коммунального государственного учреждение "Общеобразовательная Куспанкульская начальная школа Сырымского районного отдела образования"