Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің Тасқала ауылындағы кейбір көше атауларын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 15 шілдедегі № 59 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 тамызда № 3965 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Тасқала ауыл халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Тасқала ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің Тасқала ауылының кейбір көше атаулары:
"А. Суворов" көшесі – "Қ. Мұңайтпасов" көшесі;
"В. Чапаев" көшесі – "Ынтымақ" көшесі;
"В. Комаров" көшесі – "Т. Жароков" көшесі;
"В. Маяковский" көшесі – "Д. Нұрпейісова" көшесі;
"Карбышев" көшесі – "Жәнібек хан" көшесі;
"Кутяков" көшесі – "Досмамбет жырау" көшесі;
"Л. Толстой" көшесі – "Әбілхайыр хан" көшесі;
"М. Горький" көшесі – "Қ. Аманжолов" көшесі;
"М. Лермонтов" көшесі – "Х. Доспанова" көшесі;
"Н. Гоголь" көшесі – "Ш. Қалдаяқов" көшесі;
"Павлов" көшесі – "Керей хан" көшесі;
"М. Ломоносов" көшесі – "Игілік" көшесі;
"Молодежная" көшесі – "Қ. Рысқұлбеков" көшесі;
"Вокзальная" көшесі – "Ақжол" көшесі;
"Железнодорожная" көшесі – "Н. Тілендиев" көшесі;
"Каменная" көшесі – "Сарыарқа" көшесі;
"Колхозная" көшесі – "Береке" көшесі;
"Комсомольская" көшесі – "М. Мерәліұлы" көшесі;
"Красноармейская" көшесі – "Азаттық" көшесі;
"Ломанная" көшесі – "Сулысай" көшесі;
"Набережная" көшесі – "Жағалау" көшесі;
"Первомайская" көшесі – "Халықтар Достығы" көшесі;
"Садовая" көшесі – "Саябақ" көшесі;
"Стадионная" көшесі – "Б. Саттарханов" көшесі;
"Чижинская" көшесі – "Шежін" көшесі;
"Шиновская" көшесі – "Нұрсұңқар" көшесі;
"Деркульная" көшесі – "Деркөл" көшесі;
"Зимовка" көшесі – "Кеңөріс" көшесі;
"Подстанция" көшесі – "Айқын" көшесі;
"Ветсанция" көшесі – "Құлагер" көшесі;
"Мир" көшесі – "Н. Мусин" көшесін;
"Ордженикидзе" көшесі – "С. Кенжин" көшесі;
"Заречная" көшесі – "Ғ. Иржанов" көшесі;
"Мостовая" көшесі – "А. Нечаева" көшесі деп қайта аталсын.
2. Тасқала ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Ж. Калиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тасқала ауылдық округі әкімінің орынбасары А. Өтегенге жүктелсін.

О переименовании некоторых улиц села Таскала Таскалинского сельского округа Таскалинского района
Решение акима Таскалинского сельского округа Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 15 июля 2015 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 августа 2015 года № 3965
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения села Таскала и на основании заключения областной ономастической комиссии, аким Таскалинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы села Таскала Таскалинского сельского округа Таскалинского района:
улица "А. Суворов" – улица "Қ. Мұңайтпасов";
улица "В. Чапаев" – улица "Ынтымақ";
улица "В. Комаров" – улица "Т. Жароков";
улица "В. Маяковский" – улица "Д. Нұрпейісова";
улица "Карбышев" – улица "Жәнібек хан";
улица "Кутяков" – улица "Досмамбет жырау";
улица "Л. Толстой" – улица "Әбілхайыр хан";
улица "М. Горький" – улица "Қ. Аманжолов";
улица "М. Лермонтов" – улица "Х. Доспанова";
улица "Н. Гоголь" – улица "Ш. Қалдаяқов";
улица "Павлов" – улица "Керей хан";
улица "М. Ломоносов" – улица "Игілік";
улица "Молодежная" – улица "Қ. Рысқұлбеков";
улица "Вокзальная" – улица "Ақжол";
улица "Железнодорожная" – улица "Н. Тілендиев";
улица "Каменная" – улица "Сарыарқа";
улица "Колхозная" – улица "Береке";
улица "Комсомольская" – улица "М. Мерәліұлы";
улица "Красноармейская" – улица "Азаттық";
улица "Ломанная" – улица "Сулысай";
улица "Набережная" – улица "Жағалау";
улица "Первомайская" – улица "Халықтар Достығы";
улица "Садовая" – улица "Саябақ";
улица "Стадионная" – улица "Б. Саттарханов";
улица "Чижинская" – улица "Шежін";
улица "Шиновская" – улица "Нұрсұңқар";
улица "Деркульная" – улица "Деркөл";
улица "Зимовка" – улица "Кеңөріс";
улица "Подстанция" – улица "Айқын";
улица "Ветсанция" – улица "Құлагер";
улица "Мир" – улица "Н. Мусин";
улица "Ордженикидзе" – улица "С. Кенжин";
улица "Заречная" – улица "Ғ. Иржанов";
улица "Мостовая" – улица "А. Нечаева".
2. Главному специалисту аппарата акима Таскалинского сельского округа (Ж. Калиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Таскалинского сельского округа А. Утеген

4. Осы шешім алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тасқала ауылдық округінің әкімі С. Утемисова

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Таскалинского сельского округа С. Утемисова