Тасқала ауданы Қосшы ауылдық округі Оян ауылының көшесін қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Қосшы ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қазанда № 4099 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Оян ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Қосшы ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала ауданы Қосшы ауылдық округі Оян ауылының "Комсомольск" көшесі – "Мұхамед-Салық Бабажанов" көшесі деп қайта аталсын.
2. Қосшы ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (М. Кабылгалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қосшы ауылдық округінің әкімі Г. Мухамбеткалиева

О переименовании улицы села Оян Косшинского сельского округа Таскалинского района
Решение акима Косшинского сельского округа Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 16 сентября 2015 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 октября 2015 года № 4099
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения села Оян и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Косшинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Комсомольск" на улицу "Мұхамед-Салық Бабажанов" в селе Оян Косшинского сельского округа Таскалинского района.
2. Главному специалисту аппарата акима Косшинского сельского округа (М. Кабылгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Косшинского сельского округа Г. Мухамбеткалиева