Теректі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы №24-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 шілдедегі № 28-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 тамызда № 3978 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 33-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 11.01.2016 № 33-2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 24-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3757 тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтардағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 613 623 мың теңге:
салықтық түсімдер – 802 745 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 227 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 896 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 801 755 мың теңге;
2) шығындар – 4 712 104 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 109 407 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 130 822 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 415 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -207 888 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 207 888 мың теңге:
қарыздар түсімі – 130 812 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 21 415 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 98 491 мың теңге.";
4-тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы 645 103 мың теңге:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 61 983 мың теңге;";
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Теректинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года №24-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 июля 2015 года № 28-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 августа 2015 года № 3978. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 33-2
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11.01.2016 № 33-2.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 24-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3757, опубликованное 23 января 2015 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 613 623 тысячи тенге:
налоговые поступления – 802 745 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 227 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 896 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 801 755 тысяч тенге;
2) затраты – 4 712 104 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 109 407 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 130 822 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 415 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -207 888 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 207 888 тысяч тенге:
поступление займов – 130 812 тысяч тенге;
погашение займов – 21 415 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 98 491 тысяча тенге.";
в подпункте 1) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме 645 103 тысячи тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 61 983 тысячи тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:

"мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 205 305 мың теңге;";
4-тармақтың 2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 207 937 мың теңге:";
мынадай мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
"балалар-жасөспірімдер спорт мектептерін ұстауға – 15 407 мың теңге.";
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне ауылдық жерлерде қызмет ететін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне осы қызмет түрлерімен қалада айналасатын азаматтық қызметшілердың ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақыларын 25 %-ға көтеру белгіленсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В. Мустивко) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының
міндетін атқарушысы
Ә. Нұрғалиев
Аудандық
мәслихат хатшысы
Ә. Нұрғалиев

"на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 205 305 тысяч тенге;";
в подпункте 2) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 207 937 тысяч тенге:";
дополнить абзацем десять следующего содержания:
"на содержание детско-юношеских спортивных школ – 15 407 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Установить гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности, согласно перечню должностей специалистов определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан повышение на 25 % должностных окладов по сравнению со ставкой гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2015 года.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (В. Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Исполняющий обязанности
председателя сессии
А. Нургалиев
Секретарь районного
маслихата
А. Нургалиев
Приложение
к решению маслихата