2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 32-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 қаңтарда № 4221 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 10-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 14.03.2017 № 10-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 750 161 мың теңге:
салықтық түсімдер – 943 387 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 214 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 006 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 799 554 мың теңге;
2) шығындар – 5 889 736 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 66 275 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 95 618 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29 343 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -205 850 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 205 850 мың теңге:
қарыздар түсімі – 95 445 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 29 343 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 139 748 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 08.08.2016 № 6-2 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 28.09.2016 № 7-1 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.12.2016 № 8-1 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2016 жылға арналған аудандық бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 30 қарашадағы "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 29-2 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4190 тіркелген) және осы шешімнің 4, 5, 6, 7-тармақтарына сәйкес қалыптастырылады.

О районном бюджете на 2016-2018 годы
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 декабря 2015 года № 32-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 января 2016 года № 4221. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 марта 2017 года № 10-2
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14.03.2017 № 10-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 750 161 тысяча тенге:
налоговые поступления – 943 387 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 214 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 006 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 799 554 тысячи тенге;
2) затраты – 5 889 736 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 66 275 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 95 618 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 343 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -205 850 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 205 850 тысяч тенге:
поступление займов – 95 445 тысяч тенге;
погашение займов – 29 343 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 139 748 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 08.08.2016 № 6-2 (вводится в действие с 01.01.2016); с изменениями, внесенными решениями Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28.09.2016 № 7-1 (вводится в действие с 01.01.2016); от 07.12.2016 № 8-1 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Поступления в районный бюджет на 2016 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы", решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года №29-2 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4190) и согласно пунктам 4, 5, 6, 7 настоящего решения.

3. Қазақстан Республикасының "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 11, 12-баптары қаперге және басшылыққа алынсын.
4. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте жоғары тұрған бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің түсуі ескерілсін:
1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы 1 268 968 мың теңге:
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға – 1 699 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 65 649 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын және жарық беретін құрылғылармен жарақтауға – 1 313 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға – 106 мың теңге;
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыздандыру нормаларын көбейтуге – 3 198 мың теңге;
жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 936 463 мың теңге;
әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысының деңгейін арттыруға – 63 000 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға – 9 515 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер – 95 445 мың теңге;
экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге – 71 252 мың теңге;
цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға – 21 328 мың теңге;
2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 320 420 мың теңге:
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеуге және психологиялық-медициналық және педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге – 6 701 мың теңге;
патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға – 5 870 мың теңге;
білім беру ұйымдарына бейне бақылау жүйесін қондыруға – 4 302 мың теңге;
жалпы білім беретін мектептеріне компьютерлер сатып алуға – 5 520 мың теңге;
балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беруге – 23 488 мың теңге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеу және күтіп ұстауға – 21 136 мың теңге;
Ұзынкөл ауылының әлеуметтік нысандарын газбен жабдықтауға – 34 475 мың теңге;
ұлттық бірыңғай тестілеуге дайындық бағдарламасы бойынша виртуалды білім берудің кешенін пайдалануға қызмет ақысын төлеуге "iTest", "BilimLand", "iMektep" – 1 710 мың теңге;
кәмелет жасқа толмағандар арасындағы суицидтың алдын алу жобасын жүзеге асыруға – 1 122 мың теңге;

3. Принять к сведению и руководству статью 11, 12 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы".
4. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов и кредитов из вышестоящего бюджета:
1) из республиканского бюджета в общей сумме 1 268 968 тысяч тенге:
на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния – 1 699 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 65 649 тысяч тенге;
на обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 1 313 тысяч тенге;
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 106 тысяч тенге;
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 3 198 тысяч тенге;
для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам – 936 463 тысячи тенге;
на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих – 63 000 тысяч тенге;
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса – 9 515 тысяч тенге;
бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 95 445 тысяч тенге;
на обеспечение экономической стабильности – 71 252 тысячи тенге;
на создание цифровой образовательной инфраструктуры – 21 328 тысяч тенге
2) из областного бюджета в общей сумме 320 420 тысяч тенге:
на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи – 6 701 тысяча тенге;
на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям – 5 870 тысяч тенге;
на установку систем видеонаблюдения в организациях образования – 4 302 тысячи тенге;
на приобретение компьютеров для общеобразовательных школ – 5 520 тысяч тенге;
на дополнительное образование для детей и юношества по спорту – 23 488 тысяч тенге;
на текущий ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения – 21 136 тысяч тенге;
на газификацию социальных объектов в селе Узунколь – 34 475 тысяч тенге.
на оплату услуг по использованию комплекса виртуального обучения по программе подготовки к единому национальному тестированию "iTest", "BilimLand", "iMektep" – 1 710 тысяч тенге;
на реализацию проекта профилактики суицида среди несовершеннолетних – 1 122 тысячи тенге;

мектептерде көптілдікті енгізуге – 10 809 мың теңге;
"Роботтық техника" базалық жиынтығын сатып алуға – 32 558 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Приречный ауылының Приречный жалпы орта білім беретін мектебі ғимаратын күрделі жөндеу – 20 106 мың теңге;
ауру мал иелеріне 50% өтеуге – 39 441 мың теңге;
анықталмаған сібір жарасы көмiнділері орындарын анықтауға және зертханалық зерттеулер жүргізуге – 9 540 мың теңге;
су қоймаларының жер актілері мен техникалық паспорттарын әзірлеуге – 10 715 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Тоқпай ауылындағы толық жоспарлау жобасы электр желісінің құрылысы – 1 000 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Юбилейное ауылындағы толық жоспарлау жобасы электр желісінің құрылысы – 1 000 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақжайық ауылындағы толық жоспарлау жобасы электрмен жабдықтау желісінің құрылысы – 1 000 мың теңге;
оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге – 1 907 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Федоровка ауылындағы Федоров №1 жалпы орта жалпы білім беретін мектебінің ғимаратын күрделі жөндеу – 31 597 мың теңге;";
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Федоровка ауылындағы Ленин көшесіндегі жолын күрделі жөндеу – 56 423 мың теңге;
3) Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан жалпы сомасы 150 000 мың теңге:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға – 150 000 мың теңге;
Ескерту. 4 тармаққа өзгерістер енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 29.04.2016 № 3-1 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.08.2016 № 6-2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.09.2016 № 7-1 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.12.2016 № 8-1 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция жалпы сомасы 3 155 611 мың теңге көлемінде түсімдер көзделсін.
6. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте бюджеттік кредиттерді өтеуге жалпы сомасы 29 343 мың теңге түсімдер көзделсін.
7. Жергілікті бюджеттердің теңгерімділігін қамтамасыз ету үшін 2016 жылдың кірістерін бөлу нормативі төмендегі кіші сыныптар кірістері бойынша белгіленсін:
1) жеке табыс салығы аудандық бюджетке 100 % есепке алынады;
2) әлеуметтік салық аудандық бюджетке 100 % есепке алынады.
8. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.

на внедрение полиязычия в школах– 10 809 тысяч тенге;
на приобретение базового комплекса "Робототехника" – 32 558 тысяч тенге;
капитальный ремонт Приреченской общей средней общеобразовательной школы села Приречное Теректинского района Западно-Казахстанской области – 20 106 тысяч тенге;
на возмещение 50% владельцам больных животных – 39 441 тысяча тенге;
на определение мест неустановленных сибиреязвенных захоронений и на проведение лабораторных исследований – 9 540 тысяч тенге;
на изготовление земельных актов и технических паспортов водохранилищ – 10 715 тысяч тенге;
строительство электролиний проекта детальной планировки в селе Токпай Теректинского района Западно-Казахстанской области – 1 000 тысяч тенге;
строительство электролиний проекта детальной планировки в селе Юбилейное Теректинского района Западно-Казахстанской области – 1 000 тысяч тенге;
строительство линии электроснабжения проекта детальной планировки в селе Акжаик Теректинского района Западно-Казахстанской области – 1 000 тысяч тенге;
на приобретение и доставку учебников – 1 907 тысяч тенге;
капитальный ремонт здания Федоровской общей средней общеобразовательной школы №1 села Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области – 31 597 тысяч тенге;
капитальный ремонт дороги по улице Ленина села Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области – 56 423 тысячи тенге;
3) из Национального фонда Республики Казахстан в общей сумме 150 000 тысяч тенге:
проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 150 000 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29.04.2016 № 3-1 (вводится в действие с 01.01.2016); от 08.08.2016 № 6-2 (вводится в действие с 01.01.2016); от 28.09.2016 № 7-1 (вводится в действие с 01.01.2016); от 07.12.2016 № 8-1 (вводится в действие с 01.01.2016).
5. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год поступление субвенции передаваемой из областного бюджета в сумме 3 155 611 тысяч тенге.
6. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год поступление сумм погашения бюджетных кредитов в общей сумме 29 343 тысячи тенге.
7. Установить на 2016 год норматив распределения доходов, для обеспечения сбалансированности местного бюджета, по следующим подклассам доходов:
1) индивидуальный подоходный налог зачисляется в районный бюджет 100%;
2) социальный налог зачисляется в районный бюджет 100%.
8. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственными местным исполнительным органам, используются в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.

9. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке бюджеттік кредиттерді өтеуге сомасы 29 343 мың теңге көзделсін.
9-1. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте 3 327 мың теңге сомасындағы нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 9-1-тармақпен толықтырылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 29.04.2016 № 3-1 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2016 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 16 012 мың теңге көлемінде бекітілсін.
11. Ауданның жергілікті атқарушы органының борыш лимиті 2016 жылдың 31 желтоқсанына 317 098 мың теңге құрайды.
12. 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне ауылдық жерлерде қызмет ететін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне осы қызмет түрлерімен қалада айналысатын азаматтық қызметшілердің ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақыларын 25%-ға көтеру белгіленсін.
13. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласының мамандарына көтерме ақы және тұрғын үй сатып алу және салу үшін әлеуметтік көмек көзделсін.
14. 2016 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
15. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В.Мустивко) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
16. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В.Галкин
Аудандық
мәслихат хатшысы
Ә.Нұрғалиев
Теректі аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№32-2 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет

9. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год погашение бюджетных кредитов в областной бюджет в сумме 29 343 тысячи тенге.
9-1. Учесть в районном бюджете на 2016 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 3 327 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29.04.2016 № 3-1 (вводится в действие с 01.01.2016).
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в размере 16 012 тысяч тенге.
11. На 31 декабря 2016 года лимит долга местного исполнительного органа района составит 317 098 тысяч тенге.
12. Установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, согласно перечню должностей специалистов определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан повышение на 25% должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2016 года.
13. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год предоставление подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты.
14. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2016 год, согласно приложению 4.
15. Руководителю аппарата районного маслихата (В. Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии В.Галкин
Секретарь
районного маслихата
А.Нургалиев
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата
от 25 декабря 2015 года №32-2
Районный бюджет на 2016 год

44 047
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
948
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
72 757
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
31 371
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
38 531
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35 640
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 165
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 475
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 891
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 891
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
529 631
1
Тұрғын үй шаруашылығы
286 814
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11 131
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
11 131
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 813
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 813
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
62 741
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
3 954
004
Азматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
865
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
57 922
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
52 959
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
52 959
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
157 170
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 000
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
156 170
2
Коммуналдық шаруашылық

44 047
010
Материальное обеспечение детей- инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
948
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
72 757
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
31 371
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
38 531
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35 640
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34 165
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 475
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 891
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 891
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
529 631
1
Жилищное хозяйство
286 814
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11 131
027
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11 131
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2 813
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 813
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
62 741
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3 954
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
865
041
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
57 922
464
Отдел образования района (города областного значения)
52 959
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
52 959
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
157 170
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 000
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
156 170
2
Коммунальное хозяйство

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь