Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округінің Абай, Талпын, Сүттігенді, Санаторий Ақжайық, Подхоз ауылдарының атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 27 шілдедегі № 33 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 тамызда № 3977 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Абай, Талпын, Сүттігенді, Санаторий Ақжайық, Подхоз ауылдары халқының пікірлерін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Ақжайық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округінің Абай, Талпын, Сүттігенді, Санаторий Ақжайық, Подхоз ауылдарының атаусыз көшелеріне мынадай атаулар берілсін:
1) Абай ауылы бойынша:
жобалық көшесі "№ 1К" – "Әбдірахман Әйтиев" көшесі;
жобалық көшесі "№ 2К" – "Хиуаз Доспанова" көшесі;
жобалық көшесі "№ 3К" – "Жұбан Молдағалиев" көшесі;
жобалық көшесі "№ 4К" – "Бауыржан Момышұлы" көшесі;
жобалық көшесі "№ 5К" – "Ораз Исаев" көшесі;
жобалық көшесі "№ 6К" – "Дінмұхаммед Қонаев" көшесі;
жобалық көшесі "№ 7К" – "Абай Құнанбаев" көшесі;
жобалық көшесі "№ 8К" – "Дина Нұрпейісова" көшесі;
2) Талпын ауылы бойынша:
жобалық көшесі "№ 1К" – "Исатай Тайманұлы" көшесі;
жобалық көшесі "№ 2К" – "Махамбет Өтемісұлы" көшесі;
жобалық көшесі "№ 3К" – "Сырым Датұлы" көшесі;
3) Сүттігенді ауылы бойынша:
жобалық көшесі "№ 1К" – "Тайыр Жароков" көшесі;
жобалық көшесі "№ 2К" – "Дәулеткерей Шығайұлы" көшесі;
жобалық көшесі "№ 3К" – "Сейітқали Мендешов" көшесі;
4) Санаторий Ақжайық ауылы бойынша:
жобалық көшесі "№ 1К" – "Ғарифолла Құрманғалиев" көшесі;
жобалық көшесі "№ 2К" – "Николай Майданов" көшесі;
5) Подхоз ауылы бойынша:
жобалық көшесі "№ 1К" – "Қадір Мырза Әлі" көшесі.
2. Ақжайық ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Т. Туркеев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау Ақжайық ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Т. Туркеевке жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақжайық ауылдық округі әкімі М. Г. Дуйсенгалиев

О присвоении наименований безымянным улицам сел Абай, Талпын, Суттигенди, Санаторий Акжаик, Подхоз Акжаикского сельского округа Теректинского района
Решение акима Акжаикского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 27 июля 2015 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 августа 2015 года № 3977
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения сел Абай, Талпын, Суттигенди, Санаторий Акжаик, Подхоз и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Акжаикского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам сел Абай, Талпын, Суттигенди, Санаторий Акжаик, Подхоз Акжаикского сельского округа Теректинского района следующие наименования:
1) по селу Абай:
"№ 1К" проектная улица – улица "Әбдірахман Әйтиев";
"№ 2К" проектная улица – улица "Хиуаз Доспанова";
"№ 3К" проектная улица – улица "Жұбан Молдағалиев";
"№ 4К" проектная улица – улица "Бауыржан Момышұлы";
"№ 5К" проектная улица – улица "Ораз Исаев";
"№ 6К" проектная улица – улица "Дінмұхаммед Қонаев";
"№ 7К" проектная улица – улица "Абай Құнанбаев";
"№ 8К" проектная улица – улица "Дина Нұрпейісова";
2) по селу Талпын:
"№ 1К" проектная улица – улица "Исатай Тайманұлы";
"№ 2К" проектная улица – улица "Махамбет Өтемісұлы";
"№ 3К" проектная улица – улица "Сырым Датұлы";
3) по селу Суттигенди:
"№ 1К" проектная улица – улица "Тайыр Жароков";
"№ 2К" проектная улица – улица "Дәулеткерей Шығайұлы";
"№ 3К" проектная улица – улица "Сейітқали Мендешов";
4) по селу Санаторий Акжаик:
"№ 1К" проектная улица – улица "Ғарифолла Құрманғалиев";
"№ 2К" проектная улица – улица "Николай Майданов";
5) по селу Подхоз:
"№ 1К" проектная улица – улица "Қадір Мырза Әлі".
2. Главному специалисту аппарата акима Акжаикского сельского округа (Туркеев Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Акжаикского сельского округа Т. Туркеева.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Акжаикского сельского округа М. Г. Дуйсенгалиев