Теректі ауданы Ақсуат ауылдық округі Магистральный, Әйтиев ауылдарының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақсуат ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 19 қазандағы № 14 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 қазанда № 4128 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Магистральный, Әйтиев ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Ақсуат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы Ақсуат ауылдық округінің Магистральный, Әйтиев ауылдарының кейбір көшелері:
1) Магистральный ауылы бойынша:
"Привокзальная" көшесі – "Ш. Қалдаяқов" көшесі;
"Школьная" көшесі – "Атамекен" көшесі;
"Степная" көшесі – "Жайлау" көшесі;
"Железнодорожная" көшесі – "Жайық" көшесі;
2) Әйтиев ауылы бойынша:
"Школьная" көшесі – "М. Мақатаев" көшесі;
"Фурманов" көшесі – "Қ. Қайсенов" көшесі;
"Набережная" көшесі – "Ақжайық" көшесі деп қайта аталсын.
2. Ақсуат ауылдық округі әкімінің аппаратының бас маманы (М. Саматова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсуат ауылдық округінің әкімі Л. Искалиева

О переименовании некоторых улиц сел Магистральное, Айтиев Аксуатского сельского округа Теректинского района
Решение акима Аксуатского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 19 октября 2015 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 октября 2015 года № 4128
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Магистральное, Айтиев и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Аксуатского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы сел Магистральное, Айтиев Аксуатского сельского округа Теректинского района:
1) по селу Магистральное:
улица "Привокзальная" – улица "Ш. Қалдаяқов";
улица "Школьная" – улица "Атамекен";
улица "Степная" – улица "Жайлау";
улица "Железнодорожная" – улица "Жайық";
2) по селу Айтиев:
улица "Школьная" – улица "М. Мақатаев";
улица "Фурманов" – улица "Қ. Қайсенов";
улица "Набережная" – улица "Ақжайық".
2. Главному специалисту аппарата акима Аксуатского сельского округа (Саматова М.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Аксуатского сельского округа Л. Искалиева