Теректі ауданы Новопавловка ауылдық округінің Новопавловка ауылының атаусыз көшесіне атау беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Новопавловка ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 тамызда № 4010 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Новопавловка ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Новопавловка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы Новопавловка ауылдық округінің Новопавловка ауылының атаусыз көшесіне мынадай атау берілсін:
"1К" жобалық көшесі – "Жастар" көшесі.
2. Новопавловка ауылдық округі әкімінің аппаратының жетекші маманы (А. Джасыбекова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Новопавловка ауылдық
округінің әкімі Ә. Аманғазы

О присвоении наименования безымянной улице села Новопавловка Новопавловского сельского округа Теректинского района
Решение акима Новопавловского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 29 июля 2015 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 августа 2015 года № 4010
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Новопавловка и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Новопавловского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование безымянной улице села Новопавловка Новопавловского сельского округа Теректинского района:
"1К" проектная улица – улица "Жастар".
2. Ведущему специалисту аппарата акима Новопавловского сельского округа (Джасыбекова А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Новопавловского
сельского округа А. Амангазы