Теректі ауданы Подстепное ауылдық округінің Подстепное, Барбастау, Юбилейное, Тоқпай ауылдарының атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Подстепное ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 32 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 1 қырқүйекте № 4017 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Подстепное, Барбастау, Юбилейное, Тоқпай ауылдары халқының пікірлерін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Подстепное ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы Подстепное ауылдық округінің Подстепное, Барбастау, Юбилейное, Тоқпай ауылдарының атаусыз көшелеріне мынадай атаулар берілсін:
1) Подстепное ауылы бойынша:
жобалық көшесі "51" – "Жұбан Молдағалиев" көшесі;
жобалық көшесі "46" – "Қажым Жұмалиев көшесі".
2) Юбилейное ауылы бойынша:
жобалық көшесі "4 К" – "Хиуаз Доспанова" көшесі.
3) Барбастау ауылы бойынша:
жобалық көшесі "1 К" – "Бауыржан Момышұлы көшесі";
жобалық көшесі "2 К" – "Маншүк Мәметова көшесі";
жобалық көшесі "3 К" – "Махамбет Өтемісов көшесі";
жобалық көшесі "4 К" – "Бейбітшілік" көшесі;
жобалық көшесі "5 К" – "Әлия Молдагулова көшесі";
жобалық көшесі "6 К" – "Сырым Датұлы" көшесі;
жобалық көшесі "7 К" – "Төлеген Тоқтаров" көшесі;
жобалық көшесі "8 К" – "Ақжайық" көшесі.
3) Тоқпай ауылы бойынша:
жобалық көшесі "1 К" – "Абылай хан" көшесі;
жобалық көшесі "2 К" – "Астана" көшесі;
жобалық көшесі "3 К" – "Абай Құнанбаев" көшесі;
жобалық көшесі "4 К" – "Қыз Жібек" көшесі;
жобалық көшесі "5 К" – "Баян Сұлу" көшесі.
2. Подстепное ауылдық округі әкімінің орынбасары (Т. Манатауов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Подстепное ауылдық округі әкімінің орынбасары Т. Манатауовқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі С. Мадиев

О присвоении наименований безымянным улицам сел Подстепное, Барбастау, Юбилейное, Тукпай Подстепновского сельского округа Теректинского района
Решение акима Подстепновского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 10 августа 2015 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 сентября 2015 года № 4017
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения сел Подстепное, Барбастау, Юбилейное, Тукпай и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Подстепновского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам сел Подстепное, Барбастау, Юбилейное, Тукпай Подстепновского сельского округа Теректинского района следующие наименования:
1) по селу Подстепное:
"51" проектная улица – улица "Жұбан Молдағалиев";
"46" проектная улица – улица "Қажым Жұмалиев".
2) по селу Юбилейное:
"4 К" проектная улица – улица "Хиуаз Доспанова".
3) по селу Барбастау:
"1 К" проектная улица – улица "Бауыржан Момышұлы";
"2 К" проектная улица – улица "Маншүк Мәметова";
"3 К" проектная улица – улица "Махамбет Өтемісов";
"4 К" проектная улица – улица "Бейбітшілік";
"5 К" проектная улица – улица "Әлия Молдагулова";
"6 К" проектная улица – улица "Сырым Датұлы";
"7 К" проектная улица – улица "Төлеген Тоқтаров";
"8 К" проектная улица – улица "Ақжайық".
4) по селу Тукпай:
"1 К" проектная улица – улица "Абылай хан";
"2 К" проектная улица – улица "Астана";
"3 К" проектная улица – улица "Абай Құнанбаев";
"4 К" проектная улица – улица "Қыз Жібек";
"5 К" проектная улица – улица "Баян Сұлу".
2. Заместителю акима Подстепновского сельского округа (Манатауов Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Подстепновского сельского округа Т. Манатауова.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа С. Мадиев