Теректі ауданы Ұзынкөл ауылдық округі Ұзынкөл ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ұзынкөл ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 9 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 қазанда № 4123 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Ұзынкөл ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Ұзынкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы Ұзынкөл ауылдық округі Ұзынкөл ауылының кейбір көшелері:
"Советская" көшесі – "А. Кердері" көшесі;
"Центральная" көшесі – "Абай" көшесі;
"Победы" көшесі – "Жеңіс" көшесі;
"Зеленая" көшесі – "Саябақ" көшесі;
"Школьная" көшесі – "Астана" көшесі;
"Мирная" көшесі – "Бейбітшілік" көшесі;
"Степная" көшесі – "Жайлау" көшесі деп қайта аталсын.
2. Ұзынкөл ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (А. А. Шингалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл ауылдық округінің әкімі М. Мурзакаев

О переименовании некоторых улиц села Узунколь Узункольского сельского округа Теректинского района
Решение акима Узункольского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 15 октября 2015 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 октября 2015 года № 4123
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения села Узунколь и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Узункольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы села Узунколь Узункольского сельского округа Теректинского района:
улица "Советская" – улица "А. Кердері";
улица "Центральная" – улица "Абай";
улица "Победы" – улица "Жеңіс";
улица "Зеленая" – улица "Саябақ";
улица "Школьная" – улица "Астана";
улица "Мирная" – улица "Бейбітшілік";
улица "Степная" – улица "Жайлау".
2. Главному специалисту аппарата акима Узункольского сельского округа (Шингалиев А. А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Узункольского сельского округа М. Мурзакаев