Теректі ауданы Шаған ауылдық округінің Бекей, Социализм ауылдарының атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Шаған ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 4 тамыздағы № 10 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 тамызда № 4009 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Бекей, Социализм ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Шаған ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы Шаған ауылдық округінің Бекей, Социализм ауылдарының атаусыз көшелеріне атаулар берілсін:
1) Бекей ауылы бойынша:
"1К" жобалық көшесі – "Айша Бибі" көшесі;
"2К" жобалық көшесі – "Сайрам" көшесі;
2) Социализм ауылы бойынша:
"1К" жобалық көшесі – "Ақ жол" көшесі;
"2К" жобалық көшесі – "Әділет" көшесі;
"3К" жобалық көшесі – "Керемет" көшесі.
2. Шаған ауылдық округі әкімінің аппаратының бас маманы (К. Абельдиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шаған ауылдық округінің әкімі Б. С. Тлегенов

О присвоении наименований безымянным улицам сел Бекей, Социализм Чаганского сельского округа Теректинского района
Решение акима Чаганского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 4 августа 2015 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 августа 2015 года № 4009
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Бекей, Социализм и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии аким Чаганского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования безымянным улицам сел Бекей, Социализм Чаганского сельского округа Теректинского района:
1) по селу Бекей:
"1К" проектная улица – улица "Айша Бибі";
"2К" проектная улица – улица "Сайрам";
2) по селу Социализм:
"1К" проектная улица – улица "Ақ жол";
"2К" проектная улица – улица "Әділет";
"3К" проектная улица – улица "Керемет".
2. Главному специалисту аппарата акима Чаганского сельского округа (Абельдиева К.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Чаганского сельского округа Б. С. Тлегенов