Теректі ауданы Федоровка ауылдық округінің Жайық, Донецк және Қабылтөбе ауылдарының атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Федоровка селолық округі әкімінің 2015 жылғы 24 шілдедегі № 17 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 тамызда № 3998 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Жайық, Донецк және Қабылтөбе ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Федоровка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы Федоровка ауылдық округінің Жайық, Донецк және Қабылтөбе ауылдарының атаусыз көшелеріне қосымшаға сәйкес атаулар берілсін.
2. Федоровка ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Н. Бисенгалиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоровка ауылдық округінің әкімі М. Энгелов
Федоровка ауылдық
округі әкімінің
2015 жылғы 24 шілдедегі
№ 17 шешіміне қосымша
Теректі ауданы Федоровка ауылдық округінің Жайық, Донецк және
Қабылтөбе ауылдарының атаусыз көшелерінің атаулары
1. Жайық ауылы бойынша:
"1 К" жобалық көшесі – "Мейрам" көшесі;
"2 К" жобалық көшесі – "Шабыт" көшесі;
"3 К" жобалық көшесі – "Бейбітшілік" көшесі;
"4 К" жобалық көшесі – "Желтоқсан" көшесі;
"5 К" жобалық көшесі – "Шапағат" көшесі;
"6 К" жобалық көшесі – "Атамекен" көшесі;
"7 К" жобалық көшесі – "Көкжиек" көшесі.
2. Донецк ауылы бойынша:
"1 К" жобалық көшесі – "Достық" көшесі;
"2 К" жобалық көшесі – "Бірлік" көшесі;
"3 К" жобалық көшесі – "Береке" көшесі;
"4 К" жобалық көшесі – "Ынтымақ" көшесі;
"5 К" жобалық көшесі – "Бейбітшілік" көшесі.
3. Қабылтөбе ауылы бойынша:
"1 К" жобалық көшесі – "Береке" көшесі;
"2 К" жобалық көшесі – "Атамекен" көшесі.

О присвоении наименований безымянным улицам сел Яик, Донецк и Кабылтобе Федоровского сельского округа Теректинского района
Решение акима Федоровского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 24 июля 2015 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 августа 2015 года № 3998
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Яик, Донецк и Кабылтобе и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Федоровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования безымянным улицам сел Яик, Донецк и Кабылтобе Федоровского сельского округа Теректинского района согласно приложению.
2. Главному специалисту аппарата акима Федоровского сельского округа (Н. Бисенгалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Федоровского сельского округа М. Энгелов
Приложение к решению акима
Федоровского сельского округа
от 24 июля 2015 года № 17
Наименования безымянных улиц сел Яик, Донецк и Кабылтобе
Федоровского сельского округа Теректинского района
1. По селу Яик:
"1 К" проектная улица – улица "Мейрам";
"2 К" проектная улица – улица "Шабыт";
"3 К" проектная улица – улица "Бейбітшілік";
"4 К" проектная улица – улица "Желтоқсан";
"5 К" проектная улица – улица "Шапағат";
"6 К" проектная улица – улица "Атамекен";
"7 К" проектная улица – улица "Көкжиек".
2. По селу Донецк:
"1 К" проектная улица – улица "Достық";
"2 К" проектная улица – улица "Бірлік";
"3 К" проектная улица – улица "Береке";
"4 К" проектная улица – улица "Ынтымақ";
"5 К" проектная улица – улица "Бейбітшілік".
3. По селу Кабылтобе:
"1 К" проектная улица – улица "Береке";
"2 К" проектная улица – улица "Атамекен".