2015 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 8 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 ақпанда № 3813 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 15.01.2016 № 3 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, еңбек рыногындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Шыңғырлау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қолданыстағы заңнамаларға сәйкес осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды алсын.
3. Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 13 ақпандағы № 32 "Шыңғырлау ауданы бойынша нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3432 болып тіркелген, 2014 жылғы 6 наурыздағы "Серпін" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Шыңғырлау ауданы әкімі аппаратының басшысы (Е. Р. Тұрмағамбетов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Айтмұхамбетовке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Халелов
2015 жылғы 22 қаңтардағы № 8
Шыңғырлау ауданы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
2015 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі:
1. Бір жылдан астам жұмыс істемеген адамдар;
2. 50 (елу) жастан асқан адамдар;
3. Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының бітірушілері;
4. Алған мамандық бойынша еңбек өтілі және тәжірибесі жоқ, жұмыстан бос жастар;
5. Жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органның жолдамасы бойынша оқуды бітірген тұлғалар.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам на 2015 год
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 22 января 2015 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 февраля 2015 года № 3813. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 15 января 2016 года № 3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 15.01.2016 № 3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, на 2015 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Чингирлауский районный отдел занятости и социальных программ" принять необходимые меры вытекающие, из настоящего постановления, в соответствии с действующим законодательством.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Чингирлауского района от 13 февраля 2014 года № 32 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам по Чингирлаускому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3432, опубликовано 6 марта 2014 года в газете "Серпін").
4. Руководителю аппарата акима Чингирлауского района (Турмагамбетов Е. Р.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Айтмухамбетова К.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Халелов
Приложение
к постановлению акимата
Чингирлауского района
от 22 января 2015 года № 8
Дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, на 2015 год:
1. Лица, не работавшие более одного года;
2. Лица, старше 50 (пятидесяти) лет;
3. Выпускники учебных заведений технического и профессионального образования;
4. Молодежь не имеющая опыта и стажа работы по полученной специальности;
5. Лица, окончившие обучение по направлению уполномоченного органа по вопросам занятости.