"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау саласындағы статистикалық және өзге есептілікті ұсыну қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 48 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылғы 10 ақпанда № 13042 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2018 жылғы 31 шiлдедегi № 1192 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің м.а. 31.07.2018 № 1192 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрық 01.03.2016 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
"Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы" 2007 жылғы 26 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 18-1-бабының 4) тармақшасына, сондай-ақ "Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорацияның ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау саласындағы статистикалық және өзге есептілікті ұсыну қағидалары бекітілсін.
2. Тіркеу қызметі және заң қызметін ұйымдастыру департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспасөз басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерінің эталондық бақылау банкiнде орналастыру үшін жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық ресми жариялануы тиіс және 2016 жылдың 1 наурызынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
Б. Имашев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
__________________ Ә. Исекешев
29 қаңтардағы 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитетінің
төраға міндетін атқарушысы
__________________ Б. Иманалиев
29 қаңтардағы 2016 жыл
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2016 жылы 28 қаңтардағы
№ 48 бұйрығымен
бекітілді
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес
акционерлік қоғамының ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың
құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау саласындағы статистикалық
және өзге есептілікті ұсыну қағидалары

Об утверждении Правил предоставления Государственной корпорацией "Правительство для граждан" статистической и иной отчетной информации в области государственного технического обследования зданий, сооружений и (или) их составляющих
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 48. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 февраля 2016 года № 13042. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 31 июля 2018 года № 1192 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 31.07.2018 № 1192 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Настоящий приказ вводится в действие с 01.03.2016 г.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 18-1 Закона Республики Казахстан от 26 июля 2007 года "О государственной регистрации прав на недвижимое имущество", а также подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" от 19 марта 2010 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить Правила предоставления Государственной корпорацией "Правительство для граждан" статистической и иной отчетной информации в области государственного технического обследования зданий, сооружений и (или) их составляющих.
2. Департаменту регистрационной службы и организации юридических услуг в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
2) в течение десяти календарных дней после регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего Заместителя Министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ подлежит официальному опубликованию и вводится в действие с 1 марта 2016 года.
Министр юстиции
Республики Казахстан
Б. Имашев
"СОГЛАСОВАНО"
Министр по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
___________________А. Исекешев
28 января 2016 год
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности Председателя
Комитета по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
___________________Б. Иманалиев
28 января 2016 год
Утверждены приказом
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 28 января 2016 года № 48

Ескерту. Қағида жаңа редакцияда – ҚР Әділет министрінің 27.04.2017 № 489 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау саласындағы статистикалық және өзге де есептілікті ұсыну қағидаларын (бұдан әрі - Қағидалар) "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы" 2007 жылғы 26 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес әзірленген.
2. Қағидалар "Мемлекеттік корпорацияның құқықтық кадастр ақпараттық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін енгізу қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы мәліметтер" және "Мемлекеттік корпорацияның ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау бойынша қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы мәліметтер" статистикалық ақпаратының (бұдан әрі – ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау саласындағы статистикалық ақпарат) ұсыну тәртібін анықтайды.
3. Осы Қағидаларда мынадай негізгі терминдер пайдаланылады:
1) есептік кезең – Мемлекеттік корпорацияның құқықтық кадастр ақпараттық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін енгізу және ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау бойынша қызметінің көрсеткіштерін ғимараттарды құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау саласындағы статистикалық ақпарат нысанында көрсетілген күнтізбелік (уақытша) мерзім;
2) ЖМТ МДК – Жылжымайтын мүлік тіркелімі мемлекеттік деректер қоры;
3) ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау саласындағы статистикалық ақпарат-Мемлекеттік корпорация филиалдарының құқықтық кадастр ақпараттық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін енгізу және ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау бойынша қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы мәлімет;

Сноска. Правила в редакции приказа Министра юстиции РК от 27.04.2017 № 489 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правила предоставления некоммерческим акционерным обществом "Государственная корпорация "Правительство для граждан" статистической и иной отчетной информации в области государственного технического обследования зданий, сооружений и (или) их составляющих
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила предоставления некоммерческим акционерным обществом "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) статистической и иной отчетной информации в области государственного технического обследования зданий, сооружений и (или) их составляющих (далее - Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 26 июля 2007 года "О государственной регистрации прав на недвижимое имущество".
2. Правила определяют порядок предоставления статистической информации "Сведения об основных показателях деятельности Государственной корпорации по внесению в информационную систему правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество" и "Сведения об основных показателях деятельности Государственной корпорации по государственному техническому обследованию зданий, сооружений и (или) их составляющих" (далее – Статистическая информация в области государственного технического обследования зданий, сооружений и (или) их составляющих).
3. В настоящих Правилах используются следующие основные термины:
1) отчетный период – календарный (временной) срок, за который отражаются в форме статистической информации в области государственного технического обследования зданий, сооружений и (или) их составляющих показатели деятельности Государственной корпорации по внесению в информационную систему правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество и государственному техническому обследованию зданий, сооружений и (или) их составляющих;
2) ГБД РН – Государственная база данных регистра недвижимости;
3) статистическая информация в области государственного технического обследования зданий, сооружений и (или) их составляющих – сведения об основных показателях деятельности филиалов Государственной корпорации по внесению в информационную систему правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество и государственному техническому обследованию зданий, сооружений и (или) их составляющих;

4) ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау саласындағы статистикалық ақпарат нысаны - Мемлекеттік корпорация филиалдарының құқықтық кадастр ақпараттық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін енгізумен және ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қараумен байланысты қызметі көрсеткіштерінің жүйесі;
5) Мемлекеттік корпорацияның филиалдары – Мемлекеттік корпорацияның құрамына кіретін, оның құзыретіне жатқызылған мемлекеттік қызметтер көрсетуді жүзеге асырушы заңды тұлғалар;
2-тарау. Құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау саласындағы статистикалық ақпаратты ұсыну тәртібі
4. Құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау саласындағы статистикалық ақпарат көрсеткіштері бастапқы есеп көздерінен (тіркеуге түскен өтініштер есебінің кітабы, ЖМТ МДҚ) алынған тиісті сандық деректерді іріктеу арқылы, кейіннен оларды құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау саласындағы статистикалық ақпарат нысандары бағандары бойынша көрсете отырып қалыптастырылады.
5. Деректер ағымдағы жылдың есептік айына бөлініп көрсетіледі.
6. Мемлекеттік корпорацияның құқықтық кадастр ақпараттық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін енгізу қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы мәліметтер осы Қағидалардың 1 қосымшасына сәйкес 1 нысандарын толтыру арқылы ұсынылады.
7. Мемлекеттік корпорацияның ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау бойынша қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы мәліметтер Қағидалардың 2 қосымшасына сәйкес 2 нысандарын толтыру арқылы ұсынылады.
8. Құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау саласындағы статистикалық ақпаратты Мемлекеттік корпорацияның облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы филиалдары Мемлекеттік корпорацияға ұсынады.
9. Ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау саласындағы статистикалық ақпарат ай сайын, өсу қорытындысымен есептік кезеңнен кейінгі айдың 5-не қарай ұсынылады.
10. Құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау саласындағы статистикалық ақпаратқа Мемлекеттік корпорация филиалының орындаушысы мен басшысы қол қояды.
"Азаматтарға арналған үкімет"
мемлекеттік корпорацияның
ғимараттарды, құрылыстарды
және (немесе) олардың
құрамдастарын мемлекеттік
техникалық зерттеп-қарау
саласындағы статистикалық
және өзге есептілікті ұсыну
қағидаларына 1-қосымша
1 Нысан
"Мемлекеттік корпорацияның құқықтық кадастр ақпараттық жүйесіне ғимараттарды,
құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың
құрамдастарының сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін енгізу қызметінің
негізгі көрсеткіштері туралы мәліметтер"
Есепті кезең 20___ ж__________ айы.
Индекс:1. ЖМТТЖҰБ
Мерзімділігі: ай сайын.
Ұсынатын тұлғалар шеңбері: Мемлекеттік корпорацияның облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы филиалдары.
Қайда ұсынылады: Мемлекеттік корпорация.
Ұсыну мерзімі: ай сайын есептік кезеңнен кейінгі келесі айдың 5-ші күніне.
1 Нысан жалғасы
р/с
Филиалдың атауы
Көрсетілген қызметтердің саны
Мемлекеттік корпорация арқылы құқықтық кадастр ақпараттық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының сәйкестендіру және техникалық мәліметтерді енгізу бойынша берілген өтініштерді қабылдау және беру
портал арқылы құқықтық кадастр ақпараттық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін енгізу бойынша берілген өтініштерді қабылдау және беру
Мұрағаттық істердің саны
түсті
енгізілді
Жеке тұлға
Заңды тұлға
Төлем соммасы
қайтару
түсті
енгізілді
Жеке тұлға
Заңды тұлға
Төлем соммасы
қайтару
Құжаттар толық емес
өтініш берушінің өтініші бойынша
Құжаттар толық емес
өтініш берушінің өтініші бойынша
1
2
3
4
5
Филиалдың атауы
Мекенжай _________________________________________________
Электронды поштаның мекенжайы_____________________________
Орындаушының тегі және телефоны ___________________________
Телефон _________________
Басшы
___________________________________________________________
(Т.А.Ә. болған жағдайда,қолы)
Күні "___" ____________________ 20 ___ жыл М.О.
1 нысанды толтыру жөніндегі түсінік
Нысан былайша толтырылады:
1 бағанда– реттік нөмірі көрсетіледі;
2 бағанда–Мемлекеттік корпорациясының облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы филиалдар атауы көрсетіледі;
3 бағанада - Мемлекеттік корпорация арқылы құқықтық кадастр ақпараттық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін енгізу бойынша берілген өтініштерді қабылдау және беру мөлшері көрсетіледі:

4) форма статистической информации в области государственного технического обследования зданий, сооружений и (или) их составляющих – система показателей деятельности филиалов Государственной корпорации, связанная с внесением в информационную систему правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество и государственным техническим обследованием зданий, сооружений и (или) их составляющих;
5) филиалы Государственной корпорации – подразделения входящие в состав Государственной корпорации, осуществляющие оказание государственных услуг, отнесенных к их компетенции;
Глава 2. Порядок предоставления статистической информации в области государственного технического обследования зданий, сооружений и (или) их составляющих
4. Показатели предоставления статистической информации в области государственного технического обследования зданий, сооружений и (или) их составляющих формируются путем выборки соответствующих количественных данных из источников первичного учета (Книга учета документов поступивших заявлений, ГБД РН), с последующим их отражением по графам форм статистической информации в области государственного технического обследования зданий, сооружений и (или) их составляющих.
5. Данные указываются в разрезе отчетного месяца текущего года.
6. Сведения об основных показателях деятельности Государственной корпорации по внесению в информационную систему правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество предоставляются путем заполнения Формы 1, согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
7. Сведения об основных показателях деятельности Государственной корпорации по государственному техническому обследованию зданий, сооружений и (или) их составляющих предоставляются путем заполнения Формы 2, согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
8. Статистическая информация в области государственного технического обследования зданий, сооружений и (или) их составляющих предоставляется филиалами Государственной корпорации областей, городов Астана и Алматы в Государственную корпорацию.
9. Статистическая информация в области государственного технического обследования зданий, сооружений и (или) их составляющих предоставляется ежемесячно, нарастающим итогом к 5 числу месяца следующего за отчетным периодом.
10. Статистическая информация в области государственного технического обследования зданий, сооружений и (или) их составляющих подписывается исполнителем и руководителем филиала Государственной корпорации.
Приложение 1
к Правилам предоставления
Государственной корпорацией
"Правительство для граждан"
статистической и иной отчетной
информации в области
государственного технического
обследования зданий,
сооружений и (или) их
составляющих
Форма 1
"Сведения об основных показателях деятельности Государственной
корпорации по внесению в информационную систему правового кадастра
идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их
составляющих на вновь созданное недвижимое имущество"
Отчетный период __________месяц 20___ г.
Индекс: 1. УОРПОТОН
Периодичность: ежемесячная
Круг лиц представляющих: филиалы Государственной корпорации областей,
городов Астаны и Алматы
Куда представляется: Государственная корпорация
Срок представления: ежемесячно к 5 числу следующего за отчетным периодом.
Продолжение формы 1
№ п/п
Наименование филиала
Количество оказанных услуг
Прием и выдача заявлений по внесению в информационную систему правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество через Государственную корпорацию
Прием и выдача заявлений по внесению в информационную систему правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество через портал
Количество архивных материалов
поступило
внесено
физические лица
юридические лица
Сумма оплаты
Возвраты
поступило
внесено
физические лица
юридические лица
Сумма оплаты
возвраты
не полный пакет документов
по ходатайству заявителя
не полный пакет документов
по ходатайству заявителя
1
2
3
4
5
Наименование филиала ___________________________________________________________
Адрес __________________________________________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________________________
Фамилия и телефон исполнителя __________________________________________________
Телефон _______________________
Руководитель
_______________________________________________________________________________
(Ф.И.О. при его наличии, подпись)
Дата "___" ____________________ 20 ___ года М.П.
Пояснение по заполнению формы 1
Форма заполняется следующим образом:
В графе 1 - указывается порядковый номер;
В графе 2 - указывается наименование филиала Государственной корпорации областей,
городов Астаны и Алматы;
В графе 3 – указывается форма подачи заявления на прием и выдачу заявлений по внесению
в информационную систему правового кадастра идентификационных и технических
сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое
имущество через Государственную корпорацию:

1) құқықтық кадастр ақпараттық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының техникалық және сәйкестендіру мәліметтерін енгізуге түскен өтініштердің саны ;
2) құқықтық кадастр ақпараттық жүйесіне енгізілген ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының сәйкестендіру және техникалық мәліметтер;
3) жеке тұлғар саны;
4) заңды тұлғар саны;
5) техникалық паспортты бергені үшін бюджетке төленген төлем соммасы (теңге);
6) қайтарылғандар саны (толық емес құжаттар пакеті, арыз берушінің өтініші бойынша).
4 бағанада - портал арқылы құқықтық кадастр ақпараттық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының техникалық және сәйкестендіру мәліметтерін енгізу бойынша берілген өтініштерді қабылдау және беру саны көрсетіледі:
1) құқықтық кадастр ақпараттық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының техникалық және сәйкестендіру мәліметтерін енгізуге түскен өтініштердін саны;
2) құқықтық кадастр ақпараттық жүйесіне ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) жылжымайтын мүлікке қайта салынған олардың құрамдастарының техникалық және сәйкестендіру мәліметтері;
3) жеке тұлғар саны;
4) заңды тұлғар саны;
5) техникалық паспортты бергені үшін бюджетке төленген төлем соммасы (теңге);
6) қайтарылғандар саны (толық емес құжаттар пакеті, арыз берушінің өтініші бойынша).
5 бағанда – мұрағаттық істерді саны көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған үкімет"
мемлекеттік корпорацияның
ғимараттарды, құрылыстарды
және (немесе) олардың
құрамдастарын мемлекеттік
техникалық зерттеп-қарау
саласындағы статистикалық
және өзге есептілікті ұсыну
қағидаларына 2-қосымша
2 Нысан
"Мемлекеттік корпорацияның ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың
құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау бойынша қызметінің негізгі
көрсеткіштері туралы мәліметтер"
Есепті кезең 20___ ж __________ айы.
Индекс: 2. ЖМТТЖҰБ
Мерзімділігі: ай сайын.
Ұсынатын тұлғалар шеңбері: Мемлекеттік корпорацияның облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы филиалдары.
Қайда ұсынылады: Мемлекеттік корпорация.
Ұсыну мерзімі: ай сайын есептік кезеңнен кейінгі келесі айдың 5-ші күніне.
2 Нысан жалғасы
р/с
Филиал атауы
Көрсетілген қызметтердің саны
Жылжымайтын мүлік объектілерінің техникалық паспорттарының Мемлекеттік корпорация арқылы беру жөніндегі өтініштерді қабылдау және беру
түсті
берілді
жеке тұлғалар
заңды тұлғалар
Төлем соммасы
қайтару
Құжаттар толық емес
Қолжетімділік қамтамасыз етілмеген
1
2
3
Жылжымайтын мүлік объектілеріне техникалық паспорттардың электронды үкімет порталы арқылы беру жөніндегі өтініштерді қабылдау және беру
Жылжымайтын мүлік объектілерін техникалық паспорттардың саны түрлері бойынша дайындалған
түсті
берілді
жеке тұлғалар
заңды тұлғалар
Төлем соммасы
қайтару
Пәтер, жатақханадағы бөлме (2 жұмыс күні)
Тұрғын үйлер, гараждар, тапсыру (4 жұмыс күні)

1) количество поступивших заявлений на внесение в информационную систему
правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и
(или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество;
2) внесенные в информационную систему правового кадастра идентификационных и
технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное
недвижимое имущество;
3) количество физических лиц;
4) количество юридических лиц;
5) сумма сбора оплаченная в бюджет за выдачу технического паспорта (тенге);
6) количество возвратов (не полный пакет документов, по ходатайству заявителя).
В графе 4 – указывается количество принятых и выданных заявлений по внесению в
информационную систему правового кадастра идентификационных и технических сведений
зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество
через портал:
1) количество поступивших заявлений на внесение в информационную систему
правового кадастра идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и
(или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество;
2) количество внесенных в информационную систему правового кадастра
идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих
на вновь созданное недвижимое имущество;
3) количество физических лиц;
4) количество юридических лиц;
5) сумма сбора оплаченная в бюджет за выдачу технического паспорта (тенге);
6) количество возвратов (не полный пакет документов, по ходатайству заявителя).
В графе 5 указывается количество архивных материалов.
Приложение 2
к Правилам предоставления
Государственной корпорацией
"Правительство для граждан"
статистической и иной отчетной
информации в области
государственного технического
обследования зданий,
сооружений и (или) их
составляющих
Форма 2
"Сведения об основных показателях деятельности Государственной
корпорации по государственному техническому обследованию зданий,
сооружений и (или) их составляющих"
Отчетный период __________месяц 20___ г.
Индекс: 2. УОРПОТОН
Периодичность: ежемесячная
Круг лиц представляющих: филиалы Государственной корпорации областей, городов
Астаны и Алматы
Куда представляется: Государственная корпорация
Срок представления: ежемесячно к 5 числу следующего за отчетным периодом.
Продолжение формы 2
№ п/п
Наименование филиала
Количество оказанных услуг
Прием и выдача заявлений по выдаче технических паспортов на объекты недвижимого имущества через Государственную корпорацию
Прием и выдача заявлений по выдаче технических паспортов на объекты недвижимого имущества через Портал электронного правительства
Количество изготовленных, невостребованных технических паспортов и количество архивных дел по видам объектов недвижимости
Невостребованные документы
Количество архивных дел
поступило
выдано
физические лица
юридические лица
Сумма оплаты
возвраты
поступило
выдано
физические лица
юридические лица
Сумма оплаты
возвраты
Квартир, комнат в общежитии (2 рабочих дня)
Жилые дома, гаражи, дачи (4 рабочих дней)

1000 м2 (5 жұмыс күні)
1000 м2 астам 7 жұмыс күні)
Құжаттар толық емес
қолжетімділік қамтамасыз етілмеген
4
5
Талап етілмеген құжаттар
Мұрағаттық істердің саны
Дайын құжаттарды беру
Барлық санаттағы істер
6
7
Филиалдың атауы __________________________________________
Мекенжай _________________________________________________
Электронды поштаның мекенжайы ____________________________
Орындаушының тегі және телефоны ___________________________
Телефон _________________
Басшы
___________________________________________________________
(Т.А.Ә. болған жағдайда, қолы)
Күні "___" ____________________ 20___жыл М.О.
2 Нысанды толтыру жөніндегі түсінік
Нысан былайша толтырылады:
1 бағанда – реттік нөмірі көрсетіледі;
2 бағанда –Мемлекеттік корпорациясының облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы филиалдар атауы көрсетіледі;
3 бағанда – Мемлекеттік корпорация арқылы техникалық паспорттарды қабылдау және өтініш беру нысаны көрсетіледі:
1) техникалық паспорттар беруге түскен өтініштердің саны;
2) берілген техникалық паспорттарды саны;
3) жеке тұлғалар саны;
4) заңды тұлғалар саны;
5) техникалық паспортты бергені үшін төлем сомасы(теңге);
6) қайтарылғандардың саны (құжаттар толық емес, жылжымайтын мүлік нысанына қол жетімділік қамтамасыз етілмеген).
4 бағанда – қабылдау және беру порталы арқылы өтініш берілген техникалық паспорттардың берудің нысаны;
1) техникалық паспорттар беруге түскен өтініштердің саны;
2) берілген техникалық паспорттарды саны;
3) жеке тұлғалар саны;
4) заңды тұлғалар саны;
5) техникалық паспортты бергені үшін төлем сомасы;
6) қайтарылғандардың саны (құжаттар толық емес, жылжымайтын мүлік нысанына қол жетімділік қамтамасыз етілмеген) мөшелері.
5 бағанда – берудің нысаны жылжымайтын мүлік объектілеріне техникалық паспорттардың және мемлекеттік қызметтер көрсету мерзімі өтініш берілген саны түрлері бойынша дайындалған;
1) Пәтер, жатақханадағы бөлме (2 жұмыс күні);
2) Тұрғын үйлер, гараждар, саяжай (4 жұмыс күні);
3) жылжымайтын мүлік объектілері 1000 м2 дейін (6 жұмыс күні);
4) жылжымайтын мүлік объектілері 1000 м2 астам ( 9 жұмыс күні).
6 бағанда – талап етілмеген құжаттар саны көрсетіледі;
7 бағанда – мұрағаттық істерді саны көрсетіледі.

до 1000 м2 (5 рабочих дней)
Свыше 1000 м2 рабочих дней)
Находящиеся на выдаче
Всех категорий дел
не полный пакет документов
не обеспечен доступ
не полный пакет документов
не обеспечен доступ
1
2
3
4
5
6
7
Наименование филиала __________________________________________________________
Адрес _________________________________________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________________________
Фамилия и телефон исполнителя __________________________________________________
Телефон ________________________
Руководитель
_______________________________________________________________________________
(Ф.И.О. при наличии, подпись)
Дата "___" ____________________ 20 ___ года М.П.
Пояснение по заполнению формы 2
Форма заполняется следующим образом:
В графе 1 - указывается порядковый номер;
В графе 2 - указывается наименование филиала Государственной корпорации областей,
городов Астаны и Алматы;
В графе 3 - указывается форма подачи заявления на прием и выдачу технических паспортов
через филиалы Государственной корпорации:
1) количество поступивших заявлений на выдачу технических паспортов;
2) количество выданных технических паспортов;
3) количество физических лиц;
4) количество юридических лиц;
5) сумма сбора оплаченная в бюджет за выдачу технического паспорта (тенге);
6) количество возвратов (не полный пакет документов, не обеспечен доступ к объекту
недвижимости).
В графе 4 - указывается форма подачи заявления на прием и выдачу технических паспортов
через портал;
1) количество поступивших заявлений на выдачу технических паспортов;
2) количество выданных технических паспортов;
3) количество физических лиц;
4) количество юридических лиц;
5) сумма сбора оплаченная в бюджет за выдачу технического паспорта (тенге);
6) количество возвратов (не полный пакет документов, не обеспечен доступ к объекту
недвижимости).
В графе 5 указывается форма подачи заявления на количество изготовленных технических
паспортов по видам объектов недвижимости и сроки оказания государственной услуги;
1) квартир, комнат в общежитии (2 рабочих дня);
2) жилые дома, гаражи, дачи (4 рабочих дня);
3) объекты недвижимости до 1000 м2. (6 рабочих дней);
4) объекты недвижимости свыше 1000 м2. (9 рабочих дней).
В графе 6 указывается количество невостребованных документов;
В графе 7 указывается количество архивных дел.