Монтаждауды, реттеудi, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеудi және сервистiк қызмет көрсетудi қоса алғанда, оқ-дәрiлердi, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерiн, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндiруге арналған жабдықтарды әзiрлеу, өндiру, жөндеу, сатып алу және өткiзу жөнiндегi қызметтi жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптарын және оларға сәйкестiкті растайтын құжаттар тiзбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 113 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 16 наурызда № 13484 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 53/НҚ бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды – ҚР Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 24.04.2019 № 53/НҚ (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Рұқсаттар және хабарламалар туралы" 2014 жылғы 16 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған монтаждауды, реттеудi, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеудi және сервистiк қызмет көрсетудi қоса алғанда, оқ-дәрiлердi, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерiн, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндiруге арналған жабдықтарды әзiрлеу, өндiру, жөндеу, сатып алу және өткiзу жөнiндегi қызметтi жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптарын және оларға сәйкестiкті растайтын құжаттар тiзбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті (А.Қ. Ержанов):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның көшірмелерін баспа және электрондық түрде күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ тіркелген бұйрықты алған күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберуді;

Об утверждении квалификационных требований для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечня документов, подтверждающих соответствие им
Приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 113. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 марта 2016 года № 13484. Утратил силу приказом Министра цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 24 апреля 2019 года № 53/НҚ (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности РК от 24.04.2019 № 53/НҚ (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2014 года "О разрешениях и уведомлениях" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые квалификационные требования для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечень документов, подтверждающих соответствие им.
2. Комитету индустриального развития и промышленной безопасности Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Ержанов А.К.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет" в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, а также в Республиканский центр правовой информации в течение десяти календарных дней со дня получения зарегистрированного приказа для включения в эталлонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

1) заңды тұлға басшысының немесе басшысы орынбасарының, оның iшiнде филиалы басшысының немесе оның басшысы орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрiмен айналысатын жеке тұлғаның жоғары техникалық бiлiмi:
тегi, аты, әкесiнiң аты ______________________________________;
лауазымы _____________________________________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмiрi мен берiлген күнi____________;
бiлiмi бойынша мамандығы _____________________________________;
жоғарғы техникалық бiлiмi туралы дипломның нөмiрi мен берiлген күнi __;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы ________________;
2) тиiстi техникалық бiлiмi, мамандығы бойынша кемiнде бiр жыл жұмыс өтiлi бар бiлiктi мамандар:
тегi, аты, әкесiнiң аты ______________________________________;
лауазымы ______________________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмiрi мен берiлген күнi ________;
мамандығы бойынша жұмыс өтiлi ________________________________;
бiлiмi бойынша мамандығы _____________________________________;
жоғарғы техникалық бiлiмi туралы дипломның нөмiрi мен берiлген күнi_;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы ____________________;
3) мыналарды:
арнайы өндiрiстiк ғимаратты_________;
жабдықтарды, стендiнi, көтергiш механизмдi_________________;
әзiрленген және өндiрiлетiн өнiмдi сақтау және оларға бақылау сынақтарын жүргiзуге арналған арнайы жабдықталған аумақтар мен үй-жайларды_______;
жұмысшы персоналды орналастыруға арналған қызметтiк үй-жайларды ___;
қамтитын меншiк құқығындағы (арнайы экономикалық аймақта орналасқан кәсіпорындарға меншік құқығындағы өндiрiстiк-техникалық базаның (қойманың) және технологиялық жабдықтардың болуы міндетті емес) немесе өзге де заңды негiздегi қоршалған, оқшауланған қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өндiрiстiк-техникалық базасы:
жылжымайтын мүлiктiң кадастрлық нөмiрi (мекенжайы) __________;
егер өзге заңды негiзде болған жағдайда шарттың нөмiрi мен күнi_____;
шарт жасалған ұйымның атауы _________________;
қоршау, оқшалау, тұрғын және өндiрiстiк объектiлерiнен қашықтығы туралы ақпарат, метрде____________;
4) қызметтiң мәлiмделген түрi бойынша мемлекеттiк құпияларды құрайтын мәлiметтер пайдаланылатын жұмысқа Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң немесе оның аумақтық органдарының рұқсаты:
рұқсаттың нөмiрi мен берiлген күнi ___________________________;
рұқсатты берген ұйымның атауы ________________________;

1) у руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования:
фамилия, имя, отчество _______________________________________;
должность ____________________________________________________;
номер и дата приказа о назначении ____________________________;
специальность по образованию _________________________________;
номер и дата выдачи диплома о высшем техническом образовании__;
наименование высшего учебного заведения, выдавшего диплом ____;
2) квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы не менее одного года по специальности:
фамилия, имя, отчество _______________________________________;
должность ____________________________________________________;
номер и дата подписания приказа о назначении _________________;
стаж работы по специальности _________________________________;
специальность по образованию _________________________________;
номер и дата выдачи диплома о высшем техническом образовании__;
наименование высшего учебного заведения, выдавшего диплом_____;
3) производственно-технической базы, находящейся на праве собственности (предприятиям расположенных в специальной экономической зоне наличие производственных (складских) помещений и технологического оборудования на правах собственности не обязательно) или ином законном основании, огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, включающей:
специализированное производственное здание____________________;
оборудование, стенд, подъемный механизм_______________________;
специально оборудованную территорию и помещение для хранения и проведения контрольных испытаний разработанной и производимой продукции___________________________________________________________;
служебное помещение для размещения работающего персонала______:
кадастровый номер недвижимого имущества (местонахождение) ____;
номер договора и дата подписания договора, в случае если на ином законном основании ____________________________________________;
наименование организации, с которой заключен договор_____________________________________________________________;
информация о наличии ограждения, изоляции, расстоянии от жилых и производственных объектов, в метрах ______________________________;
4) разрешения Комитета национальной безопасности Республики Казахстан или его территориальных органов на работу с использованием сведений, составляющих государственные секреты по заявленному виду деятельности:
номер и дата выдачи разрешения _______________________________;
кем выдано ___________________________________________________;

5) пайдалану шарттарына және олар үшiн белгiленген өлшеу құралдарын қамтамасыз ету туралы заңнаманың талаптарына жауап беретiн өлшеу құралдары:
өлшеу құралдары туралы ақпарат ___________________;
өлшеу құралдарын тексеру туралы сертификаттың нөмiрi мен берiлген күнi __________;
6) ұйымның басшысы бекiткен әзiрлеу, өндiру жұмыстарын қауiпсiз жүргiзу жөнiндегi нұсқаулықтар:
ұйымның басшысы бекiткен әзiрлеу, өндiру жұмыстарын қауiпсiз
жүргiзу жөнiндегi нұсқаулықтар туралы ақпарат ______________________;
7) материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзiрлемелердi), жинақтаушы бөлшектердi, дайын және жарамсыз бұйымдарды есепке алу және сақтау жөнiндегi журнал:
материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзiрлемелердi), жинақтаушы бөлшектердi, дайын және жарамсыз бұйымдарды есепке алу және сақтау жөнiндегi журнал туралы ақпарат ________________________.
2. Монтаждауды, реттеудi, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеудi және сервистiк қызмет көрсетудi қоса алғанда, оқ-дәрiлердi, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерiн, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, арнайы материалдарды және оларды өндiруге арналған жабдықтарды жөндеу жөнiндегi кiшi қызмет түрi үшiн мыналардың болуы қажет:
1) заңды тұлға басшысының немесе басшысы орынбасарының, оның iшiнде филиалы басшысының немесе оның басшысы орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрiмен айналысатын жеке тұлғаның жоғары техникалық бiлiмi:
тегi, аты, әкесiнiң аты ______________________________________;
лауазымы _____________________________________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмiрi мен берiлген күнi__________;
бiлiмi бойынша мамандығы _____________________________________;
жоғарғы техникалық бiлiмi туралы дипломның нөмiрi мен берiлген күнi__;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы_____________;
2) тиiстi техникалық бiлiмi, мамандығы бойынша кемiнде бiр жыл жұмыс өтiлi бар бiлiктi мамандар:
тегi, аты, әкесiнiң аты ______________________________________;
лауазымы _____________________________________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмiрi мен берiлген күнi ______________;
мамандығы бойынша жұмыс өтiлi ________________________________;
бiлiмi бойынша мамандығы _____________________________________;
жоғарғы техникалық бiлiмi туралы дипломның нөмiрi мен берiлген күнi___;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы _____________________;

5) средств измерений, соответствующих условиям эксплуатации и установленным к ним требованиям законодательства об обеспечении единства измерений:
информация о наличии средств измерений _______________________;
номер и дата сертификата о поверке средства измерения ________;
6) утвержденной руководителем организации инструкции по безопасному проведению работ по разработке и производству:
информация о наличии утвержденной руководителем организации инструкции по безопасному проведению работ по разработке и производству _______________________________________________________;
7) журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих деталей, готовых и бракованных изделий:
информация о наличии журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих деталей, готовых и бракованных изделий ________________________________________________.
2. Для подвида деятельности по ремонту боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание наличие:
1) у руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования:
фамилия, имя, отчество _______________________________________;
должность ____________________________________________________;
номер и дата приказа о назначении ____________________________;
специальность по образованию _________________________________;
номер и дата выдачи диплома о высшем техническом образовании_________________________________________________________;
наименование высшего учебного заведения, выдавшего диплом______________________________________________________________;
2) квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы не менее одного года по специальности:
фамилия, имя, отчество _______________________________________;
должность ____________________________________________________;
номер и дата подписания приказа о назначении _________________;
стаж работы по специальности _________________________________;
специальность по образованию _________________________________;
номер и дата выдачи диплома о высшем техническом образовании_________________________________________________________;
наименование высшего учебного заведения, выдавшего диплом______________________________________________________________;

3) мыналарды:
арнайы өндiрiстiк ғимаратты, ангар___________;
жабдықтарды, стендiнi, көтергiш механизмдi____________;
жөндеу жүргiзiлгеннен кейiн өнiмдi сақтау және оларға бақылау сынақтарын жүргiзуге арналған арнайы жабдықталған аумақтар мен үй-жайларды_________________________________;
жұмысшы персоналды орналастыруға арналған қызметтiк үй-жайларды___;
қамтитын меншiк құқығындағы (арнайы экономикалық аймақта орналасқан кәсіпорындарға меншік құқығындағы өндiрiстiк-техникалық базаның (қойманың) және технологиялық жабдықтардың болуы міндетті емес) немесе өзге де заңды негiздегi қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан өндiрiстiк-техникалық базасы:
жылжымайтын мүлiктiң кадастрлық нөмiрi (мекенжайы) _____________;
егер өзге заңды негiзде болған жағдайда шарттың нөмiрi мен күнi_____;
шарт жасалған ұйымның атауы __________________________;
қоршау, оқшаулау, тұрғын үй және өндiрiстiк объектiлерiнен қашықтығы туралы ақпарат, метрде___________;
4) қызметтiң мәлiмделген түрi бойынша мемлекеттiк құпияларды құрайтын мәлiметтер пайдаланылатын жұмысқа Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң немесе оның аумақтық органдарының
рұқсаттары:
рұқсаттың нөмiрi мен берiлген күнi ___________________________;
рұқсатты берген ұйымның атауы __________________________;
5) пайдалану шарттарына және олар үшiн белгiленген өлшеу құралдарын қамтамасыз ету туралы заңнаманың талаптарына жауап беретiн өлшеу құралдары:
өлшеу құралдары туралы ақпарат _________________;
өлшеу құралдарын тексеру туралы сертификаттың нөмiрi мен берiлген күнi __________;
6) материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзiрлемелердi), жинақтаушы бөлшектердi, дайын және жарамсыз бұйымдарды есепке алу және сақтау жөнiндегi журнал:
материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзiрлемелердi), жинақтаушы бөлшектердi, дайын және жарамсыз бұйымдарды есепке алу және сақтау жөнiндегi журнал туралы ақпарат ________________________;
7) ұйымның басшысы бекiткен әзiрлеу, өндiру жұмыстарын қауiпсiз жүргiзу жөнiндегi нұсқаулықтар:
ұйымның басшысы бекiткен әзiрлеу, өндiру жұмыстарын қауiпсiз жүргiзу жөнiндегi нұсқаулық туралы ақпарат _________________________.
3. Монтаждауды, реттеудi, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеудi және сервистiк қызмет көрсетудi қоса алғанда, оқ-дәрiлердi, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерiн, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, арнайы материалдарды, оларды өндiруге арналған жабдықтарды сатып алу және өткiзу жөнiндегi кiшi қызмет түрi үшiн мыналардың болуы қажет:

3) производственно-технической базы на праве собственности (предприятиям расположенных в специальной экономической зоне наличие производственных (складских) помещений и технологического оборудования на правах собственности не обязательно) или ином законном основании, огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, включающей:
специализированное производственное здание, ангар_______________________________________________________________;
оборудование, стенд, подъемный механизм_______________________;
специально оборудованную территорию и помещение для хранения и проведения контрольных испытаний продукции после произведенного ремонта_____________________________________________________________;
служебное помещение для размещения работающего персонала___________________________________________________________;
кадастровый номер недвижимого имущества (местонахождение) ____________________________________________________________________;
номер договора и дата подписания договора, в случае если на ином законном основании ____________________________________________;
наименование организации, с которой заключен договор__________;
информация о наличии ограждения, изоляции, о расстоянии от жилых и производственных объектов, в метрах ________________________;
4) разрешения Комитета национальной безопасности Республики Казахстан или его территориальных органов на работу с использованием сведений, составляющих государственные секреты по заявленному виду деятельности:
номер и дата выдачи разрешения _______________________________;
кем выдано ___________________________________________________;
5) средств измерений, соответствующих условиям эксплуатации и установленным к ним требованиям законодательства об обеспечении единства измерений:
информация о наличии средств измерений ______________________;
номер и дата сертификата о поверке средства измерения _______;
6) журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих деталей, изделий:
информация о наличии журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих деталей, изделий_______;
7) утвержденной руководителем организации инструкции по безопасному проведению ремонтных работ:
информация о наличии утвержденной руководителем организации инструкции по безопасному проведению ремонтных работ________________.
3. Для подвида деятельности по приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов, оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание наличие:

1) заңды тұлға басшысының немесе басшысы орынбасарының, оның iшiнде филиалы басшысының немесе оның басшысы орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрiмен айналысатын жеке тұлғаның
жоғары техникалық бiлiмi:
тегi, аты, әкесiнiң аты ________________________;
лауазымы ______________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмiрi мен берiлген күнi__________;
бiлiмi бойынша мамандығы _____________________________________;
жоғарғы техникалық бiлiмi туралы дипломның нөмiрi мен берiлген күнi __;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы______________;
2) тиiстi техникалық бiлiмi, мамандығы бойынша кемiнде бiр жыл жұмыс өтiлi бар бiлiктi мамандар:
тегi, аты, әкесiнiң аты ___________________________;
лауазымы ________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмiрi мен берiлген күнi ____________;
мамандығы бойынша жұмыс өтiлi _______________________________;
бiлiмi бойынша мамандығы ____________________________________;
жоғарғы техникалық бiлiмi туралы дипломның нөмiрi мен берiлген күнi__;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы_________________;
3) оқ-дәрiлердi, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерiн, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, арнайы материалдарын сақтауға арналған, қоршалған, оқшауланған қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан, меншiк құқығындағы (арнайы экономикалық аймақта орналасқан кәсіпорындарға меншік құқығындағы өндiрiстiк-техникалық базаның (қойманың) және технологиялық жабдықтардың болуы міндетті емес) немесе өзге де заңды негiздегi арнайы жабдықталған қойма:
жылжымайтын мүлiктiң кадастрлық нөмiрi (мекенжайы)__________;
егер өзге де заңды негiзде болған жағдайда шарттың нөмiрi мен күнi_____;
шарт жасалған ұйымның атауы ___________________;
қоршау, оқшаулау, тұрғын үй және өндiрiстiк объектiлерiнен қашықтығы туралы ақпарат, метрде________;
4) қызметтiң мәлiмделген түрi бойынша мемлекеттiк құпияларды құрайтын мәлiметтердi пайдалана отырып, жұмыс жүргiзуге Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң немесе оның аумақтық органдарының рұқсаттары:
рұқсаттың нөмiрi мен берiлген күнi ___________________________;
рұқсат берген ұйымның атауы _________________;

1) у руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования:
фамилия, имя, отчество _______________________________________;
должность ____________________________________________________;
номер и дата приказа о назначении ____________________________;
специальность по образованию _________________________________;
номер и дата выдачи диплома о высшем техническом образовании_________________________________________________________;
наименование высшего учебного заведения, выдавшего диплом_____;
2) квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы не менее одного года по специальности:
фамилия, имя, отчество _______________________________________;
должность ____________________________________________________;
номер и дата подписания приказа о назначении _________________;
стаж работы по специальности _________________________________;
специальность по образованию _________________________________;
номер и дата выдачи диплома о высшем техническом образовании_________________________________________________________;
наименование высшего учебного заведения, выдавшего диплом______________________________________________________________;
3) специально оборудованного склада на праве собственности (предприятиям расположенных в специальной экономической зоне наличие производственных (складских) помещений и технологического оборудования на правах собственности не обязательно) или ином законном основании, для хранения боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов, оборудования, огороженного, изолированного, расположенного на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов:
кадастровый номер недвижимого имущества (местонахождение)_____;
номер договора и дата подписания договора, в случае если на ином законном основании ____________________________________________;
наименование организации, с которой заключен договор_____________________________________________________________;
информация о наличии ограждения, изоляции, расстоянии от жилых и производственных объектов, в метрах ______________________________;
4) разрешения Комитета национальной безопасности Республики Казахстан или его территориальных органов на работу с использованием сведений, составляющих государственные секреты по заявленному виду деятельности:
номер и дата выдачи разрешения _______________________________;
кем выдано ___________________________________________________;

5) монтаждауды, реттеудi, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеудi және сервистiк қызмет көрсетудi қоса алғанда, оқ-дәрiлердi, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерiн, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды, оларды өндiруге арналған жабдықтарды есепке алу және сақтау жөнiндегi журнал:
монтаждауды, реттеудi, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеудi және сервистiк қызмет көрсетудi қоса алғанда, оқ-дәрiлердi, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерiн, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды, оларды өндiруге арналған жабдықтарды есепке алу және сақтау жөнiндегi журнал туралы ақпарат ______________.

5) журнала по учету и хранению боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание:
информация о наличии журнала по учету и хранению боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание ___________.