"Күзет іс-шараларын өткізу кезінде арнаулы трассаларда және оларға іргелес аумақтарда, су айдындарында жөндеу, құрылыс, монтаж және басқа да жұмыстардың барлық түрлерінің өндірісін келісу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 2015 жылғы 25 наурыздағы № 47 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 2016 жылғы 31 наурыздағы № 9 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 4 мамырда № 13683 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 2019 жылғы 30 шілдедегі № 11-190 қбп бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 2019 жылғы 30 шілдедегі № 11-190 қбп бұйрығымен
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Күзет іс-шараларын өткізу кезінде арнаулы трассаларда және оларға іргелес аумақтарда, су айдындарында жөндеу, құрылыс, монтаж және басқа да жұмыстардың барлық түрлерінің өндірісін келісу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 2015 жылғы 25 наурыздағы № 47 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10913 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Күзет іс-шараларын жүргізу кезінде арнайы трассалардағы және оларға іргелес жатқан аумақтар мен акваториялардағы жөндеу, құрылыс, монтаж және өзге де жұмыстардың барлық түрлерінің жүргізілуін келісу бойынша нұсқаулықты бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Күзет іс-шараларын жүргізу кезінде арнайы трассалардағы және оларға іргелес жатқан аумақтар мен акваториялардағы жөндеу, құрылыс, монтаж және өзге де жұмыстардың барлық түрлерінің жүргізілуін келісу бойынша нұсқаулық (бұдан әрі - Нұсқаулық) бекітілсін.";
жоғарыда аталған бұйрықпен бекітілген Күзет іс-шараларын өткізу кезінде арнаулы трассаларда, су айдындарында жөндеу, монтаж және басқа да жұмыс түрлерінің өндірісін келісу жөніндегі нұсқаулықта:
тақырыбы мынадай редакция да жазылсын:
"Күзет іс-шараларын жүргізу кезінде арнайы трассалардағы және оларға іргелес жатқан аумақтар мен акваториялардағы жөндеу, құрылыс, монтаж және өзге де жұмыстардың барлық түрлерінің жүргізілуін келісу бойынша нұсқаулық";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы Күзет іс-шараларын жүргізу кезінде арнайы трассалардағы және оларға іргелес жатқан аумақтар мен акваториялардағы жөндеу, құрылыс, монтаж және өзге де жұмыстардың барлық түрлерінің жүргізілуін келісу жөніндегі нұсқаулық (бұдан әрі - Нұсқаулық) "Жол жүрісі туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 17 сәуірдегі Заңы (бұдан әрі - Заң), "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 814 Жарлығына сәйкес әзірленген және Астана және Алматы қалаларында Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі (бұдан әрі - ҚР МКҚ) Күзет іс-шараларын жүргізу кезінде арнайы трассалардағы және оларға іргелес жатқан аумақтар мен акваториялардағы жөндеу, құрылыс, монтаж және өзге де жұмыстардың барлық түрлерін келісуді жүргізудің тәртібін нақтылайды.";
2-тармақтың алтыншы абзацы алып тасталсын;
2-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Келісу тәртібі";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Келісу келісу бастамашысының ҚР МКҚ-ға немесе ҚР МКҚ-ның Алматы қаласындағы департаментіне хаты негізінде жүзеге асырылады.
Апаттық қалпына келтіру жұмыстарын жүргізу қажеттігі туындаған жағдайда, келісу бастамашысы шұғыл жұмыстарды жүргізеді, бірақ мұндай жағдай туындаған кезден бастап 12 сағат ішінде ҚР МКҚ-ны жазбаша хабардар етеді.
Хабарламаға осы Нұсқаулықтың 6-тармағында көрсетілген құжаттар қоса беріледі.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Келісу бастамашысының хатын қарау басқа субъектілерден, лауазымды тұлғалардан ақпарат алуды немесе жұмыс орнына барып тексеруді қажет етпесе, ол келіп түскен бастап күнтізбелік он бес күн ішінде қарастырылады.
Келісу бастамашысының хатын қарау басқа субъектілерден, лауазымды тұлғалардан ақпарат алуды немесе жұмыс орнына барып тексеруді қажет етсе, ол келіп түскен бастап күнтізбелік отыз күн ішінде қарастырылады және ол бойынша шешім қабылданады.
Қосымша зерделеу және тексеру жүргізу қажет болған жағдайларда, қарастыру мерзімі күнтізбелік отыз күннен аспайтын мерзімге ұзартылады және қарастыру мерзімі ұзартылған күннен бастап күнтізбелік үш күн ішінде келісу бастамашысы хабардар етіледі.
Қарастыру мерзімін субъект басшысы немесе оның орынбасары ұзартады.";
6-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Келісу бастамашысы хатының мәтінінде болжалды жұмыстың қысқаша сипаттамасы, оларды орындаған кездегі жоспарланған нәтижелері, өндіріс әдісі, жүргізу орны мен мерзімдері көрсетіледі. Келісу бастамашысының хатына мынадай құжаттар қоса беріледі:";
8-тармақтың 1) және 2) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) келісу бастамашысының хатын толық немесе ішінара қанағаттандыру туралы;
2) өтінішті қанағаттандырудан бас тарту туралы, мұндай шешімнің қабылдануын дәлелдеп немесе дәлелдеместен;";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в приказ Начальника Службы государственной охраны Республики Казахстан от 25 марта 2015 года № 47 "Об утверждении Инструкции по согласованию производства всех видов ремонтных, строительных, монтажных и иных работ на специальных трассах и прилегающих к ним территориях и акваториях при проведении охранных мероприятий"
Приказ Начальника Службы государственной охраны Республики Казахстан от 31 марта 2016 года № 9. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 мая 2016 года № 13683. Утратил силу приказом Начальника Службы государственной охраны Республики Казахстан от 30 июля 2019 года № 11-190 дсп.
Сноска. Утратил силу приказом Начальника Службы государственной охраны РК от 30.07.2019 № 11-190 дсп.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Начальника Службы государственной охраны Республики Казахстан от 25 марта 2015 года № 47 "Об утверждении Инструкции по согласованию производства всех видов ремонтных, строительных, монтажных и иных работ на специальных трассах и прилегающих к ним территориях и акваториях при проведении охранных мероприятий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10913), следующие изменения:
в заголовок и пункт 1 приказа внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
в Инструкции по согласованию производства всех видов ремонтных, строительных, монтажных и иных работ на специальных трассах и прилегающих к ним территориях и акваториях при проведении охранных мероприятий, утвержденной вышеуказанным приказом:
в заголовок и пункт 1 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
абзац шестой пункта 2 исключить;
заголовок главы 2 изложить в следующей редакции:
"2. Порядок согласования";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Согласование осуществляется на основании письма инициатора согласования в СГО РК или департамент СГО РК в городе Алматы.
В случае необходимости производства аварийно-восстановительных работ, инициатор согласования производит неотложные работы, но письменно уведомляет СГО РК в течении 12 часов с момента наступления такого случая.
К уведомлению прилагаются документы, указанные в пункте 6 настоящей Инструкции.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Письмо инициатора согласования, для рассмотрения которого не требуется получение информации от иных субъектов, должностных лиц либо проверка с выездом на место, рассматривается в течение пятнадцати календарных дней со дня поступления.
Письмо инициатора согласования, для рассмотрения которого требуется получение информации от иных субъектов, должностных лиц либо проверка с выездом на место, рассматривается и по нему принимается решение в течение тридцати календарных дней со дня поступления.
В тех случаях, когда необходимо проведение дополнительного изучения или проверки, срок рассмотрения продлевается не более чем на тридцать календарных дней, о чем сообщается инициатору согласования в течение трех календарных дней со дня продления срока рассмотрения.
Срок рассмотрения продлевается руководителем субъекта или его заместителем.";
абзац первый пункта 6 изложить в следующей редакции:
"6. В тексте письма инициатора согласования отражается краткая характеристика предполагаемых работ, планируемые результаты при их выполнении, способ производства, место и сроки их проведения. К письму инициатора согласования прилагаются следующие документы:";
подпункты 1) и 2) пункта 8 изложить в следующей редакции:
"1) о полном или частичном удовлетворении письма инициатора согласования;
2) об отказе в удовлетворении письма инициатора согласования с обоснованием принятия данного решения или без такового;";
пункт 10 изложить в следующей редакции:

"10. Қабылданған шешім туралы келісу бастамашысы жазбаша хабардар етіледі.";
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. Жұмыс өндірісінің мерзімі ұзартылған жағдайда, келісу бастамашысы ҚР МКҚ-ға немесе ҚР МКҚ-ның Алматы қаласындағы департаментіне қайтадан хат жолдайды.";
осы Нұсқаулықтың қосымшасы осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы бұйрықпен Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің жеке құрамы таныстырылсын.
4. Осы бұйрықтың орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің Үшінші және Сегізінші департаменттерінің басшылығына жүктелсін.
генерал-майор
А. Күреңбеков
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік күзет қызметі
бастығының 2016 жылғы
31 наурыздағы № 9 бұйрығына
қосымша
"Күзет іс-шараларын жүргізу кезінде
арнайы трассалардағы және оларға іргелес
жатқан аумақтар мен акваториялардағы
жөндеу, құрылыс, монтаж және өзге де
жұмыстардың барлық түрлерінің жүргізілуін
келісу жөніндегі нұсқаулыққа қосымша
Нысан
АНЫҚТАМА
_______________________________________
(жұмыстың және ұйымның жалпы атауы)
1. Түскен күні/құжаттың кіріс №:_____________________________________
(құжаттың кіріс нөмірі)
2. Сұрау салу бастамашысы:___________________________________________
(жұмыс жүргізуді жоспарлаған компания,
жауапты адамның Т.А.Ә. (ол болған
жағдайда), байл.тел.)
3. Басшылықтың резолюциясы___________________________________________
(ҚР МКҚ басшылығының бұрыштамасы)
4. Қосымша:__________________________________________________________
(негізгі хатқа қоса берілген құжаттар, схемалар,
жұмыскерлер мен техниканың тізімі, басқа органдармен
келісу және т.б.)
5. Орындау мерзімі:__________________________________________________
(бақылау карточкасындағы орындау мерзімі)
6. Қысқаша мазмұны:__________________________________________________
(жоспарланған жұмыстардың сипаты мен сипаттамасы,
ұйымның өтінімі бойынша орындау мерзімі, өткізу
орны, сондай-ақ күзетілетін адамның қауіпсіздік
режиміне ықтимал жағымсыз салдарлар)
7. Тексеру нәтижелері (есептер бойынша персоналды тексеру,
реквизиттердің сәйкестігін, өзге де құжаттарды тексеру):_____________
_____________________________________________________________________
(тексеру қандай базалар арқылы жүзеге асырылды және ұйым
_____________________________________________________________________
қызметкерінің беделіне нұқсан келтіретін материалдың бар-жоғы)
8. Ерекше белгілер:__________________________________________________
(құжатты орындау жеделдігі, жұмысты орындау
мерзімдерін ұзарту және т.б.)

"10. О принятом решении письменно информируется инициатор согласования.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. При продлении сроков производства работ, инициатор согласования повторно направляет письмо в СГО РК или департамент СГО РК в городе Алматы.";
приложение к Инструкции изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. С настоящим приказом ознакомить личный состав Службы государственной охраны.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на руководство Третьего и Восьмого департаментов Службы государственной охраны Республики Казахстан.
генерал-майор
А. Куренбеков
Приложение
к приказу Начальника Службы
государственной охраны
Республики Казахстан
от 31 марта 2016 года № 9
Приложение
к Инструкции по согласованию
производства всех видов
ремонтных, строительных,
монтажных и иных работ на
специальных трассах и
прилегающих к ним территориях
и акваториях при проведении
охранных мероприятий
Форма
СПРАВКА
____________________________________
(общее название работ и организации)
1. Дата поступления/№ входящего документа:___________________________
(номер входящего документа)
2. Инициатор запроса: _______________________________________________
(компания, которая планирует проведение работ,
Ф.И.О. (при его наличии) отв. лица, конт. тел)
3. Резолюция руководства: ___________________________________________
(виза руководства СГО РК)
4. Приложение: ______________________________________________________
(какие документы приложены к основному письму,
схемы, список рабочих и техники, согл.
с др. органами и т.д.)
5. Сроки исполнения: ________________________________________________
(срок исполнения в контрольной карточки)
6. Краткое содержание: ______________________________________________
(описание и характер планируемых работ,
_____________________________________________________________________
сроки исполнения по заявке организации, место проведения, а также
возможные негативные последствия режиму безопасности охраняемых лиц)
7. Результаты проверки (проверка по учетам персонал, проверка на
идентичность реквизитов, иных документов) ___________________________
_____________________________________________________________________
(по каким базам осуществлялась проверка и наличие
_____________________________________________________________________
компрометирующего материала на сотрудника организации)
8. Особые отметки: __________________________________________________
(срочность исполнения документа, продление
сроков выполнения работ и т.д.)

9. ҚР МКҚ мүдделі бөлімшелерімен келісу:_____________________________
10. Орындаушының тұжырымы:___________________________________________
(орындаушының жұмыстардың осы түрлеріне
рұқсат беру немесе бас тарту бойынша негіздемесі)
11. Іс-шаралар:______________________________________________________
(жұмыстардың аталған түрлеріне бақылау бойынша
шаралар кешені)
12. Орындаушының қолы:_______________________________________________
(орындаушының лауазымы, атағы және тегі)
13. Бөлімше бастығының қолы:_________________________________________
14. ҚР МКҚ Үшінші департамент немесе ҚР МКҚ-ның Алматы қаласындағы
басшысының қолы:____________________________________________________"

9. Согласование с заинтересованными подразделениями СГО РК:
_____________________________________________________________________
10. Выводы исполнителя: _____________________________________________
(мотивация исполнителя по разрешению
или отказу данных видов работ)
11. Мероприятия: ____________________________________________________
(комплекс мер по контролю за данными видами работ)
12. Подпись исполнителя: ____________________________________________
(должность, звание и фамилия исполнителя)
13. Подпись начальника подразделения: _______________________________
14. Подпись руководства Третьего департамента СГО РК или департамента СГО РК в городе Алматы: ____________________________________________"