1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның көшірмелерін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ тіркелген бұйрықты алған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 2) және 3) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрлігі Қ. Бозымбаев
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2016 жылғы 27 сәуірдегі
№ 178 бұйрығына
қосымша
Аумақтарды дамыту жоспарлары
мен бағдарламаларын,
облыстардың, республикалық
маңызы бар қалалардың,
астананың жергілікті атқарушы
органдарының стратегиялық
жоспарларын оларды бекіткенге
дейін қоршаған ортаны қорғау
саласындағы уәкілетті органмен
келісу қағидаларына
қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің
КЕЛІСУ ПАРАҒЫ
Аумақтарды дамыту бағдарламасының атауы _____________________________
_____________________________________________________________________
Әзірлеуші жергілікті атқарушы органның атауы_________________________
_____________________________________________________________________
Алынған күні
Келісуге жауапты адамдар
Келісу нәтижелері (қолы, күні)
лауазымы
Тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно- правовую систему "Әділет" в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан в течение пяти рабочих дней со дня получения зарегистрированного приказа;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр энергетики
Республики Казахстан
К. Бозумбаев
Приложение
к приказу Министра энергетики
Республики Казахстан
от 27 апреля 2016 года № 178
Приложение
к Правилам согласования планов
и программ развития территорий, стратегических
планов местных исполнительных органов
областей, городов республиканского значения,
столицы до их утверждения с уполномоченным
органом в области охраны окружающей среды
Форма
ЛИСТ СОГЛАСОВАНИЯ
Министерства энергетики Республики Казахстан
Наименование программы развития территорий __________________________
_____________________________________________________________________
Наименование местного исполнительного органа - разработчика _________
_____________________________________________________________________
Дата получения
Ответственные лица за согласование
Результаты согласования (подпись, дата)
должность
Фамилия, имя, отчество (при наличии)