"Еңбекші көшіп келушіге рұқсаттар беру, ұзарту және қайтарып алу, сондай-ақ еңбекші көшіп келушілерді тіркеу, олардың дактилоскопиялық, фотоесептерін қалыптастыру және жүргізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 8 ақпандағы № 76 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 473 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 10 маусымда № 13782 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 123 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 15.04.2022 № 123 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Халықтың көші-қоны туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 43-2-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Еңбекші көшіп келушіге рұқсаттар беру, ұзарту және қайтарып алу, сондай-ақ еңбекші көшіп келушілерді тіркеу, олардың дактилоскопиялық, фотоесептерін қалыптастыру және жүргізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 8 ақпандағы № 76 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9200 болып тіркелген, 2014 жылғы 2 сәуірде "Егемен Қазақстан" газетінде № 63 (28287) жарияланған), мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тілінде мәтіні өзгермейді:
"Еңбекші көшіп келушіге рұқсатты беру, ұзарту және кері қайтарып алу, сондай-ақ еңбекші көшіп келушілерді тіркеу, дакто-, фото есепке алуды қалыптастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы";
көрсетілген бұйрықтың 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тілінде мәтіні өзгермейді:
"1. Қоса беріліп отырған Еңбекші көшіп келушіге рұқсатты беру, ұзарту және кері қайтарып алу, сондай-ақ еңбекші көшіп келушілерді тіркеу, дакто-, фото есепке алуды қалыптастыру және жүргізу қағидасы бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Еңбекші көшіп келушіге рұқсаттар беру, ұзарту және қайтарып алу, сондай-ақ еңбекші көшіп келушілерді тіркеу, олардың дактилоскопиялық, фотоесептерін қалыптастыру және жүргізу қағидасында:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тілінде мәтіні өзгермейді:
"Еңбекші көшіп келушіге рұқсатты беру, ұзарту және кері қайтарып алу, сондай-ақ еңбекші көшіп келушілерді тіркеу, дакто-, фото есепке алуды қалыптастыру және жүргізу қағидалар";
1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тілінде мәтіні өзгермейді:
"1. Еңбекші көшіп келушіге рұқсатты беру, ұзарту және кері қайтарып алу, сондай-ақ еңбекші көшіп келушілерді тіркеу, дакто-, фото есепке алуды қалыптастыру және жүргізу қағидасы (бұдан әрі - Қағида) "Халықтың көші-қоны туралы" Қазақстан Республикасының Заңы (бұдан әрі - Заң) 43-2-бабының 3-тармағына сәйкес әзірленді және еңбекші көшіп келушіге рұқсатты беру, ұзарту және кері қайтарып алу, сондай-ақ еңбекші көшіп келушілерді тіркеу, дакто-, фото есепке алуды қалыптастыру және жүргізу тәртібін белгілейді.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Рұқсат алу үшін еңбекші көшіп келуші Қазақстан Республикасының аумағында уақытша тіркелген жері бойынша көші-қон полициясы бөлінісіне мынадай құжаттарды:
1) осы Қағидаға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша еңбекші көшіп келушіге рұқсат беру (ұзарту) туралы сауалнама-өтініш;
2) жеке кіріс салығы бойынша алдын ала төлемді төлегені туралы түбіртек көшірмесін (түпнұсқасы салыстыру үшін беріледі);
3) Мемлекеттік шекараны кесіп өткені туралы белгісі бар жеке басты куәландыратын құжаттың көшірмесі (түпнұсқасы салыстыру үшін беріледі);
4) "Денсаулық сақтау ұйымдарының бастапқы медициналық құжаттама нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 23 қарашадағы № 907 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6697 болып тіркелген) бекітілген № 86/е нысан бойынша медициналық анықтаманы;
5) жүргізілген дактилоскопиялау және суретке түсіру туралы анықтама – осы Қағидаға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жеке ұсынады (Көшіп келушінің алдыңғы күнтізбелік жыл ішінде еңбек рұқсатын алғаны туралы мәліметтер болған кезде дактилоскопиялау және суретке түсіру жүргізілмейді).
Басқа құжаттарды талап етуге жол берілмейді.
Қазақстан Республикасына кірген немесе бастапқы тіркелген кезде көрсетілген шетелдіктің кіру мақсаты еңбекші көшіп келушіге рұқсат беруден бас тарту үшін негіз болып табылмайды.";
17-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Рұқсатты ұзарту үшін еңбекші көшіп-келуші Қазақстан Республикасының аумағында уақытша тіркелген жері бойынша көші-қон полициясы бөлінісіне мынадай құжаттарды:
1) Қағиданың 5-бабының 1) және 2) тармақшаларында көрсетілген құжаттарды;
2) еңбекші көшіп-келушіге бұрын берілген рұқсат;
3) Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне сәйкес жұмыс беруші мен көшіп-келуші арасында жасалған еңбек шартының көшірмесін;

О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 8 февраля 2014 года № 76 "Об утверждении Правил выдачи, продления и отзыва разрешения трудовому иммигранту, а также регистрации, формирования и ведения дакто-, фотоучетов трудовых иммигрантов"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 3 мая 2016 года № 473. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 10 июня 2016 года № 13782. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 15 апреля 2022 года № 123.
Сноска. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 15.04.2022 № 123 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 43-2 Закона Республики Казахстан "О миграции населения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 8 февраля 2014 года № 76 "Об утверждении Правил выдачи, продления и отзыва разрешения трудовому иммигранту, а также регистрации, формирования и ведения дакто-, фотоучетов трудовых иммигрантов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9200, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 2 апреля 2014 года № 63 (27684)), следующие изменения:
В заголовок и пункт 1 указанного приказа внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
в Правилах выдачи, продления и отзыва разрешения трудовому иммигранту, а также регистрации, формирования и ведения дакто-, фотоучетов трудовых иммигрантов (далее – Правила), утвержденных указанным приказом:
в заголовок и пункт 1 Правил внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Для получения разрешения трудовой иммигрант лично представляет в подразделение миграционной полиции по месту временной регистрации на территории Республики Казахстан следующие документы:
1) заявление-анкету о выдаче (продлении) разрешения трудовому иммигранту по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
2) копию квитанции об уплате предварительного платежа по индивидуальному подоходному налогу (оригинал предоставляется для сверки);
3) копию документа удостоверяющего личность с отметкой о пересечении Государственной границы (оригинал предоставляется для сверки);
4) медицинскую справку по форме № 086/у, утвержденную приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 907 "Об утверждении форм первичной медицинской документации организаций здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6697);
5) справку о прохождении дактилоскопирования и фотографирования – по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам (при наличии сведений о получении трудового разрешения иммигрантом в течении предыдущего календарного года дактилоскопирование и фотографирование не производится).
Требование других документов не допускается.
Цель въезда иностранца, указанная при въезде в Республику Казахстан или первоначальной регистрации, не является основанием для отказа в выдаче разрешения трудовому иммигранту.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Для продления разрешения трудовой иммигрант лично представляет в подразделение миграционной полиции по месту временной регистрации на территории Республики Казахстан следующие документы:
1) документы, указанные в подпунктах 1) и 2) пункта 5 Правил;
2) ранее выданное разрешение трудовому иммигранту;
3) копию трудового договора, составленного между работодателем и иммигрантом в соответствии с Трудовым Кодексом Республики Казахстан;

4) медициналық сақтандырудың көшірмесін (түпнұсқасы салыстыру үшін беріледі).";
22-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"22. Еңбекші көшіп келушінің рұқсатын ұзарту материалдары рұқсатты бастапқы берген жеріне жіберілмейді, ол ұзартуды ресімдеген көші-қон полициясы бөлінісінде сақталады. Рұқсатты бастапқы алудың және ұзарту материалдарын сақтау мерзімі – 1 жыл.
Рұқсат абайсызда бүлінген немесе жоғалған жағдайда, қызметкер аумақтық ішкі істер органдары бөлінісі басшылығының атына ерікті түрде ресімделген өтініштің негізінде "Бүркіт" БАЖ бойынша тиісті тексерістен кейін рұқсаттың телнұсқасын береді.";
Қағидаға 1, 2-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2-қосымшаларға сәйкес нысан бойынша жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көші-қон полициясы департаменті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін баспа және электрондық түрде мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ тіркелген бұйрықты алған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары Е.З. Тургумбаевқа және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көші-қон полициясы департаментіне (С.С. Сайынов) жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
полиция генерал-полковнигі
Қ. Қасымов
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2016 жылғы 3 мамырдағы
№ 473 бұйрығына
1-қосымша
Еңбекші көшіп келушіге рұқсаттар беру,
ұзарту және қайтарып алу, сондай-ақ
еңбекші көшіп келушілерді тіркеу,
олардың дактилоскопиялық,
фотоесептерін қалыптастыру және
жүргізу қағидасына
1-қосымша
Нысан
ЕҢБЕКШІ КӨШІП КЕЛУШІНІҢ РҰҚСАТЫ
№ ____________________
Тегі ________________________________________________________________
Аты _________________________________________________________________
Әкесінің аты (болса) ________________________________________________
Жеке басын куәландыратын құжаттың №__________________________________
Азаматтығы __________________________________________________________

4) копию медицинской страховки (оригинал предоставляется для сверки).";
пункт 22 изложить в новой редакции:
"22. Материалы продления разрешения трудовому иммигранту по месту выдачи первичного разрешения не направляются, а хранятся в подразделении миграционной полиции, оформившем продление. Срок хранения материалов первичного получения и продления разрешения – 1 год.
В случае неумышленной порчи или утери разрешения, сотрудник, на основании заявления оформленного в произвольной форме на имя руководства территориального подразделения органов внутренних дел, после соответствующей проверки по ЕИС "Беркут" выдает дубликат разрешения.";
приложения 1, 2 к Правилам изложить в новой редакции, по форме согласно приложениям 1, 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту миграционной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему "Әділет" в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, а также в Республиканский центр правовой информации в течение пяти рабочих дней со дня получения зарегистрированного приказа для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 2 настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан Тургумбаева Е.З. и Департамент миграционной полиции (Саинов С.С.) Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
генерал-полковник полиции
К. Касымов
Приложение 1
к приказу Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 3 мая 2016 года № 473
Приложение 1
к Правила выдачи, продления
и отзыва разрешения трудовому
иммигранту, а также регистрации,
формирования и ведения дакто-,
фотоучетов трудовых иммигрантов
Форма
РАЗРЕШЕНИЕ ТРУДОВОМУ ИММИГРАНТУ
№ ____________________
Фамилия _____________________________________________________________
Имя _________________________________________________________________
Отчество (при его наличии) __________________________________________
№ документа, удостоверяющего личность________________________________
Гражданство _________________________________________________________
РАЗРЕШАЕТСЯ ОСУЩЕСТВЛЕНИЕ ТРУДОВОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ
В КАЧЕСТВЕ ДОМАШНИХ РАБОТНИКОВ У ФИЗИЧЕСКИХ ЛИЦ

20___жылғы "____" _______ бастап 20___ жылғы "____" _______
аралығында
ЖЕКЕ ТҰЛҒАЛАРДА ҮЙ ЖҰМЫСКЕРЛЕРІ РЕТІНДЕ ЕҢБЕК ҚЫЗМЕТІН ЖҮЗЕГЕ
АСЫРУҒА РҰҚСАТ ЕТІЛЕДІ
Көші-қон полициясының жауапты қызметкері
20___ жылғы "___" _________ М.О.
Т.А.Ә (болса)., лауазымы ________________________________ қолы.
Еңбекші көшіп келуші рұқсатының жарамдылық мерзімі 20 __ жылғы "____"
_______ дейін ұзартылды.
Көші-қон полициясының жауапты қызметкері
20___ жылғы "___" _________ М.О.
Т.А.Ә (болса)., лауазымы ________________________________ қолы.
Еңбекші көшіп келуші рұқсатының жарамдылық мерзімі 20___ жылғы "____"
_______ дейін ұзартылды.
Көші-қон полициясының жауапты қызметкері
20___ жылғы "___" _________ М.О.
Т.А.Ә (болса)., лауазымы ________________________________ қолы.
Еңбекші көшіп келуші рұқсатының жарамдылық мерзімі 20 ___ жылғы "___"
_______ дейін ұзартылды.
Көші-қон полициясының жауапты қызметкері
20___ жылғы "___" _________ М.О.
Т.А.Ә(болса)., лауазымы ________________________________ қолы.
РҰҚСАТ ЖЕКЕ БАСТЫ КУӘЛАНДЫРАТЫН ҚҰЖЗАТТЫ
ҰСЫНҒАН КЕЗДЕ ҒАНА ЖАРАМДЫ
Көші-қон полициясының жауапты қызметкері
20___ жылғы "___" _________ М.О.
Т.А.Ә (болса)., лауазымы _______________________________ қолы.
Рұқсаттың көлемі 88х125 мм.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2016 жылғы 3 мамырдағы
№ 473 бұйрығына
2-қосымша
Еңбекші көшіп келушіге рұқсаттар беру,
ұзарту және қайтарып алу, сондай-ақ
еңбекші көшіп келушілерді тіркеу,
олардың дактилоскопиялық,
фотоесептерін қалыптастыру және
жүргізу қағидасына
2-қосымша
Нысан
Еңбекші көшіп келушіге рұқсатты беру (ұзарту) туралы
сауалнама-өтініш
ІД КҚПБ (б) бастығы ____________
Азамат (азаматтығы) ___________________
Тегі _________________
Аты _________________
Әкесінің аты (болса) _________________
Туған күні _______________________
Туған жері _______________________
Жеке басын куәландыратын құжаттың сериясы мен № _____________________
Сізден жұмыс беруші - жеке тұлғаларда үй шаруашылығында
жұмыстар орындау (қызметтер көрсету) үшін еңбекші көшіп келушіге
1, 2, 3 ай мерзімге (керек емесінің астын сызыңыз) рұқсат
беруіңізді/ұзартуыңызды (керек емесінің астын сызыңыз) сұраймын.
Өзім туралы мынадай мәліметтерді хабарлаймын:
Тұрақты тұратын жерім _________________________________________
(азаматтығы, тұрақты тұратын жерінің толық мекенжайы, ел, облыс,
қала, аудан, кент, көше, үйдің нөмірі, телефон, оның ішінде ұялы
телефон көрсетіледі).
Отбасы құрамы: ________________________________________________
(отбасы жағдайы, жұбайының анықтамалық деректері/ және (Т.А.Ә
(болса)., туған жылы), балалар саны, үй телефоны көрсетіледі).
Шетелдегі ықтимал байланыстары:
(күтпеген мән-жайлар туындаған кезде байланысты ықтимал орнату
үшін жақын туыстары, олардың байланыстары көрсетіледі).

С "____" ____________ 20___ года по "____" ____________ 20___ года
Ответственный сотрудник миграционной полиции
"___" _________ 20___ года М.П.
Ф.И.О (при его наличии), должность _________________________ подпись.
Срок действия разрешения трудовому иммигранту продлен до
"____" ____________ 20___ года
Ответственный сотрудник миграционной полиции
"___" _________ 20___ года М.П.
Ф.И.О (при его наличии), должность _________________________ подпись.
Срок действия разрешения трудовому иммигранту продлен до
"____"____________ 20___ года
Ответственный сотрудник миграционной полиции
"___" _________ 20___ года М.П.
Ф.И.О (при его наличии), должность _________________________ подпись.
Срок действия разрешения трудовому иммигранту продлен до "____"
____________ 20___ года
Ответственный сотрудник миграционной полиции
"___" _________ 20___ года М.П.
Ф.И.О (при его наличии), должность _________________________ подпись.
РАЗРЕШЕНИЕ ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ПРИ ПРЕДЪЯВЛЕНИИ ДОКУМЕНТА, УДОСТОВЕРЯЮЩЕГО
ЛИЧНОСТЬ
Ответственный сотрудник миграционной полиции
"___" _________ 20___ года М.П.
Ф.И.О (при его наличии), должность _________________________ подпись.
Размер разрешения 88х125 мм.
Приложение 2
к приказу Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 3 мая 2016 года № 473
Приложение 2
к Правила выдачи, продления
и отзыва разрешения трудовому
иммигранту, а также регистрации,
формирования и ведения дакто-,
фотоучетов трудовых иммигрантов
Форма
Начальнику У(О)МП ДВД _________
От гражданина (гражданство)___________________
Фамилия _________________
Имя _________________
Отчество (при его наличии) _________________
Дата рождения _______________________
Место рождения _______________________
Серия и № документа, удостоверяющего личность _________________
фото
Заявление - анкета
о выдаче (продлении) разрешения трудовому иммигранту
Прошу Вас выдать/продлить (ненужное зачеркнуть) разрешение трудовому иммигранту сроком на 1, 2, 3 месяца (ненужное зачеркнуть) для выполнения работ (оказания услуг) у работодателей – физических лиц в качестве домашних работников в домашнем хозяйстве.
О себе сообщаю следующие сведения:
Постоянно проживает ____________________________
(указывается гражданство, полный адрес места постоянного проживания, страна, область, город, район, поселок, улица, номер дома, телефон, в том числе мобильный).
Состав семьи_____________________________________
(указывается семейное положение, установочные данные супруга/и (Ф.И.О (при его наличии)., год рождения), количество детей, домашний телефон).
Возможные контакты за рубежом (указываются близкие родственники, их контакты, для возможного установления связи при возникновении непредвиденных обстоятельств).

4. Қазақстан Республикасындағы туыстары немесе таныстары
(туыстық дәрежесі, толық мекенжайы, байланыс телефоны, оның ішінде
ұялы телефоны көрсетіледі).
_______________________________________________________________
5. Қазақстан Республикасында уақытша тұратын мекенжайы (қала,
аудан, көше, үй, пәтер, телефон, оның ішінде ұялы телефон).
_______________________________________________________________
6. Жұмыс берушінің мекенжайы __________________________________
(жұмыс орны, қала, аудан, көше, үй, пәтер, телефоны, оның ішінде ұялы
телефоны
6-тармақ ұзартқан кезде толтырылады.
Көші-қон және салық заңнамасын бұзғаны үшін жауапкершілік туралы
ескертілдім.
Т.А.Ә (болса). қолы

4. Родственники или знакомые в Республике Казахстан (указывается степень родства, полный адрес, контактный телефон, в том числе мобильный).
________________________________________________
________________________________________________
5. Адрес временного проживания в Республике Казахстан (город, район, улица, дом, квартира, телефон, в том числе мобильный).
________________________________________________
________________________________________________
6. Адрес работодателя _________________________________________
(места работы, город, район, улица, дом, квартира, телефон, в том числе мобильный)
- Пункт 6 заполняется при продлении
Об ответственности за нарушение миграционного и налогового законодательства Республики Казахстан предупрежден (а).
Ф.И.О (при его наличии). подпись.