Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері қаржы қызметкерлерінің үлгілік еңбек нормалары мен нормативтерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2016 жылғы 3 маусымдағы № 273 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 4 шілдеде № 13873 болып тіркелді.
Ескерту. Бұйрықтың тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Қорғаныс министрінің 27.08.2024 № 932 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексі 101-бабының 7-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Қорғаныс министрінің 27.08.2024 № 932 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері қаржы қызметкерлерінің үлгілік еңбек нормалары мен нормативтері бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қорғаныс министрінің 27.08.2024 № 932 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі Экономика және қаржы департаментінің бастығы:
1) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркеу үшін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын;
2) осы бұйрықтың көшірмесін мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде ресми жариялау үшін мерзімді баспасөз басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жолдасын;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде алған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдасын;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің интернет-ресурсына орналастырсын;
5) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Заң департаментіне осы бұйрықтың 2-тармағының 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынсын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Қорғаныс министрінің 27.03.2024 № 288 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері қаржы қызметкерлерінің үлгі нормалары мен нормативтерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2015 жылғы 24 маусымдағы № 363 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 28 тамызда № 11979 болып тіркелген, "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 11 қыркүйекте жарияланған).

Об утверждении типовых норм и нормативов труда финансовых работников Вооруженных Сил Республики Казахстан
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 3 июня 2016 года № 273. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 июля 2016 года № 13873.
Сноска. Заголовок - в редакции приказа Министра обороны РК от 27.08.2024 № 932 (вводится в действие с 01.01.2025).
В соответствии с пунктом 7 статьи 101 Трудового кодекса Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра обороны РК от 27.08.2024 № 932 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить прилагаемые типовые нормы и нормативы труда финансовых работников Вооруженных Сил Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа Министра обороны РК от 27.08.2024 № 932 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Начальнику Департамента экономики и финансов Министерства обороны Республики Казахстан:
1) в установленном законодательством порядке направить настоящий приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан для государственной регистрации;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации копию настоящего приказа направить в периодические печатные издания и информационно-правовую систему "Әділет" для официального опубликования;
3) в течение пяти рабочих дней со дня получения настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направить в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) разместить настоящий приказ на интернет-ресурсе Министерства обороны Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представить в Юридический департамент Министерства обороны Республики Казахстан сведения об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2),3) и 4) пункта 2 настоящего приказа.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным приказом Министра обороны РК от 27.03.2024 № 288 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившим силу приказ Министра обороны Республики Казахстан от 24 июня 2015 года № 363 "Об утверждении типовых норм и нормативов по труду финансовых работников Вооруженных Сил Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 августа 2015 года № 11979, опубликован в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" 11 сентября 2015 года).

4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қорғаныс министрінің 27.03.2024 № 288 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
5. Осы бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты бөлігінде жеткізілсін.
6. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
И. Тасмағамбетов
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2016 жылғы 3 маусымдағы
№ 273 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері қаржы қызметкерлерінің үлгілік еңбек нормалары мен нормативтері

4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра обороны Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 4 - в редакции приказа Министра обороны РК от 27.03.2024 № 288 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Настоящий приказ довести до должностных лиц в части, их касающейся.
6. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр обороны
Республики Казахстан
И. Тасмагамбетов
Утверждены приказом
Министра обороны
Республики Казахстан
от "3" июня 2016 года № 273
Типовые нормы и нормативы труда финансовых работников Вооруженных Сил Республики Казахстан