Астық қолхаттарын ұстаушылардың мемлекеттік электрондық тізіліміне деректерді берудің нысандарын, көлемін және мерзімділігін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. және Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № 275 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 15 шілдеде № 13930 болып тіркелді
«Астық туралы» 2001 жылғы 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 12-2) тармақшасына13-1-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бірлескен бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес астық қолхаттарын шығара отырып қойма қызметі жөніндегі қызметтер көрсету бойынша қызметті жүзеге асыруға арналған лицензиялар бойынша деректерді астық қолхаттарын ұстаушылардың мемлекеттік электрондық тізіліміне беру нысаны мен көлемі;
2) осы бірлескен бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес астық қолхаттарын ұстаушылардың мемлекеттік электрондық тізіліміне деректерді беру мерзімділігі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру мен қайта өңдеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бірлескен бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін бес жұмыс күні ішінде Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберілуін;
3) осы бірлескен бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы және Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар вице-министрлеріне жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, бірақ 2016 жылғы 23 шілдеден бұрын қолданысқа енгізілмейді.
Қазақстан Республикасы          Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы                Ақпарат және коммуникациялар
министрінің міндетін атқарушы   министрі
____________ Е. Нысанбаев       ___________ Д. Абаев
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушының
2016 жылғы 23 маусымдағы № 275
және Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар
министрінің
2016 жылғы 29 маусымдағы № 20
бірлескен бұйрығына
1-қосымша
Астық қолхаттарын шығара отырып қойма қызметі жөніндегі
қызметтер көрсету бойынша қызметті жүзеге асыруға арналған
лицензиялар бойынша деректерді астық қолхаттарын ұстаушылардың
мемлекеттік электрондық тізіліміне беру нысаны мен көлемі
Бірегей құжаттың нөмірі
Әкімшілік құжаттың нөмірі мен коды (ӘҚНМК)
Әкімшілік өтініштің нөмірі мен коды (ӘӨНМК)
Бірегей өтініштің нөмірі
Сериясы
Нөмірі
Мәртебесі
Қолданыс кезеңінің басталуы
Қолданыс кезеңінің аяқталуы
Лицензиаттың БСН
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
кестенің жалғасы
Қызмет түрі
Беру күні
Уәкілетті орган/лицензиар
Телнұсқасын тоқтату/тоқтата тұру/беру күні
Тоқтатыла тұру басталған күн
Тоқтатыла тұру аяқталған күн
11
12
13
14
15
16
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
БСН – Бизнес-сәйкестендіру нөмірі
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушының
2016 жылғы 23 маусымдағы № 275
және Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар
министрінің
2016 жылғы 29 маусымдағы № 20
бірлескен бұйрығына
2-қосымша
Астық қолхаттарын ұстаушылардың мемлекеттік электрондық
тізіліміне деректерді беру мерзімділігі
Астық қолхаттарын ұстаушылардың мемлекеттік электрондық тізіліміне берілетін деректердің атауы
Деректерді беруді және/немесе оларға қолжетімділікті қамтамасыз ететін мемлекеттік орган
Беру нысаны
Беру мерзімі
1
2
3
4
5
Астық қолхаттарын шығару арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия
Рұқсаттар және хабарламалар саласында басшылықты және салааралық үйлестіруді жүзеге асыратын мемлекеттік орган
Электрондық нысанда
Күн сайын, ведомстволық ақпараттық жүйеде есепке алу объектісімен іс-қимыл жүргізілген күннен бастап

Об утверждении форм, объема и периодичности передачи данных в государственный электронный реестр держателей зерновых расписок
Совместный приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 июня 2016 года № 275 и Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 29 июня 2016 года № 20. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июля 2016 года № 13930
В соответствии с подпунктом 12-2) статьи 6, пунктом 1 статьи 13-1 Закона Республики Казахстан от 19 января 2001 года «О зерне», ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Утвердить:
1) форму и объем передачи в государственный электронный реестр держателей зерновых расписок данных по лицензиям на осуществление деятельности по оказанию услуг по складской деятельности с выпуском зерновых расписок, согласно приложению 1 к настоящему совместному приказу;
2) периодичность передачи данных в государственный электронный реестр держателей зерновых расписок, согласно приложению 2 к настоящему совместному приказу.
2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему «Әділет», а также в течение пяти рабочих дней в Республиканский центр правовой информации для внесения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующих вице-министров сельского хозяйства Республики Казахстан и информации и коммуникаций Республики Казахстан.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, но не ранее 23 июля 2016 года.
Исполняющий обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
______________ Е. Нысанбаев
Министр информации
и коммуникаций
Республики Казахстан
___________ Д. Абаев
Приложение 1
к совместному приказу
исполняющего обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 23 июня 2016 года № 275
и Министра информации и коммуникаций
Республики Казахстан
от 29 июня 2016 года № 20
Форма и объем передачи в государственный электронный реестр
держателей зерновых расписок данных по лицензиям на
осуществление деятельности по оказанию услуг по складской
деятельности с выпуском зерновых расписок
Уникальный номер документа
Номер и код административного документа  (НИКАД)
Номер и код административного заявления (НИКАД)
Уникальный номер заявления
Серия
Номер
Статус
Начало периода действия
Окончание периода действия
БИН  лицензиата
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Продолжение таблицы
Вид деятельности
Дата выдачи
Уполномоченный орган/лицензиар
Дата прекращения/ приостановления/ выдачи дубликата
Дата начала приостановления
Дата окончания приостановления
11
12
13
14
15
16
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
БИН - бизнес-идентификационный номер
Приложение 2
к совместному приказу
исполняющего обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 23 июня 2016 года № 275
и Министра информации и коммуникаций
Республики Казахстан
от 29 июня 2016 года № 20
Периодичность передачи данных в государственный электронный
реестр держателей зерновых расписок
Наименование данных, передаваемых в государственный электронный реестр держателей зерновых расписок
Государственный орган, обеспечивающий предоставление данных и (или) доступ к ним
Форма предоставления
Срок предоставления
1
2
3
4
5
По лицензиям на осуществление деятельности по оказанию услуг по складской деятельности с выпуском зерновых расписок
Государственный орган, осуществляющий руководство и межотраслевую координацию в сфере разрешений и уведомлений
В электронной форме
Ежедневно, с даты проведения действия с объектом учета в ведомственной информационной системе