Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің арнайы көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2016 жылғы 29 маусымдағы № 11-1-2/303 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 25 тамызда № 14141 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 69-бабы 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің арнайы көлік құралдарының заттай нормалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Материалдық-техникалық қамтамасыз ету департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде ресми жариялануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің ресми интернет-ресурсында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін үш жұмыс күні ішінде орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Жауапты хатшысы А.Б. Қарашевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі                       Е.Ыдырысов
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
___________________ Б. Сұлтанов
2016 жылғы 25 шілде
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрінің
2016 жылғы 29 маусымдағы
№ 11-1-2/303 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің арнайы көлік құралдарының заттай нормалары
Атауы
Функционалдық мақсаты
Арнайы көлік құралдарының пайдалануға құқығы бар мемлекеттік мекемелер
Арнайы көлік құралдарының саны
Жедел
Қазақстанға ресми іс-сапарлармен немесе жол-жөнекей сапарлармен келетін мемлекет және үкімет басшыларының, Сыртқы істер министрлерінің сапарларын қамтамасыз ету; Төтенше және өкілетті елшілерді қарсы алулар мен шығарып салулар; Дипломатиялық корпустың қатысуымен шараларды ұйымдастыру және өткізу.
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Мемлекеттік протокол қызметі
3
Ескертпе: * арнайы көлік құралы - Қазақстанға ресми іс-сапарлармен немесе жол-жөнекей сапарлармен келетін мемлекет және үкімет басшыларының, Сыртқы істер министрлерінің сапарларын қамтамасыз ету; Төтенше және өкілетті елшілерді қарсы алулар мен шығарып салулар; Дипломатиялық корпустың қатысуымен шараларды ұйымдастыру және өткізуге арналған жеңіл автомобиль базасындағы көлік құралы.

Об утверждении натуральных норм специальных транспортных средств Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 29 июня 2016 года № 11-1-2/303. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 августа 2016 года № 14141
В соответствии с пунктом 2 статьи 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы специальных транспортных средств Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
2. Департаменту материально-технического обеспечения Министерства иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) в течение трех рабочих дней после государственной регистрации размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Министерства иностранных дел Республики Казахстан Карашева А.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр иностранных дел
Республики Казахстан                       Е.Идрисов
«СОГЛАСОВАН»
Министр финансов
Республики Казахстан
___________ Б. Султанов
25 июля 2016 года
Утверждены приказом
Министра иностранных дел
Республики Казахстан
№ 11-1-2/303 от 29 июня 2016 года
Натуральные нормы специальных транспортных средств
Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Наименование
Функциональное назначение
Государственные учреждения, имеющие право использования специальных легковых автомобилей
Предельное количество автомобилей
Оперативная
Обеспечение визитов Глав государств, правительств, Министров иностранных дел прибывающих в Казахстан с официальными рабочими визитами, или визитами проездом;
Встреча и проводы Чрезвычайных и полномочных послов;
Организация и проведение мероприятий с участием дипломатического корпуса
Служба государственного протокола Министерства иностранных дел Республики Казахстан
3
Примечание: * специальное транспортное средство - транспортное средство на базе легкового автомобиля, предназначенное для обеспечения визитов Глав государств, правительств, Министров иностранных дел прибывающих в Казахстан с официальными рабочими визитами, или визитами проездом; Встреча и проводы Чрезвычайных и полномочных послов; Организация и проведение мероприятий с участием дипломатического корпуса.